-
Golf III tuning
https://www.olx.pl/oferta/golf-3-gti-1-9-tdi-210-hp-460-nm-210km-alu-17-CID5-IDirYW7.html#e183b633fe panowie co sądzicie ?? pomóżcie bo sie przymierzam
-
problem z odpaleniem/swirują wskażniki
witam pacjent A4B5 1.9 tdi 1z 1995 po włozeniu kluczyka zaczyna buczec jakiś przekażnik swirują wskażniki np podnosi sie prędkościomierz temperatura i cała reszta przzy próbie odpalania wszystko przygasa ale rozrusznik nie kręci. dodatkowo nie moge juz zamknąc auta z pilota i ciagle pyka jakiś przekażnik przestaje dopiero (co logiczne po odlaczeniu aku)
-
Szarpanie na 1 i 2 biegu ;/
ja nie mam nic wspólnego z przepustnicą bo mam tdi prędzej nastawnik pompy lub wtrysk sterujący.... bo moje szarpania sa w okolicy 1200 do 1500 ale podskoki to tylko jak dużo popracuje sprzęgłem... przegub mam do wymiany i u mnie lewarek lata jak żyd po pustym sklepie... a podobno poduchy sa ok... tak stwierdził mechanik jak wziął auto na podnośnik... ;/
-
Jak Określić Stan Sprzęgła?
u mnie tez ale dopiero jak jade w korku i pracuje dłuższy czas 1 sprzegło 1 sprżegło to w pewnym momęcie za nim rusze to wytelepie budą aż na wymioty ciągnie ;/ po dłuższej stabilnej jeżdzie lub postoju sie uspokoja //..
-
Szarpanie na 1 i 2 biegu ;/
mam podobnie... ale u mnie klęka sprzęgło na 99% ;(
-
czy to sprzęgło ? juz umiera ;)
Panowie otóż chciałem sie tylko upewnić czy moje sprzęgło umiera otóż jadąc w korku (wrocław godz 15:30 ;/ chyba wiadomo o co chodzi) po 30 min pracy sprzegło bieg sprzegło bieg... w pewnym momęcie już nie moge swobodnie ruszyć bo telepie całą budą coś jakby nie umijętny kierowca ruszał żabką tyle że nie szrabie a sie telepie po dłuższej jeżdzie już sie uspokaja.... dodam że sprzegło łapie już przy końcu czy jak pedał jest praktytcznie na samej górze....
-
cooler
problem w tym że nie mam czym,,, i w okolicy nie znam nikogo kto by to zrobił.. <ja mam kompa stacjonarnego xD> a za diagonostyke wołają 200zł ... za 5 min roboty i analize logów ;/ jestem z Jelcza-Laskowic jak ktoś z wro albo oławy jest i za jakąs opłatą to ogarnął to PW
-
cooler
Pany ;d nie wiem czy dobry dział ale chyba tak A WIEC poprzedni właścicel latał audi bez nadkola lewego czyli intercooler był odsłoniety ;/.... na 90% jest dziurawy ponieważ jak ją dobrze pociągne do ponad 3 tys czyli w moim mniemaniu spręzarka ładuje z pełną mocą...... jest ewefekt jakby wyjechania z lasu w mocny wiatr... taki lag.... i znika moc... jakby turbo przestawało ładowac ;/.. zdaje mi sie że to efekt dziurawego icka.. teraz pytanie jaki wsadzić... ori do 1z od afn a może podejdzie inny byle bez modzenia i ciecia pasa przedniego ;d pozdr auto to a4 b5 1z 95 r
-
Grzeje sie na postoju...
ja polecam sprawdzic termostat/.. oj wymieniony nie doczytałem sorki
-
CZym wyczyścić zbiornik płynu od chłodnicy
dokładnie... ori uzywka to zawsze ori xD ;d... no ja swój ogrnałem... przy okazji wpadło mi kilka kamyków... miałem troche akrobacji żeby je wyciągnac xD haha ale najważniejsze że płyn juz nie ucieka ;d
-
CZym wyczyścić zbiornik płynu od chłodnicy
niby tak ale szukałem nowego i nie znalazłem ... a używki na allegro po 50 zł + kw ;/... dzięki za rady pozdro ;d
-
CZym wyczyścić zbiornik płynu od chłodnicy
jak w temacie bo kupiłem nowy używany i jest Ujeb#@any xD jakby oklejony ciemną skorupą
-
Siłownia
no lina skakanka i kettla i masz full serwis...jeżeli chodzi Ci tylko o redukcje.. kulturystą byc nie chcesz ale możesz wyrobic kondycje niczym wojownik mma ;d;d przeciez a tak nawiasem to jeszcze kółko do ćwiczeń do kompletu mocno katuje brzuch,... ;d:wink:
-
Siłownia
jak Boli tzn że czas zacząc robić MC ;d ---------- Post dopisany at 13:21 ---------- Poprzedni post napisany at 13:17 ---------- Zrobiłem dzisiaj ten trening. 5 serii takich, 30 minut i po treningu, weszło za***iście. Zostawię ten trening i zobaczymy czy faktycznie łapa za jakiś czas ruszy Bicka najlepiej robić z trickiem ;d 3 zestawy po 4 serie ;d serie łączone bic plus tric... np podciąganie podchwytem wąsko + wycisk sztangi wąsko uginanie w siadzie z suplinacją + sciąganie linki wyciągu górnego na linie chwyt młotkowy do zewnątrz i jeszcze jeden jakiś zestaw ja 3 sobie zawsze zmieniam jakies ketlle czy cos ;d
-
WOT - World of Tanks
cisza ;d tu
wojtas9292
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta