-
Zatarta sprężarka klimatyzacji w Audi A4 B5
@Dev Siema Pytanie mam do ciebie bo w tamtym roku zmieniłem kompresor klimatyzacji w a4b5 i ostatnio znów słyszę coś że jak jest klima włączona to jakby coś stuka koło kompresora , jak wyłączę klimę to odrazu ten dźwięk znika, jak myślisz co to może być? Kompresor z allegro, jeszcze na gwarancji thermoblok.
-
Środek do pielęgnacji kokpitu (platików)
Próbowałem 1:7 i nic nie dało ? jeżeli apc bd za mocne to co się może stać z plastikiem?
-
Szumy w kabinie powyże 100km/h
Próbował ktoś patentu z sznurkiem? Jak efekty?
-
Środek do pielęgnacji kokpitu (platików)
Czym mogę się pozbyć pozostałości po jakimś kleju z deski rozdzielczej? Poprzedni właściciel coś miał po czym został tylko klej
-
Analiza logow a4b5 1.9 tdi [ahh]
Witam prosilbym kogos kto ogarnia temat o analize logow, turbo przeladowuje, weze podcisnienia i dolot sprawdzone brak dziur, auto chyba po chipie (chociaz nie mam pewnosci bo ja nie robilem) a mocy ma mniej niz seryjne 1z z 95' , szczególnie przy ruszaniu. TuneZilla Log Viewer LOG.TUNEZILLA.COM TuneZilla Log Viewer LOG.TUNEZILLA.COM TuneZilla Log Viewer LOG.TUNEZILLA.COM TuneZilla Log Viewer LOG.TUNEZILLA.COM LOG-01-004-005-006.csv LOG-01-007-008-009.csv LOG-01-001-002-003.csv LOG-01-010-011-012.csv
-
Ciężkie odpalanie TDI VP - Temat Zbiorczy
Nie , nie ja nic bynajmniej z pompa nie robilem , moze ktos wczesniej cos ogolnie problemy zaczely sie po regeneracji rozrusznika wiec obawiam sie ,ze to w nim problem lezy. nie mniej jednak po podniesieniu dawki paliwa na wieksza na nastawniku , problem na cieplym silniku zniknał
-
Ciężkie odpalanie TDI VP - Temat Zbiorczy
Hej Chyba problem rozwiązany , podniosłem dawkę startowa vcds'em na maxchociaż nie wiele pomogło , ale nastepnie dawkę paliwa na nastawniku z 10mg na ok 6mg i teraz pali jak złoto Tak czy siak dzięki wam za pomoc ?
-
Ciężkie odpalanie TDI VP - Temat Zbiorczy
Na zimnym pali bez problemu Niżej kat wtrysku na zgaszonym podczas i po zaplonie, i dawka paliwa oraz korekty wtryskiwaczy, dawki paliwa nie mogę zmienić w vagu Silnik ahh VIDEO0058.mp4
-
Ciężkie odpalanie TDI VP - Temat Zbiorczy
Mógł się samoczynnie przestawic ? Wcześniej nie było problemow , na zimnym pali od strzala Warto spróbować zwiększyć dawkę paliwa?
-
Ciężkie odpalanie TDI VP - Temat Zbiorczy
Siema Panowie Pacjent 1.9 ahh ciezko pali ale tylko na cieplym. Jak mysliscie co mu moze dolegac? ponizej zalaczam video video-1596793736.mp4 video-1596793726.mp4 video-1596793716.mp4
-
a4b5 1,9 ahh
Dzien dobry Od jakiegos czasu poram sie z problemem, a mianowicie, przekracam zaplon niby wszystko ok, ale po przekreceniu na rozruch brak jakiejkolwiek, reakcji i czasem tak x razy z rzedu , a czasem pali normalnie bez problemu , innych problemow nie zauwazylem. obstawiam ,ze to moze byc kostka stacyjki/ cewka/ kabel do rozrusznika lub moze sam rozrusznik co mysliscie ? co to moze byc?
-
Szarpniecie w momencie puszczenia lub dodania gazu 1.9 [ahh]
Witam Jestem świeżo po zmianie dwumasy na jednomas od b4, wszystko ok sprzęgło chodzi trochę głośniej. Lecz problem leży w tym ,że gdy puszcze całkiem gaz, to jest szarpniecie całym samochodem , tak samo jeżeli był puszczony i wcisnę, silnik był podnoszony , obawiam się że to moga być poduszki pod silnikiem, pod skrzynia były zmienione.
-
Sztywne Koło zamiast Dwumasu
Tak
-
Kamerka samochodowa
Siemanko Klubowicze ! Mierze sie z dylematem.. kupic czy nie kupic, a mianowicie czy kupic kamerke samochodowa. Mam na oku 70mai pro, tylko martwie sie o to jak ja wpiac.. bo gniazdo zapalniczki jest na srodku tunelu, i raczej nie bedzie to zbyt estetycznie wygladac, a nie wiem jak sie wpina do instalacji ? Jezeli ktos ma to juz za soba i wpinal to prosilbym o prosbe jak to zrobil i gdzie wpial, i jak wyglada sprawa akumulatora czy wpiecie do instalacji nie sprawi ze bedzie sie on wyladowywal? z góry dzieki za helpa ! *Pierwsze to należy się przywitać w odpowiednim dziale, a potem szukać pomocy.->Nowicjusz Zapraszam również tu ->Regulamin Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Manuale - DIY - zrób to sam - W tym dziale znajdziesz poradniki, dzięki którym sam dokonasz napraw lub modyfikacji w swoim aucie." - temat przeniesiony
-
blad, gasniecie 1,9 tdi ahh 90ps
Dzien dobry klubowicze Ostatnio spotkalem sie z problemem bladu przy przekrecaniu zaplonu mianowicie , wyskakuje blad pierw hamulcow, po jakims czasie hamulce + abs , od jakiegos czasu wszystkie kontrolki przygasaja , zdaza to sie glownie na mrozie. dodam ze ostatnio podczas jazdy przy malej predkosci i niskich obrotach samochod zgasl mi 2 razy wymienione rzeczy na nowe to : akumulator, klocki hamulcowe ponizej zalaczam video video-1546694977.mp4
Amare Deus
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta