Skocz do zawartości

• Skrzynia
  • Paliwo

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

1. Siemanko Klubowicze ! Mierze sie z dylematem.. kupic czy nie kupic, a mianowicie czy kupic kamerke samochodowa. Mam na oku 70mai pro, tylko martwie sie o to jak ja wpiac.. bo gniazdo zapalniczki jest na srodku tunelu, i raczej nie bedzie to zbyt estetycznie wygladac, a nie wiem jak sie wpina do instalacji Jezeli ktos ma to juz za soba i wpinal to prosilbym o prosbe jak to zrobil i gdzie wpial, i jak wyglada sprawa akumulatora czy wpiecie do instalacji nie sprawi ze bedzie sie on wyladowywal? z góry dzieki za helpa ! *Pierwsze to należy się przywitać w odpowiednim dziale, a potem szukać pomocy.->Nowicjusz Zapraszam również tu ->Regulamin Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Manuale - DIY - zrób to sam - W tym dziale znajdziesz poradniki, dzięki którym sam dokonasz napraw lub modyfikacji w swoim aucie." - temat przeniesiony
  2. Dzien dobry klubowicze Ostatnio spotkalem sie z problemem bladu przy przekrecaniu zaplonu mianowicie , wyskakuje blad pierw hamulcow, po jakims czasie hamulce + abs , od jakiegos czasu wszystkie kontrolki przygasaja , zdaza to sie glownie na mrozie. dodam ze ostatnio podczas jazdy przy malej predkosci i niskich obrotach samochod zgasl mi 2 razy wymienione rzeczy na nowe to : akumulator, klocki hamulcowe ponizej zalaczam video video-1546694977.mp4
  3. Amare Deus

Problem z 1.6

Siemanko. Pacjent a4 b5 00' 1.6 kod silnika "ANA". Objawy: Sporadyczne problemy z paleniem, raz pali od strzala raz trzeba po kilka razy probowac. dzis po trasie ok 30km temepratura zawiesila sie na 70stopniach celcjusza, po krotkim zgaszeniu auta gdzie wczesniej bylo 90. I chyba nawjazniejszy z nich, a mianowicie samochod sporadycznie gasnie przy skrecie. Licze na wasza pomoc, z góry dzieki !
  4. Amare Deus

Pokrowce

Siemanko Może ktoś polecić jakieś wytrzymałe i fajne pokrowce na fotele?
  5. Amare Deus

Klima

siemanko panowie Pisze z pytaniem, czy klima powinna tak syczec w trakcie użytkowania i po wyłączeniu? VIDEO0006.mp4
  6. Amare Deus

Filtry i paliwo

I jeszcze takie pytanko moze mi ktoś wyjaśnić różnice w cenach oleju ? W xcess 5w40 np; Kolegaberlin 124 zł + kw Ucando 137 Na lokalnych olejach 175 Szik 185 Dakol 152
  7. Amare Deus

Filtry i paliwo

Siemanko Chciałbym zapytać co ile wymieniacie filtr paliwa w waszych dieslach I drugie pytanko, czy dolewacie coś do ropy w baku Z góry dzięki za info. Pjona
  8. Amare Deus

1.9 ahh

Więc raczej to nie jest normalne anu z powodu braku kata lub zaslepionego egr?
  9. Amare Deus

W sumie to nie wiem Załączam filmik VIDEO0031.mp4
  10. Amare Deus

1.9 ahh

a moze byc syczenie spowodowane brakiem katalizatora?
  11. Amare Deus

1.9 ahh

Siemanko Jesli turbo syczy od samego dolu tzn ,ze cos z turbo nie tak ? wszystko ok? czy moze ktorys waż moze byc rabniety? na wyzszych biegach syczenie sie minimalizuje. I drugie pytanie, z serii jaki olej.. samochod ma 350k przebiegu (chyba ori) zalany jest castrol edge D 10w40 polsyntetyk. Myslalem zeby teraz zalac Motula synergie 8100 pełen syntetyk 5w40 , co o tym sadzicie?
  12. Amare Deus

Tunel

Siemanko zwracam sie dzis do was z pytaniem jak polecalibyscie doprowadzic ten tunel do przyzwoitego stanu wizualnego ? znajde jakis lakier w identycznym kolorze?
  13. Amare Deus

Grzanie sie po zgaszeniu

Tzn w poście ? Jeśli tak to tak , to ,że termistat nowy było odp do Twojego komentarza. Ostatnio był wlany środek do układu chłodzenia i czyszczone z woda destylowana. Teraz po przejechaniu ok 24km sprawdziłem jak nagrzewa się chłodnica , i jest nagrzana na ok 1/6 jej powierzchni , może być aż tak zasyfiona ? Może ona być powodem całego zamieszania ?
  14. Amare Deus

Grzanie sie po zgaszeniu

Ostatnio był czyszczony układ chłodzenia termostat nowy
  15. Mam problem a mianowicie podczas dłuższej jazdy silnik łapie temp do 95℃ lub więcej a gdy zgasze to rośnie do 100℃. Silnik po wymianie płynu , oleju filtrów i uszczelki , na układzie jest spore ciśnienie, brat zauważył że tylko pół chłodnicy się nagrzewa. W czym może tkwić problem ?
  • Dodaj nową pozycję...