Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi a6 c7 avant s line 2.0tfsi 250km 390Nm 20"rs5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po a4 b8 sedan którą miałem dość krótko bo niecałe 1.5 roku przyszedł czas na wymarzone audi a6 c7 avant s line 2.0tfsi 180km i 320Nm z multitronic. Autko posiadam 3 tyg. od 1 właściciela i bezwypadkowe. Od tej pory zrobiłem wymianę oleju w cvt w ASO przy okazji załapała się na akcję wymiany pompy wody.

Wyposażenie:

- s line wewnętrzny

- zawieszenie 1 be

- bixenon skrętny + neony 

-ori 18" alufelgi

- elektryczny hak

- isofix

- elektrycznie składane lusterka boczne

- rolety w drzwiach i tylnej klapie

- elektryczna tylna klapa bagażnika

- oświetlenie ambiente w boczkach drzwi

- fotele z pamięcią ustawiania

- podgrzewane przednie fotele

- klima 4 strefowa

- system audi hold assist

- mmi 3g z hdd

- układ kontroli ciśnienia w oponach

- audi drive select

- system bezkluczykowy

- parktronic przód tył

- 6 airbags 

-lusterko wewnętrzne samościemniające

- asystent świateł drogowych 

- elektryczne napinacze pasów

- klimatyzowany schowek

- airbag pasażera on/off 

- elektryczne i podgrzewane lusterka

- elektryczne 4x szyby

- podświetlane klamki zewnętrzne

Zrobiłem:

- odblokowanie wszystkich przydatnych funkcji vcds

- oświetlenie led wewnątrz

- ledy w światłach cofania

- wymiana kierownicy s line ściętej z a4 + wymiana multifunkcji pod a6 

- dynamiczne kierunki lusterek

- 19 " 255 40 fulda sport control 2 

- chip 250km i 390Nm

- wymiana przednich głośników na AS x 200 em evo i głośnika subwoofera + przekodowanie systemu pod B&Q

- oświetlenie tunelu środkowego i kieszeni drzwi

Plany:

- przyciemnienie szyb 

- polerka nadwozia

Może jeszcze przyjdą mi jakieś pomysły na tą chwilę więcej nie planuję.

Fotki nie bawem! 

 

20181228_112607.jpg

20181228_112620.jpg

20181228_112630.jpg

20181228_112644.jpg

20181228_112654.jpg

20181228_112832.jpg

20181228_112844.jpg

20181228_112907.jpg

20181228_113323.jpg

20181228_113347.jpg

20181228_113354.jpg

Edytowane przez damian19886

Opublikowano

Gdzie są zdjęcia ?

Nie zastanawiaj się nad 19" tylko zakładaj 20" - rozmiar w sam raz do C7.

Opublikowano
  • Autor

Auto stoi w garażu i nie chce mi się go wyprowadzać by zdjęcia zrobić, ale na pewno w tym tyg. wstawię. 20" sporo zobaczymy co wpadnie?

Opublikowano

Bez sensu zakładać temat bez zdjęć ?

20" to sporo w A4. W A6 C7 w sam raz. To tak jakbyś jeździł na 18" w starym A4 B6 ?

Edytowane przez granatowy

Opublikowano
  • Autor

Myślałem też o 20'' bo jednak lepiej będzie się prezentować, najpierw skupię się jednak na dołożenie s line zewnętrznego.

Opublikowano
  • Autor

Zdjęcia dodane.

Powoli zacząłem kompletować graty do s line zewnętrznego?

Opublikowano

Ładnie wygląda.

Jaki to dokładnie kolor ?

Brałeś pod uwagę diesla ? Jakie są z tym związane dodatkowe koszty w NL ?

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, granatowy napisał:

Ładnie wygląda.

Jaki to dokładnie kolor ?

Brałeś pod uwagę diesla ? Jakie są z tym związane dodatkowe koszty w NL ?

Kolor to LX7U Oolonggrau nie wiem jak to tłumaczyć na polski szaro... Diesla nie brałem pod uwagę ze względu na podatek drogowy. Miałem na polaku a4 b7 2.0tdi i płaciłem 440euro na kwartał więc za a6 przypuszczam że ok. 500e lub więcej musiałbym płacić a dużo nie jeżdże by mi się diesel opłacał w NL.

Opublikowano

Ile będziesz płacił za to 2.0TFSi ?

Opublikowano
  • Autor

235e na kwartał.

Opublikowano

Fajna, plus za s-line wew., o zewnętrznym myśl koniecznie bo robi robotę w C7, felgi na lato tylko 20, bo 20 nawet wyglądają skromnie w tej budzie a komfort na takim profilu jak zaleca producent jest ok

Edytowane przez marcin_o23

Opublikowano
  • Autor
36 minut temu, marcin_o23 napisał:

Fajna, plus za s-line wew., o zewnętrznym myśl koniecznie bo robi robotę w C7, felgi na lato tylko 20, bo 20 nawet wyglądają skromnie w tej budzie a komfort by takim profilu jak zaleca producent jest ok

Dzięki? s line będzie na pewno i coraz bardziej przekonuje się do felg  20".

Opublikowano
  • Autor

Mała zmiana a cieszy?

 

 

20181231_210333.jpg

20181231_210322.jpg

Opublikowano

Ładnie prezentuje zrobisz zewnętrzne S-Line i 20" cali będzie gitara .

 

Gdzie dostałeś taka obudowę do klucza ?  Szukam całej Piano Black ale ta że spoko ...

Opublikowano
  • Autor

Dynamiczne kierunki lusterek zrobione?

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, WojtekA4B8 napisał:

Ładnie prezentuje zrobisz zewnętrzne S-Line i 20" cali będzie gitara .

 

Gdzie dostałeś taka obudowę do klucza ?  Szukam całej Piano Black ale ta że spoko ...

Kupowałem na alliexpress

https://pl.aliexpress.com/item/Key-Rings-Protection-Cover-for-Audi-A1-A2-A3-A4-A5-A6-Q5-S5-S6-S7/32780320071.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.29de5c0fTLXSX9

Opublikowano
6 minut temu, damian19886 napisał:

Czyli bez keyless nie podejdzie Panie Wojtku. Chyba że za każdym razem wyciąganie z etui hehe. 

Damian fajna a6ka, zmiana na plus. Powiedz mi jak z mocą? Z tego co pamiętam w b8 było jej więcej? Jakieś porównania? 

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, MaciekPL napisał:

Czyli bez keyless nie podejdzie Panie Wojtku. Chyba że za każdym razem wyciąganie z etui hehe. 

Damian fajna a6ka, zmiana na plus. Powiedz mi jak z mocą? Z tego co pamiętam w b8 było jej więcej? Jakieś porównania? 

Dzięki. No 180km szału raczej nie robi auto raczej do spokojnej jazdy choć w trybie sport daje radę. W b8 miałem 170km i 320Nm i wydaje mi się że lepiej przyśpieszała. Zabrakło budżetu na 3.0tfsi niestety?

 

Opublikowano

Jak zrobiłeś kierunki? Samo kodowanie?

 

Opublikowano
44 minuty temu, damian19886 napisał:

Niestety nie posiadam Keyless to odpadam. W A7 szwagier ma czarnym połysk ale to oryginał taki w C+ 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.