damian19886

Multitronic
    PB

1,971 profile views
  1. Panowie czy to lampa matrix? z tylu wtedy są dynamiczne kierunki? Audi A7 Gebruikt Benzine in ALMERE van € 32.250,- WWW.AUTOSCOUT24.NL Audi van € 32.250,- op autoscout24.
  2. Zobacz ofertę Przelaczniki otwierania szyb chrom Przyciski pochodzą z a4 z 2013. 3 zatrzaski są uszkodzone co nie wpływa na ich montaż. Wysyłka dostępna od 24 lipca. Cena 170,00 zł Dodający damian19886 Wysłano 12.07.2020 Kategoria Audi A4 B8
  3. Przyciski pochodzą z a4 z 2013. 3 zatrzaski są uszkodzone co nie wpływa na ich montaż. Wysyłka dostępna od 24 lipca.
  4. Tak ale ty miałeś później problemy z rozruchem silnika dlatego boję się by go nie uszkodzić.
  5. Naprawa. Miałem dokładnie te same objawy. Proponuję skorzystać z usługi kolegi Bart s napewno taniej cie wyjdzie niż w jakimś zakładzie specjalizującym się w naprawie skrzyń automatycznym.
  6. Przy jakim przebiegu robiłeś mapę? Też planuję latem zrobić mapę.
  7. W serii powinno być 320Nm wiem że jak robisz mapę silnika ze skrzynią multi to przelicznik jest inny niż w tradycyjnej skrzyni, może tuner zapomniał o tym bo wątpie byś miał tak niski Nm.
  8. A samych rączek w skórze nie masz?
  9. Panowie znacie nr oem list progowych podświetlanych s line ? Kupować nowe czy używki?
  10. Dziwne bo przecież aluminium nie rdzewieje. Dach i chyba słupki są metalowe reszta karoserii jest z alu.
  11. Miałem a4 b8 polift z 2013 od dołu wyglądała jak nowa zero rdzy a w a6 widać miejscami. Auto dużo droższe a słabiej jakby zabezpieczone.
  12. Musiałbyś w vcds przestawić bo masz teraz zamienione z D na S i odwrotnie.