Treść opublikowana przez apaczinio
-
Bmw e38
jak pomysły nad gazem i ogólnie jakie Ci wychodzi spalanie tak z ciekawosći? silnik nie za mały do masy auta ? wszędzie doczytać się można o e38/a8 że 2.8 to jednak jest trochę za mało i słabo to jeździ ( ja się z takim spotkałem i chciałem się dopytać, żeby mieć taki kontrastowy obraz tego ) Pozdrawiam i zazdroszczę !
-
2.5 dlaczego krąży wokół tego silnika zła opinia?
nie wiem ale pije pije
-
2.5 dlaczego krąży wokół tego silnika zła opinia?
Kolega mój posiada BMW e39 z 97-99 roku (nie pamiętam dokładnie) , automat, właśnie z silnikiem 2.5TDI, i zdaje mi się że to te same motornie.. jeżeli tak to fajny motor i przyjemny, bardzo dynamiczny "zajewania że aż miło" i bardzo elegancko wbija w skórkę ^^, Kolega nie ma z tym silnikiem żadnych problemów (jak dbasz tak masz ) Zależy kto co lubi, jeżeli Ciebie interesuję taki silnik to zobacz, każdy ma inne doznania.. jednemu sie wali a drugi bardzo chwali
-
[ B5 AFN ] Perełka Moja :)
Ogarniaj kolego Fajna bryczka, jest baza do rezania ! Powodzenia
-
Kolejny niebieski avant
noś klucz do gwinta zawsze przy sobie, jak wjedziesz na normalną ulice to skręć
-
Kolejny niebieski avant
zmieniaj kosz na 2-din i nawi wstawiaj ! Fajna buda
-
Kolejny niebieski avant
Ładny Ładny ! Kolor dla mnie bomba, zdj. środka wrzuć kolego, sam planuję na avanta przesiąść się <3
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
Top 10 BMW Fails Compilation 2013 - YouTube Nie to że chamski jestem ale tak znalazłem
-
Audi A4 B5 by apaczinio ;>
Jakie świece do 1.6 z sekwencją? dziękuję z góry za podpowiedź
-
Szarpie, brak mocy audi dziwne? 1.6 LPG
hehe bum bum no dobra dzięki Pozdrówka! _____________________________________________ Domyślam się że to może być wina uszkodzonego wtrysku lub świec bo nie chocze na wsie gary :x ale jutro zachaczę ob gazownie i niech mi to robią !
-
Szarpie, brak mocy audi dziwne? 1.6 LPG
zakładałem LPG w AC - Białystok raczej dość spora rozbudowana firma. no możliwe dzięki tego nie brałem pod uwagę, nęci mnie jeszcze jedna rzecz jutro mam jechać an ŁEEKend do łomży do przyjaciół i się zastanawiam czy aby to bezpieczne..?
-
Szarpie, brak mocy audi dziwne? 1.6 LPG
Witam jakiś czas temu miałęm taką sytuacje że na LPG szaprał jak nie wiem, silnik był nagrzany 90C. tak jak by ten gaz leciał "kawałkami" takie wrażenie z tego odniosłem bo szarpało praktycznie zero mocy w samochodzie było, przełączyłem na Pb i normalnie moc swoją samochód odzyskał ittp (1.6 ). zostawiłem tak go na dzień i noc, z rana wsiadam i już normalnie na gazie ciągnął jak na benzynie. a znów od wczoraj tak jest gdyż jechałem do Białegostoku mam 25 km w jedna stronę, samochód : a) temperatura zatrzymała się na 80C b)znów tak szarpało i brak mocy do 3,5 tys obr. musiałem kręcić aby zmienić bieg Panowie co to może być? oczywiście dziś zadzwonię do gazownika i się umówię na przegląd (gwarancja) gaz zakładany był w lipcu więc jakoś mnie to dziwi że już by mógł się zapchać, choc to moja pierwsza styczność z LPG, możliwe że to przez (kijowy) gaz? Proszę o jakieś sugestię. z góry dziękuje i serdecznie pozdrawiam
-
Użytkowanie e-papierosa
bateria juz mi pada, jak kupiłem nie miałem zielonego pojęcia jak odpowiednie dbać o stan faktyczny baterii ;D a wczoraj mi się jedna zepsuła :x teraz tylko na jednej lecę f*ck ! trzeba sie zaopatrzyć zestawik
-
Użytkowanie e-papierosa
ja to się trzymam sztywno ze smaczkami. Red bull 18, camel 36, jakoś nie próbowałem innych ale u kolegi dobrą mieszankę paliłem mięty i czegoś jeszcze ;D
-
Użytkowanie e-papierosa
wlaśnie mi też polecała tego 1.6 ml tylko nie szukałem dokładnie i podałem ten a jakie smaczki ciupasz? zastanawiam się poważnie nad zakupem ;] a bateria trzyma te pisane jej 3 dni? EDIT@ aktualnie posiadam taki zestaw https://www.e-dym.pl/E-papierosy/152-KGO_II_1100mAh.html a tu clearomizer : eGo 3ml Tabac BCC (Bottom Coil Changeable) Clearomizer i tak wczoraj z ciekawości stałem i z ekspedientką 30 min dobre rozmawiałem co, jak i po co
-
Użytkowanie e-papierosa
Hej mam pytanko, posiada ktoś może taki o to zestaw Volish Crystal 3 (podwójny) ? jakieś opinie na jego temat? Rozmawiałem ze sprzedawczynią tego o to fajka i zachwalała a do tego polecała gorąco dokupić sobie Clearomizer Atom CE11 Volish (2,5 ml) zastanawiam się poważnie nad nowym zestawem stary już ledwo zipi i jest NonameOwy ;D
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
tak wersja kinowa, ale jeżeli ktoś chce to i tak obejrzy.. zawsze można później drugi raz obejrzeć gdy się pojawi np. z lektorem w wysokiej jakości:wink:
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Szybcy i wściekli 6 / The Fast and the Furious 6 (2013) - Kinomaniak.tv jak ktoś chce i lubi Szybkich i wściekłych
-
[A4 ADR] Avant by Marys Rh Zw1 17" H&R
nie jest źle gwint zrobi swoje ! Felunek ładny masz
-
Nowe przepisy: niższe spalanie i droższa klimatyzacja
taa chrzanić ich... trzeba z kraju uciekać jak tylko to będzie możliwe.. bo będzie coraz gorzej aż na życie będzie zostawać 300zł.. i weź tu bądź uczciwy
-
Użytkowanie e-papierosa
kupiłem zbiornik dolno grzałkowy 3ml się mieszczą ale za 2 dychy to nie mam co narzekać kasa będzie kupie cos lepszego a ten zbiorniczek to jakiś no-name
-
Czym jezdziłeś, zanim kupiłeś Audi?
no to ja się pochwalę a więc przed audiiiicą moją <3 Pozdrawiam ją ! zasuwałem rowerem ewentualnie w zimę auto- butem to były czasy haha!
-
vw xl1
- Użytkowanie e-papierosa
weteran haha wcześniej nie pamiętam co to był za smaczek ale miałem 24-26 może red bull hmm może i to waliło po garach xd ale chciaż można jechać samochodem i z czystym sumieniem kopcić, bo tak to okropnie szkoda palić w audiczce fajków :< zawsze wyganiam znajomych jak któryś chce zajarać w samochodzie, zawsze mówią że przesadnie dbam ale trudno, tam ma być czysto i pachnąco- Użytkowanie e-papierosa
Dzięki Sokal ja też waliłem teraz na Volishu sporo czasu no ale pech i mały zbiorniczek miałem bo zaledwie 1.6 ml CML jakoś mi się nie nudzi przynajmniej 18 , 24 jeszcze nie miałem okazji spróbować ale chyba na wariata zaryzykuję - Użytkowanie e-papierosa