damian19886

Multitronic
    PB

2,274 profile views
  1. Panowie tylny zderzak obtakim nr oem 4G9 807 511 ap aq ab to jest polift s line?
  2. Panowie jaki sposób działa elektryczne regulacja kierownicy z pamięcią przy wsiadaniu i wysiadaniu?
  3. Panowie w audi jak ma tylko zewnętrzny s line to zawieszenie ma 1ba?
  4. Panowie potrzebuje opini o skrzyni s tronic i silniku 2.0tfsi 252. Miał ktoś problemy z tym zespołem napędowym?
  5. Może ktoś wie co oznacza ten klucz na virtual kokpit? Auto ma 53tys km. Czas na serwis czy jakiś błąd?
  6. Panowie jakie to są lampy?
  7. Panowie czy to lampa matrix? z tylu wtedy są dynamiczne kierunki? Audi A7 Gebruikt Benzine in ALMERE van € 32.250,- WWW.AUTOSCOUT24.NL Audi van € 32.250,- op autoscout24.
  8. Tak ale ty miałeś później problemy z rozruchem silnika dlatego boję się by go nie uszkodzić.
  9. Naprawa. Miałem dokładnie te same objawy. Proponuję skorzystać z usługi kolegi Bart s napewno taniej cie wyjdzie niż w jakimś zakładzie specjalizującym się w naprawie skrzyń automatycznym.
  10. Przy jakim przebiegu robiłeś mapę? Też planuję latem zrobić mapę.