-
wysadza wąż, pomocy
W zeszlym roku tez kilka razy wentylator nie chcial sie wlaczyc i klime rozlaczalo, dlatego mysle ze to przez czujnik sie nie wylaczyla i rozerwalo, wymienie dla swietego spokoju, nie duzy koszt a bede jezdzil spokojniejszy
-
wysadza wąż, pomocy
Niby tak ale nie chce zeby kiedys jak sie znow wentylator zepsuje to nie rozlaczy mi klimy i znow cos wystrzeli..
-
wysadza wąż, pomocy
Podlaczylem vaga, blad : przelacznik cisnieniowy w ukladzie klimatyzacji: zwarcie z masa Wiatrak na krotko nie dziala. Czyli kumulacja.. Wymienie wiatrak, czujnik i juz powinno dzialac jak Bog przykazal.. Tylko czemu jak czujnik uszkodzony to klima dzialala..
-
wysadza wąż, pomocy
Potrzebuje pogadac z kims ogarnietym w temacie klimatyzacji, mianowicie... przetarl sie waz kompresor-chlodnica, po nieudanych poszukiwaniach w okolicy znalazl sie waz z chlodnica, przy odkrecaniu poszedl gwint wiec decyzja zakucia aluminiowej czesci do mojej gumowej. waz zakuty, klima nabita, wlaczam... jebbb waz wystrzelil, odrazu telefon do kolesia co zakuwal, mowi dziwne ale ok przyjedz zakujemy, nabije Ci na moj koszt, jak powiedzial tak zrobil... waz wytrzymal godzine, tez wystrzelil.. ale tak pomyslalem nad 1 i 2 sytuacja i - nie wlaczyl sie wentylator - klima sie nie wylaczyla wiec podejrzewam ze i wentylator jest uszkodzony i czujnik cisnienia? jesli ktos jest w stanie cos na ten temat powiedziec, jakies wskazowki o czyms czego tu nie napisalem to bardzo prosze albo o komentarz albo odrazu o wiadomosc prywatna, dziekuje
-
[B5 AJM] Niebieski Avant - wersja rozwojowa
Pokaz jakie
-
[B5 AJM] Niebieski Avant - wersja rozwojowa
Karol a masz gdzies nr tych felg co miales ostatnio?
-
Naprawa Pompki centralnego zamka
Tak, robilem z takiej samej
-
Rezanie bixenonu
U mnie juz tak nie swieci, chyba musze wymienic zarniki
-
Rezanie bixenonu
Koito z toyoty, lexusa itp
-
Rezanie bixenonu
Doloz i kup biledy
-
Rezanie bixenonu
Jak czytam posty takich ludzi to boje sie gdzie ten swiat zmierza... Cos by chcial, gdzies cos dzwoni ale nie wie gdzie, a sprobowac sie nie chce...
-
[B5 APR] Black Avant Fresh&Clean V6
O zesz kur... Nie gadaj ze 400zl dales za dywaniki juz mi przeszlo, kupie zwykle hehe
-
[B5 APR] Black Avant Fresh&Clean V6
Podlinkuj dywaniki
-
[B5 AJM] Niebieski Avant - wersja rozwojowa
Jak hamerite trzyma sie na tylnych zaciskach aluminiowych?
-
[B5 APR] Black Avant Fresh&Clean V6
No tu juz cos widac najgorzej bedzie w sloneczne dni