Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ANB]Moje granatowe 1,8T po lifcie,gleba,przelot| 18cali od SLEPEGO str.2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:kox:Witam :hi:

Nadszedł czas zeby wkoncu pochwalić sie swoim paździerzem niedawno zakupionym

Rocznik: 2000

Silnik: 1,8T 150kuca ANB

Wyposażenie w sumie seria ale cos tam ma:wink:

2xel.szyb

ele.lusterka

10xAirBag

Symphony

ele.szyberdach

alu RH 17"bylo jest 18":thumbup1:

gleba -65/60

Plany:

hmm...poki co nie mam weny:decayed:

mam wene:wink:

-FMIC

-zegarek turbo boost

-pakiet S4

-progi od Omegi C

-felgi 19" OZ

-kremowe kubelkowe skóry

-kiera S4jest od a3:wink:

-zrobic cos z dekorami

-gwint

poki co to tyle:facepalm:

I tak to mniej wiecej wyglada

4oqm.jpgrp83.jpg

zjry.jpg

fela RH 17":wink:

11ede483c34c06afm.jpg6e8e4306cdd871e7m.jpg5cfe98dfee82b741m.jpg

Opublikowano

Dawaj te fotki z tymi alu .. :decayed: 3 zdjęcia wrzuciłeś i co se myślisz ? nie opierdalaj sie :wink:

Opublikowano

10xAirBag

2xprzod kierowca pasazer

2xkutyna przod

2xfotele przod

2xkurtyna boczna

2x no i gdzie jeszce dwie bo jestem ciekaw?:wink:

Opublikowano

2x no i gdzie jeszce dwie bo jestem ciekaw?:wink:

Zapewne fotele mają boczną poduszkę.

Ładniutki Avant chociaż nie jestem fanem samochodów w kombi :hi: Tylko więcej zdjęć! :naughty:

Opublikowano
2x no i gdzie jeszce dwie bo jestem ciekaw?:wink:

w slupku za tylnimi drzwiami bo tez mam 10 poduszek xD

Opublikowano
  • Autor

dokladnie tak jak mowi Jaca:decayed: no beda fotki beda moze jutro zrobie troche lepsze zdjecia i wiecej jak to teraz wyglada:wink:

Opublikowano

dzieki za info

Opublikowano
  • Autor

taka fota jeszcze z wczoraj jak skonczylem prace :wink: zółte halo zółte zarówki w dlugich i zrobiona zaslepka zderzaka zamiast rejestracji:wink: psiknac w kolor i jest bajka

xnm8.jpg

Opublikowano

na zaślepke zderzaka lepiej dorwać połamany zderzak poliftowy, ten plastik idealnie sie docina pod wymiar:wink:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

MKowi robiłem z tego co mialem ale swoją droga mam jakiś zderzak to mogę zrobić druga:wink:

---------- Post dopisany 26-04-2014 at 09:40 ---------- Poprzedni post napisany 19-03-2014 at 23:46 ----------

wkoncu udalo ogarnac sie przelot :decayed:

Opublikowano

no fajnie gada :decayed: tez planuje taki mod ale na obecną chwile rzeczywistość mi na to nie pozwal (czytaj brak funduszy)...:facepalm:

Opublikowano
  • Autor

powiem tak :decayed: wydech home made mialem troche rur w domu i sie spawalo powoli :decayed: kat zostal bo nie chce sondy ruszac a dzwiek jest taki po wywaleniu srodkowego i koncowego:decayed:

---------- Post dopisany 03-05-2014 at 12:10 ---------- Poprzedni post napisany 26-04-2014 at 18:39 ----------

a8b92d979251994cmed.jpg

11ede483c34c06afmed.jpg

6e8e4306cdd871e7med.jpg

5cfe98dfee82b741med.jpg

49c20ca5728fdbd2med.jpg

6fb73585c0bcb479med.jpg

Opublikowano

pokaz foto z bliska tej zaslepki rejki :wink:

Opublikowano
  • Autor

wieczorem zrobie jakies foto jak cos:wink:

Opublikowano

Jaki rozmiar opon masz na tej feli?

Opublikowano
  • Autor

przód 225/45 tyl 235/45:wink:

Opublikowano
przód 225/45 tyl 235/45:wink:

I jak sie jezdzi na tej gumie bo mialem okazje kupic te same alu w gumie 235 i.zrezygnowalem

Opublikowano
  • Autor

ogolnie to nie tak zle, felga jest bardzo szeroka bo na przodzie jak mam 225 to lekki naciag sie tam robi a na tyle na 235 jest oponka na rowno jezeli chodzi o dziury to wiadomo czuc ale miedzy 225 a 235 nie ma zadnej roznicy. Sprzedam Ci te kola za dobre pieniadze:decayed: bo teraz leża mi i sie marnuja:wink:

Opublikowano

Autko ładne, sam rozglądam się za kombikiem polift lub wczesne B6. Twoje zainteresowałoby mnie jako kupującego ;).

Dobra baza do modów.

PS. W B5 było max 6 poduszek. Dwie przednie, dwie boczne i dwie kurtyny. W tej konfiguracji w kabinie pojawia się 10 napisów Airbag. Poduszek jest 6 ;)

Opublikowano
  • Autor

sprawdzalem kolejno slupki jest 10 na bank:) z tego co czytalem to jakas żadka wersja w B5:wink:

---------- Post dopisany at 22:33 ---------- Poprzedni post napisany at 22:32 ----------

a co do sprzedania to wiesz, wszystk ozawsze jest do sprzedania:grin:

---------- Post dopisany 07-05-2014 at 22:10 ---------- Poprzedni post napisany 06-05-2014 at 22:33 ----------

no to wleciala nowa kiera, kazdy tylko S4 S4 i S4 a ja tam wole a3:decayed:

b1a8de27d6d893bfmed.jpg

---------- Post dopisany 09-05-2014 at 08:43 ---------- Poprzedni post napisany 07-05-2014 at 22:10 ----------

no to kolejne mody:wink: fotochrom,duze lusterko,ledy w rejke:wink:

out.php?i=793020_dscn5030.jpg

out.php?i=793021_dscn5031.jpg

out.php?i=793022_dscn5032.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.