Treść opublikowana przez pawelp2208
-
Spociki Radomszczańskie
Cisza...
-
Spociki Radomszczańskie
Brak słów... Ludzie gdzie was wywiało?
-
Spociki Radomszczańskie
Jak nic pany coś trzeba zapodać do gardła ? ogólnie macie moja 100% aprobatę, tylko jaki termin.. jeżeli chodzi o weekend to ja deklaruje pt. lub sobota a w tygodniu no cóż byle nie pon. bo potem cały tydzień zachlany ?
-
Spociki Radomszczańskie
Dokładnie Grzesiu? fajnie by było coś takiego jeszcze zorganizować... Ale jak sie nikomu nie chce dupska ruszyć... Grzesiu jak coś to ja jestem chętny na jakieś "spotkanie integracyjne" ?
-
Spociki Radomszczańskie
To jak ustawiamy sie na jakiś termin?
-
Spociki Radomszczańskie
Kiedy??
-
Spociki Radomszczańskie
To kiedy panowie coś robimy? Może w piątek? Najpierw jakiś spocik a potem z racji ze jest zimno i trzeba sie czymś rozgrzewać.. moznaby poodprowadzac autka i przenieś sie np do Belfastu ?? co wy na to?
-
Spociki Radomszczańskie
Ja tez będę około 12
-
Spociki Radomszczańskie
Miło czasem zaskoczyć ? co prawda markę auta zmieniłem... ale co jak co Grzesiu jakiegoś "fajnego" złota moglibysmy skręcić. Trzeba bedzie pomyslec?
-
Spociki Radomszczańskie
4-go tez wpadłbym na ten moto-piknik ?
-
Spociki Radomszczańskie
OMG nastąpiła reaktywacja..... !!!!!!
-
Spociki Radomszczańskie
Kolego u nas jeżdżą ze dwie audiki z klubowymi ramkami, kiedyś jedna taka została przez nas zaczepiona i jak się okazało gość kupił autko od klubowicza i ramki sobie zostawił....
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Spoko humor mam dobry bo jak siedzę w domu to przynajmniej popracować mogę, a potem to się przekłada na wymierne efekty i korzyści Ja pracuje w domu z małym tzn. 7 miesięcznym synem i cholera nie mam możliwości popracować... Bo jak się nie bawimy to usypiamy i tak w koło....
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Szymon a co tam w De? Miałeś za "czymś" się rozejrzeć. A syn niech rośnie zdrowo napewno następne operacje przejdzie bez żadnych komplikacji
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Otóż kolego ohm nie do końca uważnie czytasz bo Szymon pisał ze chce auto na tor i itp. ale generalnie nie odbiegajac od tematu jestem za mocnym RWD to klasyka gatunku...
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Kolego nie czytasz na bieżąco... to ma być auto na tor and for FUN!!!!
-
Spociki Radomszczańskie
Ok może być majówka tylko kiedy? może 3 maja?
-
Spociki Radomszczańskie
Może w weekend albo jutro koło 17?? co wy na to??
-
Spociki Radomszczańskie
Hmmm w niedzielę to i może ja bym wpadł
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
ja jeżdżę regularnie 600-1000km To chyba niet tym S6 bo już byś miał lekko ze 20 koła nalatane
-
Spociki Radomszczańskie
A co Ty taka tu cisza, ze kiedyś to już myślałem odp sam sobie na posta
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Tak dokładnie w przypadku obrabiarek praktyka jest niezwykle ważna, z czasem to człowiek słyszy czy maszyna pracuje na właściwych parametrach. A w rzeczywistości jest tak jak piszesz "przyjdzie gość, stanie przy maszynie i pyta się co dalej.. ;)"
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
No i tu w sumie masz rację... bo ja chociaż mam tego magistra to jak przez 10 lat zasuwałem u ojca w warsztacie to wiem co to znaczy zrobić element (na nie numerycznej frezarce) z dokładnością do 0,1 mm na długości 250-300 mm... bo na CNC to inna bajka.
-
[A6 ASB] AUDI A6 C6 3,0 Q 315PS - TEMAT UWAŻAM za zamknięty AUTO spalone !!
To jest coś takiego: MODUL ODBIORU ZEGARA RADIOWEGO AUDI 4B0919145B UTS (2876759157) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Cholera to właśnie przez ten rok najgorzej dostaniesz poprzez rynkową utratę wartości.. nie szkoda?????