Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B9 florett metalic 2.0 TDI 190 HP S-Tronic /S-Line Sport Plus\

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.Jako że stałem sie kolejnym szcześliwym posiadaczem Audiczki też sie pochwalę:hi::decayed::kox:

Wyposażenie:

_Full Led Matrix Beam:dance:

- Virtual Kokpit

- ACC

- DVD

- Audi Smart Interface

- Audi Connect

-Audi Pre Sense Plus

-rozpoznawanie znakow drogowych

-asystent jazdy w korku

-asystent podjazdu

-asystent wydajności

- asystent świateł drogowych

-Park assist

-Line assist

-Side assist

-klimatronic x3:banan:

-HUD

-Drive select

-Kamery 360 :dance2:

-Key Less

-Składane podgrzewane  lusterka+siedzenia

-automatyczna klapa

-el. hak

-full oświeltenie Ambiente

-podświetlane klamki zewnętrzne

Jak coś sie przypomni dopiszę :guma:

 

-

1616071441588.JPEG

1616071450734.JPEG

1616071443422.JPEG

1616071445300.JPEG

 

Edytowane przez firefighter79

Opublikowano

ładna gratuluje zakupu:hi:

Opublikowano

Ogólnie dobrze wyposażony , szkoda ze nie ma pełnej elektryki foteli :(

Jakieś mody w planach ? :wink:

Opublikowano

150km?

 

Opublikowano
49 minut temu, Michu1996 napisał:

Ogólnie dobrze wyposażony , szkoda ze nie ma pełnej elektryki foteli :(

Jakieś mody w planach ? :wink:

Myślałem o mapie ale jeszcze nie wiem, poprzednio była B8 po chipie na 200 ale na przód napęd w Quattro by się myślę zbierała lepiej.. 

Opublikowano
10 godzin temu, damian19886 napisał:

150km?

 

142 tys

Edytowane przez firefighter79

Opublikowano
10 minut temu, firefighter79 napisał:

Myślałem o mapie ale jeszcze nie wiem, poprzednio była B8 po chipie na 200 ale na przód napęd w Quattro by się myślę zbierała lepiej.. 

a tutaj masz w Quattro?

Opublikowano
10 godzin temu, Michu1996 napisał:

a tutaj masz w Quattro?

Nie. ?

Opublikowano
10 godzin temu, firefighter79 napisał:

 

Widget blockquote

Edytowane przez firefighter79

Opublikowano
13 godzin temu, firefighter79 napisał:

142 tys

Miałem na myśli moc silnika a nie przebieg.

Opublikowano

Prawie full wypas. Prawie, bo nie ma co za bardzo na siłę dołożyć, oprócz B&O. Gratulacje.B)

Opublikowano
2 godziny temu, damian19886 napisał:

Miałem na myśli moc silnika a nie przebieg.

190 koni

Opublikowano
52 minuty temu, vvalery napisał:

Prawie full wypas. Prawie, bo nie ma co za bardzo na siłę dołożyć, oprócz B&O. Gratulacje.B)

Nie ukrywam że chciałem mieć Banga no ale nie można mieć wszystkiego chodź podobno aż tak znacznej różnicy nie ma może się myle? doposazona jest świetnie?

Opublikowano

Ile głośników występuje w zestawie bang olufsen? Jak tym się jeździ?

Opublikowano

Nie wiem ile wystęuje bo poprostu nie mam.

Wrazenia z jazdy....z przesiadki z b8 są nie samowite,skrzynia automat robi robotę...

ogólnie wnetrze cieszy, i te wszystkie bajery wspamagajace kierowce sa przydatne

Edytowane przez firefighter79

Opublikowano

A z miejscem pewnie jest bardzo podobnie jak w b8? 

Opublikowano
5 godzin temu, damian19886 napisał:

Ile głośników występuje w zestawie bang olufsen? Jak tym się jeździ?

19 głośników, 775 W w sumie. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.