Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wojtas9292

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wojtas9292

  1. https://www.olx.pl/oferta/golf-3-gti-1-9-tdi-210-hp-460-nm-210km-alu-17-CID5-IDirYW7.html#e183b633fe panowie co sądzicie ?? pomóżcie bo sie przymierzam
  2. witam pacjent A4B5 1.9 tdi 1z 1995 po włozeniu kluczyka zaczyna buczec jakiś przekażnik swirują wskażniki np podnosi sie prędkościomierz temperatura i cała reszta przzy próbie odpalania wszystko przygasa ale rozrusznik nie kręci. dodatkowo nie moge juz zamknąc auta z pilota i ciagle pyka jakiś przekażnik przestaje dopiero (co logiczne po odlaczeniu aku)
  3. ja nie mam nic wspólnego z przepustnicą bo mam tdi prędzej nastawnik pompy lub wtrysk sterujący.... bo moje szarpania sa w okolicy 1200 do 1500 ale podskoki to tylko jak dużo popracuje sprzęgłem... przegub mam do wymiany i u mnie lewarek lata jak żyd po pustym sklepie... a podobno poduchy sa ok... tak stwierdził mechanik jak wziął auto na podnośnik... ;/
  4. u mnie tez ale dopiero jak jade w korku i pracuje dłuższy czas 1 sprzegło 1 sprżegło to w pewnym momęcie za nim rusze to wytelepie budą aż na wymioty ciągnie ;/ po dłuższej stabilnej jeżdzie lub postoju sie uspokoja //..
  5. mam podobnie... ale u mnie klęka sprzęgło na 99% ;(
  6. Panowie otóż chciałem sie tylko upewnić czy moje sprzęgło umiera otóż jadąc w korku (wrocław godz 15:30 ;/ chyba wiadomo o co chodzi) po 30 min pracy sprzegło bieg sprzegło bieg... w pewnym momęcie już nie moge swobodnie ruszyć bo telepie całą budą coś jakby nie umijętny kierowca ruszał żabką tyle że nie szrabie a sie telepie po dłuższej jeżdzie już sie uspokaja.... dodam że sprzegło łapie już przy końcu czy jak pedał jest praktytcznie na samej górze....
  7. problem w tym że nie mam czym,,, i w okolicy nie znam nikogo kto by to zrobił.. <ja mam kompa stacjonarnego xD> a za diagonostyke wołają 200zł ... za 5 min roboty i analize logów ;/ jestem z Jelcza-Laskowic jak ktoś z wro albo oławy jest i za jakąs opłatą to ogarnął to PW
  8. Pany ;d nie wiem czy dobry dział ale chyba tak A WIEC poprzedni właścicel latał audi bez nadkola lewego czyli intercooler był odsłoniety ;/.... na 90% jest dziurawy ponieważ jak ją dobrze pociągne do ponad 3 tys czyli w moim mniemaniu spręzarka ładuje z pełną mocą...... jest ewefekt jakby wyjechania z lasu w mocny wiatr... taki lag.... i znika moc... jakby turbo przestawało ładowac ;/.. zdaje mi sie że to efekt dziurawego icka.. teraz pytanie jaki wsadzić... ori do 1z od afn a może podejdzie inny byle bez modzenia i ciecia pasa przedniego ;d pozdr auto to a4 b5 1z 95 r
  9. ja polecam sprawdzic termostat/.. oj wymieniony nie doczytałem sorki
  10. dokładnie... ori uzywka to zawsze ori xD ;d... no ja swój ogrnałem... przy okazji wpadło mi kilka kamyków... miałem troche akrobacji żeby je wyciągnac xD haha ale najważniejsze że płyn juz nie ucieka ;d
  11. niby tak ale szukałem nowego i nie znalazłem ... a używki na allegro po 50 zł + kw ;/... dzięki za rady pozdro ;d
  12. jak w temacie bo kupiłem nowy używany i jest Ujeb#@any xD jakby oklejony ciemną skorupą
  13. no lina skakanka i kettla i masz full serwis...jeżeli chodzi Ci tylko o redukcje.. kulturystą byc nie chcesz ale możesz wyrobic kondycje niczym wojownik mma ;d;d przeciez a tak nawiasem to jeszcze kółko do ćwiczeń do kompletu mocno katuje brzuch,... ;d:wink:
  14. jak Boli tzn że czas zacząc robić MC ;d ---------- Post dopisany at 13:21 ---------- Poprzedni post napisany at 13:17 ---------- Zrobiłem dzisiaj ten trening. 5 serii takich, 30 minut i po treningu, weszło za***iście. Zostawię ten trening i zobaczymy czy faktycznie łapa za jakiś czas ruszy Bicka najlepiej robić z trickiem ;d 3 zestawy po 4 serie ;d serie łączone bic plus tric... np podciąganie podchwytem wąsko + wycisk sztangi wąsko uginanie w siadzie z suplinacją + sciąganie linki wyciągu górnego na linie chwyt młotkowy do zewnątrz i jeszcze jeden jakiś zestaw ja 3 sobie zawsze zmieniam jakies ketlle czy cos ;d
  15. cisza ;d tu
  16. otóż kolega z filmu już leci własnie w TVN xD
  17. widze nie jestem w swoich poglądach... no ale fakt za częsci do b5... które sie w nie pakuje to w pewnym czasie można od podstaw odbudowac 80 cześci nieco tańsze a zawieszenie przedewszytskim:naughty:
  18. tak tak 150 to miały ale 10 lat temu xD ! albo nawet wcześniej ---------- Post dopisany at 15:38 ---------- Poprzedni post napisany at 15:37 ---------- i nie mówie że ktoś jest nie zadowolony -><- było odnośnie oferty zamiany ---------- Post dopisany at 15:38 ---------- Poprzedni post napisany at 15:38 ---------- i nie mówie że ktoś jest nie zadowolony -><- było odnośnie oferty zamiany
  19. dzięki za wyczerpując wypowiedź
  20. ja nie polecam osobiście zapowiadali jako komedia a okazazł sie dramat i to dosłownie człowieka walczącego z alkocholem mnie osobicie sie nie spodobał ale dał do myslenia chodzi o film pod nocnym aniołem ---------- Post dopisany at 19:23 ---------- Poprzedni post napisany at 19:20 ---------- ja polecam "Gabinet sinister" mega horror ;d ---------- Post dopisany at 19:23 ---------- Poprzedni post napisany at 19:23 ---------- oraz udręczni 1 i 2 ---------- Post dopisany at 19:24 ---------- Poprzedni post napisany at 19:23 ---------- kolego tapped aut gdzie moż obejrzec lub pobrac bo szukam i nie ma ;d
  21. haha tu nie chodzi o siłe konia ale o bolące kosci xD:facepalm: ---------- Post dopisany at 18:50 ---------- Poprzedni post napisany at 18:50 ---------- zreszta deka i tak mocno blokuje ;d xD ---------- Post dopisany at 19:12 ---------- Poprzedni post napisany at 18:50 ---------- miałem epizod z barkiem.... xD przestał bolec przerwa w treningu i strzela a le brak bólu ;d
  22. dlaczego nazywasz przegięciem coś co pomaga i jest dostępne na recepte no i na czarnym rynku również
  23. a moż epompka do materca antyodlezynowe:hi:go
  24. DECA-DURABOLIN Cykl, Opis, Zdjęcia - Sterydy.NET ciemna strona mocy ;d
  25. wojtas9292 odpowiedział(a) na maf temat w Audi
    ciezko powiedziec słyszałem ze 1.4 tdi nie jest zbyt posłuszny ale Silnik 1.4 TDI

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.