-
Spadek mocy powyżej 4500 obr. w Audi A4 B7 1.8T
a to po remoncie nikt Cie nie poinstruował że trzeba zrobić docieranie? czy może sam to robiłeś?
-
Analiza logów w Audi A4 B5 1.8T AWT
@Łukasz13 rozwiń proszę myśl i powiedz po czym to stwierdzasz
-
Analiza logów w Audi A4 B5 1.8T AWT
Witam Przychodzę do was z prośbą o analizę logów oraz podpowiedzenie w którą stronę iść żeby doprowadzić auto do ładu bo słabo jedzie i ogólnie jest ubogo. W aucie została ogarnięta odma bo standardowo rozleciało się kolanko przy separatorze w bloku oraz wymieniony ezektor i kilka zaworów zwrotnych. Ogólnie jest poprawa bo wcześniejsze korekty biły od razu 25% a teraz pod obciążeniem jest 15%. Bardziej mnie zastanawiają te wartości z cofnięcia zapłonów. Na dniach wymienię jeszcze filtr paliwa i sprawdzę ciśnienie paliwa jakie jest. Poniżej logi vaglogs.com/file/115-118-Not-Running-58f173eb-7a6a-4b7e-9998-e87b28c07326 vaglogs.com/file/003-020-Not-Running-e0639150-a367-49a4-a3fd-caca654518e2 vaglogs.com/file/002-033-Not-Running-7f19ca38-e3f8-4113-a56c-6ba5a4bbe4ea vaglogs.com/file/002-033-Not-Running-302ffd44-468a-4c00-a86a-c28f24dc0b55 vaglogs.com/file/001-003-Not-Running-34ae3015-2a23-4ab8-80be-b4ff7fdfb9e9 Dzięki
-
-
Wahacze SKV
u mnie wpadł 3 zestaw SKV. złego słowa nie powiem a był moment że zawias rozkręcałem 5 razy w roku bo testowałem różne rodzaje zawieszenia ( 2x gwint, sportowy kit, 1BE, 1BA itp) średnio zrobione 80-90k km. Do 1.8t czyli do dość lekkiego przodu taki zestaw sprawdza się idealnie oczywiście jeśli ktoś to założy zgodnie ze sztuką Ogólnie szczerze polecam
-
Spociki Łódzkie
ponawiam pytanie czy ma ktoś nr tel do klyska/Tomka?
-
Spociki Łódzkie
Malowal jednemu koledze z forum s4. Na pw moge ci podeslac jak zrobil merola z 72r.
-
Spociki Łódzkie
Ja mam ojca lakiernika. Siedzi w tym juz ponad 20lat. Tylko ze warsztat ma w tomaszowie jak cos to pisz do mnie na pw
-
Spociki Łódzkie
Ma ktos jakis kontakt poza forum do klyska? Tu ciezko go zlapac
-
[AQD] 2.8 v6 30v quattro OEM+
Na 17?
-
Spociki Łódzkie
Panowie i Panie potrzebny kolektor wydechowy do urquattro 2.1 10v ktos cos slyszal ktos cos wie?
-
Wahacze SKV
zrobiłem zdjęcia ale żeby dokładnie zweryfikować czy to wada fabryczna chcą wahacz. dodam że minął mi już okres gwarancyjny ale wiem że coś było z tymi tulejami nie tak wada fabryczna czy coś - tak?
-
Wahacze SKV
Dzisiaj na przeglądzie okazało się że z drugim bananem jest taka sama sytuacja. Wysyłać ich na reklamacje nie będę bo co sobie wsadzę patyki? auto potrzebne na co dzień i nie mogę sobie pozwolić żeby uziemić auto żeby czekać czy uznają reklamacje czy nie. Pozostaje wymiana tulei to chyba najlepsze rozwiązanie. szkoda że producent nie ma w sprzedaży samych tulei...
-
Wahacze SKV
Niestety ale u mnie po jakiś 40k prawy banan się poddał zerwana tuleje a raczej ten plastik co w niej siedzi przez co pojawiły się luzy i skrzypienie. Reszta wahaczy wydaje się być ok
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
Aza-glob legionow 39 na terenie samochodowki
-
Problem tylna belka
Bo jak nie ustawisz jej dobrze to bedzie scinac