-
[B5 1z] Daily Driven by solpeusz
Dzięki za radę, ale póki nie znudzi mi się ten look to znaczka nie będzie jeszcze tylko chce się pozbyć naklejki na zderzaku oraz fuckupa pod nią i będzie malina ---------- Post dopisany 30-07-2014 at 21:09 ---------- Poprzedni post napisany 26-07-2014 at 17:35 ---------- Pierwszy post zaktualizowany
-
[B5 1z] Daily Driven by solpeusz
Nie ma opcji leży mi bardzo to połączenie kolorów, srebrne na srebrnym to bym mógł mieć 3SDMy, a nie takie padaki ---------- Post dopisany 26-07-2014 at 02:53 ---------- Poprzedni post napisany 29-06-2014 at 12:36 ---------- Powoli ale do celu - lampy II lift.
-
[B5 1z] Daily Driven by solpeusz
To jest tak chaotycznie zrobione jakby ktoś stał tyłem do Auta i majstrował za plecami. Nie wiem co ludzi prowadzi do takich rzeczy ...
-
[B5 1z] Daily Driven by solpeusz
Znaczek Audi w szufladzie leży także zawsze będzie można zapodać na razie rajcuje mnie ten bandit look, o rejce myślałem tak jak o zaszpachlowaniu tych rowków nad i pod wnęką, ale jednak wolałbym to OEMowo zrobić i po prostu kupić klapę US ... może kiedyś ---------- Post dopisany 27-06-2014 at 17:21 ---------- Poprzedni post napisany 25-06-2014 at 11:00 ---------- No niestety jakiś ku**s pozazdrościł auta
-
[B5 APS] by czorny
Na rejsizmie będzie trzeba pomacać oczami Szacun za czas montażu, to musi być jakiś rekord
-
[B5 1z] Daily Driven by solpeusz
Ja na tych kołach bym musiał jakieś 15-20mm dystanse pakować żeby to się zgrało z budą dlatego też się zastanawiam nad szerszym kołem ---------- Post dopisany 24-06-2014 at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany 09-06-2014 at 22:41 ---------- Kolejny mod, klapa wyczyszczona z naklejek i emblematów oraz pomalowana
-
[B5 1z] Daily Driven by solpeusz
Z przodu zostało coś około 3cm, z tyłu około 2cm (zdecydowanie mniej jak z przodu), ale jeszcze z centymetr mógłbym urwać na tyle tylko najpierw muszę rozwiązać sprawę czy szukać takiego samego wzoru koła tylko 8,5j czy wypchnąć te dystansem
-
[B5 1z] Daily Driven by solpeusz
Co do wysokości ziemia - błotnik to jest 58,7cm . Co do nakrętek na amorach to zostało około 2-3cm gwintu do skręcenia. Jest nisko, ale da się jeździć tylko trzeba się przyzwyczaić do okazjonalnego przytarcia wahaczem/podłogą przy 60km/h na mieście lub wiejskich drogach
-
[B5 1z] Daily Driven by solpeusz
Kilka zdjęć żeby nie było, że auto opuszczone
-
[B5 AJL] AJL by WIŚNIA reanimacja,nadeszła wena,taka sytuacja
Rzeczywiście wzór felg identyko jak u mnie tyle, że u mnie damskie wielkości - 17" Do czarnego auta bym ładował bordowe rotory i ranty w poler, byłby pornol wtedy
-
[B5 1z] Daily Driven by solpeusz
Dzięki Tył do wyrównania, ale najpierw łopatą muszę wyjazd z podwórka zmodernizować
-
[B5 1z] Daily Driven by solpeusz
Zgodnie z planem następny w kolejności przyszedł czas na gwint - Fk Automotive. Na razie nie kręcony bo czekam na paczkę z kluczem do nakrętek - ot wyciągnąłem kit i wsadziłem gwint z paczki. W przyszłym tygodniu pokręcę i spasuję to niech leży jak należy Następnie w planie tak jak danzan mówi lampy przód i tył polift. Później jakieś dystanse. ---------- Post dopisany 06-05-2014 at 22:07 ---------- Poprzedni post napisany 01-05-2014 at 14:55 ---------- No i dzisiaj pokręciłem coś na szybko, w najbliższym czasie się strzeli lepsze foty I takie porównanie z Passatem ojca ---------- Post dopisany 07-05-2014 at 21:30 ---------- Poprzedni post napisany 06-05-2014 at 22:07 ---------- I jeszcze takie strzelone kapciem pod szkołą
-
[ALL B5] koniu / MOŻE NIE NAJTANIEJ ALE JAKO TAKO
Te garaże na drugim zdjęciu takie się niepozorne wydają, a tu proszę Clio, a4 + masa sprzętu i miejsca na batalion czołgów jeszcze
- ECU zmiana
- ECU zmiana