-
Kolekcje modeli samochodow w skali 1:18 i nietylko !
Super model!! od czegos trzeba zaczac ,ja zaczynalem od skali 1:43 az wkoncu przeskoczylem na 1:18
-
Dziwny odgłos silnika b7
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/186316-dziwne-odbijanie-w-filtrze-powietrza-19-tdi-avb-avf-awx-bke/
-
Prostownik
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/343955-jaki-prostownik-do-podladowania-aku/
-
Kolekcje modeli samochodow w skali 1:18 i nietylko !
Super Na chwile obecna fajne przecenny ma sklep internetowy ck.modelcars jest i pare Audi w dobrej cenie
-
Kolekcje modeli samochodow w skali 1:18 i nietylko !
No to czekam na foty!!Milego wypoczynku
-
Kolekcje modeli samochodow w skali 1:18 i nietylko !
Niestety nie
-
Problem z radiem BNS 5.0
Witam wszystkich,od jakis 4 tygodni mam problem z moim radiem (BNS 5.0)! raz na 2 tygodnie przestaje dzialac samo radio,wlancza sie ale nieslychac nic,dodam ze w tym czasie plyta CD,nawigacja i telefon dziala bez zarzutu (znaczy sie ze glosniki sa w pozadku) prosze o porade moze ktos juz tak mial?? Podpowie moze ktos,gdzie szukac przyczyny??
-
Kolekcje modeli samochodow w skali 1:18 i nietylko !
No i kolejny okaz dolaczyl do moich zbiorow :D Nr.13 Volkswagen Sharan skala:1:18 Minichamps
-
Strefa Śmiechu
dobre ?????
-
Kolekcje modeli samochodow w skali 1:18 i nietylko !
Gdzie kupujesz modele?sa to tylko nowki czy uzywne tez?
-
Kolekcje modeli samochodow w skali 1:18 i nietylko !
No "laki83" super kolekcja☺☺,pogratulowac zbiorow!!co do OttOmobile to masz racje ze ceny zaporowe ale jakosc naprawde wysoka,te nieotwierajace drzwi i reszte mozna wybaczyc,a jak tam jakosc Mustanga Gt 500?planuje zakup tego modelu od jakis 2 lat ale jeszcze niedoszlo do tego Gdzie kupujesz modele? Sa to tylko nowki sztuki czy uzywane tez?
-
Kolekcje modeli samochodow w skali 1:18 i nietylko !
No niestety cabrio b6 niejest najwyzszej jakosci i dlatego ta maska tak odstaje ale trafila sie okazja to bralem Witaj, Piękna kolekcja Napisz o jakości swoich modeli (które najlepiej wykonane?) Jakiej marki są modele audi i lambo? Pozdrawiam! Wieczorem edytuje posta,to podam wszystkie szczegoly dotyczace tych modeli,a jutro wrzuce pare innych w mniejszej skali ktore posiadam Zapraszam do pochwalenia sie swoimi zbiorami
-
R8 Plus 5.2 V10 FSI 610PS AraBlau
Super fura gratulacje!!
-
Do kiedy jest obowiazek jazdy w Niemczech na oponach zimowych
Nigdy nieslyszalem o konkretnych terminach zakladania zimowek!!tylko jedno co obilo mi sie o uszy to takie powiedzenie niemieckie "vom oktober bis ostern" co znaczy "od pazdziernika do swiat Wielkanocnych ",ale to tylko takie powiedzenie ktore slychac przed zima zawsze w radiu
-
Kolekcje modeli samochodow w skali 1:18 i nietylko !
No niestety cabrio b6 niejest najwyzszej jakosci i dlatego ta maska tak odstaje ale trafila sie okazja to bralem
ksiu85
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta