-
System operacyjny Android
czy jest aplikacja strony a4-klub.pl na androida moze ktos cos
-
dziwne rano brak kierunkow
wracam do tematu wymieniłem włącznik awaryjnych świateł i po problemie. Stary cykał ale nie dało sie go naprawić tzn. taka sprężynka sie wyrobiła. Nie polecam takze szukac na szrocie - wiadomo pasuje od nie pamietam juz jakich modelów te wyłaczniki byly ale za używke chcieli 50zl ja mam zakupioną Magneti Moreli 70zl i dziala ps: na szrotach jaak sprawdzałem te wyłaczniki awaryjnych to nie ktore paliły mi bezpieczniki a jady po szrotach (nawet po mega dolach) odradzam. pozdro
-
dziwne rano brak kierunkow
Witam. Podpinam sie pod temat u mnie nie działaja kierunki i awaryjne. Gdy wlaczam alarm kierunki migaja oba... Manetka gora/dol cyka przekaznik w okolicach radia bezpieczniki wszystkie dobre.. Wiec co moze byc u mnie skoro wlaczam kierunek i nic, awaryjne i nic...
-
Rdza - co z tym zrobić ...
A nie taniej bybylo znaleźć drzwi w kolorze i po sprawie..
-
Pin zasilający zmieniarkę
Witam panowie.. Czy pod pin 17 lub 16 moge podlaczyc wzbudzenie wzmacniacza? Zasilanie podciagnelem pod tyl auta (sedan) ale nie wiem w co sie wpiac zeby wzmak dzialal tylko po wlaczeniu radia a nie caly czas..Radio to JVC KD-G501 a wzmacniacz BLAUPUNKT
-
[A4 B5] Audi A4 Avant 1.8T by Orłoś
Jak wyjmowales lampy - musiales odkrecic zderzak? Ps ladne auto mody na plus ps: nie masz elektrycznej regulacji swiateł ? no i kup nawa zaslepke ta dzira po przelaczniku gazu mi by szpeciła w oczy ---------- Post dopisany at 23:27 ---------- Poprzedni post napisany at 23:24 ---------- A lampy trzymaja sie na spinkach bylo nie kleić na silikon ale jak juz zdroiles to ok Ja zapodalem zarowki OSRAM White cos tam cos tam
-
[ALL B5] Oem avant by cinshot
Od razu kolo robi wrazenie pozatym super tak dalej
-
[ALL B5] Nowy nabytek audi A4 B5 Lift
Fajna fura i mody na plus. Jezdzisz na nieważnych tablicach?? Mozesz mandat zapłacić to raz a dwa po czym rozkodowałeś auto w pierwszym poscie
-
[A4 B5] Audica fxa :)
Moim zdaniem jak nie masz dziurawych dróg to 17 fela by była znacna, ja mam 16 ori i dla mnie wystarcza w zupełności dlatego, że poruszam się po różnych drogach i zbyt niskie auto traciło by na zawieseniu itp a auto jak wiekszość z nas jeździ na codzień. Auto super, plus za kolor tylko nie przesadź z modami doprowadź do dobrej kondycji zawias, silnik oraz inne elementy a odwdzieczy się na lata ps: jakbyś sprzedawał fele (mam nadziee ze to 15) to bym przygarną za jakieś 300zl pozdro
-
[ALL B5] Niebieskie 1,9 TDI (90KM) by asterixs
Na 3/4 wysokosci słupka od kierowcy od góry
-
[ALL B5] Niebieskie 1,9 TDI (90KM) by asterixs
Szyba wymieniana była w Listopadzie, przez zime nie ciekło bo była minusowa temperatura.. teraz marzec-kwiecień woda przedziera się do środka. Autem jeżdzę do pracy dopiero na urlopie w czerwcu mogę auto reklamować - tylko czy po tak długim zwlekaniu uznają reklamację? Tel nie mam a zadnego rachunku nie brałem - wiem błąd podstawa reklamacji to paragon.. a tak bede musiał bulić za usługę
-
[ALL B5] Niebieskie 1,9 TDI (90KM) by asterixs
Dzięki a jak finanse coś dopłacałeś?
-
[ALL B5] Niebieskie 1,9 TDI (90KM) by asterixs
Rozne sa zdania i opinie, a tego kto jezdzi na zawieszeniu LAMFORDER czy Master Sport nie trzeba oceniac ze zle wybral. Ja wymienilem trzy wahacze a nie komplet Master Sporta za 500zl. Wiec trzeba przeanalizowac czy sie oplaca taniej kupic Mastera czy MEYBACHA:wink: Ja staram sie zajezdzac na stacje jak cos powaznego uslysze w zawieszeniu - tutaj podkpilem sobie z wymiana i az sie trzy utrafiły choc banan dolny mialem wymienic na jesieni. Wczesniej pisalem ze wymienilem gorny wahacz TRW ale z braku funduszy banana nie ruszalem, no i po zimie wymienilem plus dwa ktore juz zaczynaly zdychac..Siedzialy TRW ze znaczkami 0000 wiec ktos to poprzednio szanowal wiec ja tez chce a w postach wymieniam co robie przy mijej audicy.. Teraz szukam oponek mysle nad Kleber DYNAXER HP3 205/55 R16 91 V Kleber DYNAXER HP3 205/55 R16 91 V ---------- Post dopisany 05-05-2014 at 10:25 ---------- Poprzedni post napisany 17-03-2014 at 18:56 ---------- Witam. Przed weekendem majowym kiedy padało zauważyłem przecieki wody na słupku od strony kierowcy. Nie wiem może coś przepuszcza ta wode do środka auta, dodam że woda w okolicy 3/4 wysokości słupka przenika i ten materiał robi się mokry na słupku. Nie wiem jaka może być przyczyna na myjkę też nie jezdze z obawy przed zalaniem. Auto nie garażowane a szyba była wymieniona jakoś na jesieni - czy podjechać z tą szybą do zakładu gdzie mi ją montowali i czy jest jakaś gwarancja na tą szybę.. Auto chciałbym zacząć przygotować do odświeżenia lakieru ale wkurza mnie ten przeciek, jakieś porady z waszej strony??!
-
Czarny avant - ahh 1.9tdi 66kw
Masz jakis adres lub link do tych ringow zegara. To fajny pomysl, a fele bym zmienił na jakies fajne 16 lub 17
-
[B5 ANB]Moje granatowe 1,8T po lifcie,gleba,przelot| 18cali od SLEPEGO str.2
dzieki za info