Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

solpeusz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez solpeusz

  1. Dzięki za radę, ale póki nie znudzi mi się ten look to znaczka nie będzie jeszcze tylko chce się pozbyć naklejki na zderzaku oraz fuckupa pod nią i będzie malina ---------- Post dopisany 30-07-2014 at 21:09 ---------- Poprzedni post napisany 26-07-2014 at 17:35 ---------- Pierwszy post zaktualizowany
  2. Nie ma opcji leży mi bardzo to połączenie kolorów, srebrne na srebrnym to bym mógł mieć 3SDMy, a nie takie padaki ---------- Post dopisany 26-07-2014 at 02:53 ---------- Poprzedni post napisany 29-06-2014 at 12:36 ---------- Powoli ale do celu - lampy II lift.
  3. To jest tak chaotycznie zrobione jakby ktoś stał tyłem do Auta i majstrował za plecami. Nie wiem co ludzi prowadzi do takich rzeczy ...
  4. Znaczek Audi w szufladzie leży także zawsze będzie można zapodać na razie rajcuje mnie ten bandit look, o rejce myślałem tak jak o zaszpachlowaniu tych rowków nad i pod wnęką, ale jednak wolałbym to OEMowo zrobić i po prostu kupić klapę US ... może kiedyś ---------- Post dopisany 27-06-2014 at 17:21 ---------- Poprzedni post napisany 25-06-2014 at 11:00 ---------- No niestety jakiś ku**s pozazdrościł auta
  5. Na rejsizmie będzie trzeba pomacać oczami Szacun za czas montażu, to musi być jakiś rekord
  6. Ja na tych kołach bym musiał jakieś 15-20mm dystanse pakować żeby to się zgrało z budą dlatego też się zastanawiam nad szerszym kołem ---------- Post dopisany 24-06-2014 at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany 09-06-2014 at 22:41 ---------- Kolejny mod, klapa wyczyszczona z naklejek i emblematów oraz pomalowana
  7. Z przodu zostało coś około 3cm, z tyłu około 2cm (zdecydowanie mniej jak z przodu), ale jeszcze z centymetr mógłbym urwać na tyle tylko najpierw muszę rozwiązać sprawę czy szukać takiego samego wzoru koła tylko 8,5j czy wypchnąć te dystansem
  8. Co do wysokości ziemia - błotnik to jest 58,7cm . Co do nakrętek na amorach to zostało około 2-3cm gwintu do skręcenia. Jest nisko, ale da się jeździć tylko trzeba się przyzwyczaić do okazjonalnego przytarcia wahaczem/podłogą przy 60km/h na mieście lub wiejskich drogach
  9. Kilka zdjęć żeby nie było, że auto opuszczone
  10. Rzeczywiście wzór felg identyko jak u mnie tyle, że u mnie damskie wielkości - 17" Do czarnego auta bym ładował bordowe rotory i ranty w poler, byłby pornol wtedy
  11. Dzięki Tył do wyrównania, ale najpierw łopatą muszę wyjazd z podwórka zmodernizować
  12. Zgodnie z planem następny w kolejności przyszedł czas na gwint - Fk Automotive. Na razie nie kręcony bo czekam na paczkę z kluczem do nakrętek - ot wyciągnąłem kit i wsadziłem gwint z paczki. W przyszłym tygodniu pokręcę i spasuję to niech leży jak należy Następnie w planie tak jak danzan mówi lampy przód i tył polift. Później jakieś dystanse. ---------- Post dopisany 06-05-2014 at 22:07 ---------- Poprzedni post napisany 01-05-2014 at 14:55 ---------- No i dzisiaj pokręciłem coś na szybko, w najbliższym czasie się strzeli lepsze foty I takie porównanie z Passatem ojca ---------- Post dopisany 07-05-2014 at 21:30 ---------- Poprzedni post napisany 06-05-2014 at 22:07 ---------- I jeszcze takie strzelone kapciem pod szkołą
  13. Te garaże na drugim zdjęciu takie się niepozorne wydają, a tu proszę Clio, a4 + masa sprzętu i miejsca na batalion czołgów jeszcze
  14. solpeusz odpowiedział(a) na wojtas9292 temat w 1.9TDI
    A to widzieliście?
  15. solpeusz odpowiedział(a) na wojtas9292 temat w 1.9TDI
    Dzięki wielkie
  16. solpeusz odpowiedział(a) na wojtas9292 temat w 1.9TDI
    Nie kminię jak to działa, ze wgrane dwa programy są. Wytłumaczy ktoś na jakiej zasadzie się "wybiera", na którym chce się jeździć? Za informacje płacę dozgonną wdzięcznością
  17. solpeusz odpowiedział(a) na wojtas9292 temat w 1.9TDI
    ECU szukaj od AHU, na długiej jednej wtyczce i w metalowej obudowie. Dodatkowo jeśli numery kończą się na dwie litery to na 99% 16bit.
  18. Wyglądało jak silikon
  19. Ale żeby tak wydech na silikon?
  20. Koła już od jakiegoś czasu na aucie, balon 205/40 więc mimo -40/-40 wyszedł off-road, ale to dobrze bo mam teraz pretekst żeby kupować w następnej kolejności gwint łodkręcić ile wlezie i zrobić to co zawsze chciałem autem zrobić - zatamować ruch na wjeździe do supermarkieta na tych niziutkich progach czarno-żółtych
  21. Dokładnie jak pisze czorny, mnie taka szlifierka studzienek bardzo odpowiada
  22. bedziesz robił jakis regulowany camber? czy tylko pod Twoje ustawienie? Wyczuwam interes na tych camberach
  23. Tak jak koledzy mówią, każdemu się może zdarzyć, a w prawdzie rzecz biorąc to nawet nowy pasek może manianę odwalić, ale to byś momentalnie poczuł po odpaleniu i dalszej jeździe
  24. Może masz niedomagający również n18 i po zmianie mimo wszystko zmienna geometria nie działa jak powinna, przez co masz laga przed przyspieszaniem
  25. Prze miazga w ku**s ta Audiola Zgaduję, że daily car to to nie jest, ale jeśli tak to mega szacun Cambery to DIY czy jakieś kupowne/dorezane z dedyków do innego auta?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.