-
A4 B5 1.6 - problem z odpalaniem jak jest mgła i wilgoć
witam rano jesien wilgoc nie odpala jak nie ma wilgoci pali na dotyk
-
woda w ukladzie ogrzewania i przewietrzania
mam taki problem woda dostaje sie do srodka przez nawiew z tylu pod siedzeniem pasazera wiem to napewno. tylko nie wiem skad ona tam sie bierze .
-
Duży wyciek płynu chłodniczego A4B5 1995r
wtrace co nieco jesli chodzi o kontrolki to u mnie po prostu byly spalone zaroweczki wtrace co nieco co do konyrolek moze spalone zaroweczki tak bylo w moim pozdrawiam wtrace co nieco co do konyrolek moze spalone zaroweczki tak bylo w moim pozdrawiam wtrace co nieco co do konyrolek moze spalone zaroweczki tak bylo w moim pozdrawiam
-
woda na podlodze
jutro to bede sprawdzal musze tylko poszukac jak sie dobrac do nagrzewnicy, dzieki za podpowiedzi.
-
woda na podlodze
wytarlem recznikami papierowymi prawie do sucha deszcz nie padal ogrzewanie chodzilo i woda sie pojawila mam grzeje dobrze tylko jak chodzi to ubywa plynu
-
woda na podlodze
ona jest taka tlustawa chyba to plyn a kanaly mam drozne sprawdzalem ale mysle o nagrzewnicy ale kturedy by tam leciala
-
woda na podlodze
w lato tego nie mialem teraz ubywa mi plynu chlodniczego gdzies 1,5 litra na tydzien a za pasazerem przy tylnej kanapie pod nogami kalurza wody czy ta woda moze byc moim plynem pod autem zadnych plam , olej w normie .
-
woda pod stopami
woda kolo kanapy pod stopami od paru dni moze byc ze szyberdach cieknie?
-
aparat zaplonowy
chce przeczyscic palec aparatu jak sie do tego zabrac nie bardzo tam dojsc
-
odpala po 3 sek.
sprawdze dzieki. odpala tak samo 3sek. chyba dam sobie spokoj.
-
odpala po 3 sek.
moze wystarczy sama membrana zobacze.
-
odpala po 3 sek.
ale jak zgasisz to itak jest cisnienie w przewodzie gazowym do listwy a moze Ci chodzi o to ze gaz moze dostawac sie przez przewod podcisnienia z parownika do kolektora. to moze byc to? zapytam gazownika
-
odpala po 3 sek.
ostatnio mialem forda palil na dotyk moze audi tak maja
- odpala po 3 sek.
-
odpala po 3 sek.
no tak jak mialem inne auto palilo na dotyk a ten kreci dlugo i odpala
anhal65
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta