Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

anhal65

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez anhal65

  1. witam rano jesien wilgoc nie odpala jak nie ma wilgoci pali na dotyk
  2. mam taki problem woda dostaje sie do srodka przez nawiew z tylu pod siedzeniem pasazera wiem to napewno. tylko nie wiem skad ona tam sie bierze .
  3. wtrace co nieco jesli chodzi o kontrolki to u mnie po prostu byly spalone zaroweczki wtrace co nieco co do konyrolek moze spalone zaroweczki tak bylo w moim pozdrawiam wtrace co nieco co do konyrolek moze spalone zaroweczki tak bylo w moim pozdrawiam wtrace co nieco co do konyrolek moze spalone zaroweczki tak bylo w moim pozdrawiam
  4. anhal65 odpowiedział(a) na anhal65 temat w Audi A4 B5
    jutro to bede sprawdzal musze tylko poszukac jak sie dobrac do nagrzewnicy, dzieki za podpowiedzi.
  5. anhal65 odpowiedział(a) na anhal65 temat w Audi A4 B5
    wytarlem recznikami papierowymi prawie do sucha deszcz nie padal ogrzewanie chodzilo i woda sie pojawila mam grzeje dobrze tylko jak chodzi to ubywa plynu
  6. anhal65 odpowiedział(a) na anhal65 temat w Audi A4 B5
    ona jest taka tlustawa chyba to plyn a kanaly mam drozne sprawdzalem ale mysle o nagrzewnicy ale kturedy by tam leciala
  7. anhal65 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    w lato tego nie mialem teraz ubywa mi plynu chlodniczego gdzies 1,5 litra na tydzien a za pasazerem przy tylnej kanapie pod nogami kalurza wody czy ta woda moze byc moim plynem pod autem zadnych plam , olej w normie .
  8. anhal65 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    woda kolo kanapy pod stopami od paru dni moze byc ze szyberdach cieknie?
  9. anhal65 opublikował(a) temat w 1.6
    chce przeczyscic palec aparatu jak sie do tego zabrac nie bardzo tam dojsc
  10. anhal65 odpowiedział(a) na anhal65 temat w 1.6
    sprawdze dzieki. odpala tak samo 3sek. chyba dam sobie spokoj.
  11. anhal65 odpowiedział(a) na anhal65 temat w 1.6
    moze wystarczy sama membrana zobacze.
  12. anhal65 odpowiedział(a) na anhal65 temat w 1.6
    ale jak zgasisz to itak jest cisnienie w przewodzie gazowym do listwy a moze Ci chodzi o to ze gaz moze dostawac sie przez przewod podcisnienia z parownika do kolektora. to moze byc to? zapytam gazownika
  13. anhal65 odpowiedział(a) na anhal65 temat w 1.6
    ostatnio mialem forda palil na dotyk moze audi tak maja
  14. anhal65 odpowiedział(a) na anhal65 temat w 1.6
    sprawdze to. dzieki
  15. anhal65 odpowiedział(a) na anhal65 temat w 1.6
    no tak jak mialem inne auto palilo na dotyk a ten kreci dlugo i odpala
  16. anhal65 opublikował(a) temat w 1.6
    dlaczego po trzech a nie odrazu czy zimny czy cieply powinien odpalac natychmiast moze ma jakies opuznienie
  17. anhal65 opublikował(a) temat w 1.6
    witam dlaczego jak jest zimny odpala po trzech sekundach a jak cieply to na dotyk
  18. dzieki nawet go dzis uzylem bo wychylilem szyber o 0,5mm. powyzej dachu jakby mniej szumow w srodku
  19. taka jakas lamowka na rancie slupka i podsufitki jak i czym to przykleic odkleilo mi sie widac ze kiedys ktos kleil to polimerem bo widac resztki kleju przykleilem klejem do plastiku dragon narazie trzyma
  20. na klapce bezpiecznikow jest uchwyt do bezpiecznikow i taki kluczyk w krztalcie prostej litery ,Z, do czego on sluzy moze ktos wie.
  21. nie moge wkleic zdiecia a le kolega mial w merolu 190 takie samo i to bylo do recznego otwierania szyberdachu dzieki za podpowiedzi pozdrawiam
  22. nie wiem co to jest i do czego sluzy jest obok przelacznika szyberdachu
  23. dzieki za rade napewno skorzystam dzieki za rade napewno skorzystam
  24. zastanawiam sie nad kupnem ukladu DRL on powoduje ze swiatla dlugie swiecą 30% mocą i mogą byc uzywane jako swiatla dzienne moze ktos uzywa takiego i co otym sadzi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.