Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ksiu85

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Super model!! od czegos trzeba zaczac ,ja zaczynalem od skali 1:43 az wkoncu przeskoczylem na 1:18
  2. ksiu85 odpowiedział(a) na rychchu temat w 1.9TDI
    http://a4-klub.pl/index.php?/topic/186316-dziwne-odbijanie-w-filtrze-powietrza-19-tdi-avb-avf-awx-bke/
  3. ksiu85 odpowiedział(a) na Gibons temat w Lifestyle i Hydepark
    http://a4-klub.pl/index.php?/topic/343955-jaki-prostownik-do-podladowania-aku/
  4. Super Na chwile obecna fajne przecenny ma sklep internetowy ck.modelcars jest i pare Audi w dobrej cenie
  5. No to czekam na foty!!Milego wypoczynku
  6. Witam wszystkich,od jakis 4 tygodni mam problem z moim radiem (BNS 5.0)! raz na 2 tygodnie przestaje dzialac samo radio,wlancza sie ale nieslychac nic,dodam ze w tym czasie plyta CD,nawigacja i telefon dziala bez zarzutu (znaczy sie ze glosniki sa w pozadku) prosze o porade moze ktos juz tak mial?? Podpowie moze ktos,gdzie szukac przyczyny??
  7. No i kolejny okaz dolaczyl do moich zbiorow :D Nr.13 Volkswagen Sharan skala:1:18 Minichamps
  8. dobre ?????
  9. Gdzie kupujesz modele?sa to tylko nowki czy uzywne tez?
  10. No "laki83" super kolekcja☺☺,pogratulowac zbiorow!!co do OttOmobile to masz racje ze ceny zaporowe ale jakosc naprawde wysoka,te nieotwierajace drzwi i reszte mozna wybaczyc,a jak tam jakosc Mustanga Gt 500?planuje zakup tego modelu od jakis 2 lat ale jeszcze niedoszlo do tego Gdzie kupujesz modele? Sa to tylko nowki sztuki czy uzywane tez?
  11. No niestety cabrio b6 niejest najwyzszej jakosci i dlatego ta maska tak odstaje ale trafila sie okazja to bralem Witaj, Piękna kolekcja Napisz o jakości swoich modeli (które najlepiej wykonane?) Jakiej marki są modele audi i lambo? Pozdrawiam! Wieczorem edytuje posta,to podam wszystkie szczegoly dotyczace tych modeli,a jutro wrzuce pare innych w mniejszej skali ktore posiadam Zapraszam do pochwalenia sie swoimi zbiorami
  12. Super fura gratulacje!!
  13. Nigdy nieslyszalem o konkretnych terminach zakladania zimowek!!tylko jedno co obilo mi sie o uszy to takie powiedzenie niemieckie "vom oktober bis ostern" co znaczy "od pazdziernika do swiat Wielkanocnych ",ale to tylko takie powiedzenie ktore slychac przed zima zawsze w radiu
  14. No niestety cabrio b6 niejest najwyzszej jakosci i dlatego ta maska tak odstaje ale trafila sie okazja to bralem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.