Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Amare Deus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. @Dev Siema Pytanie mam do ciebie bo w tamtym roku zmieniłem kompresor klimatyzacji w a4b5 i ostatnio znów słyszę coś że jak jest klima włączona to jakby coś stuka koło kompresora , jak wyłączę klimę to odrazu ten dźwięk znika, jak myślisz co to może być? Kompresor z allegro, jeszcze na gwarancji thermoblok.
  2. Próbowałem 1:7 i nic nie dało ? jeżeli apc bd za mocne to co się może stać z plastikiem?
  3. Próbował ktoś patentu z sznurkiem? Jak efekty?
  4. Czym mogę się pozbyć pozostałości po jakimś kleju z deski rozdzielczej? Poprzedni właściciel coś miał po czym został tylko klej
  5. Witam prosilbym kogos kto ogarnia temat o analize logow, turbo przeladowuje, weze podcisnienia i dolot sprawdzone brak dziur, auto chyba po chipie (chociaz nie mam pewnosci bo ja nie robilem) a mocy ma mniej niz seryjne 1z z 95' , szczególnie przy ruszaniu. TuneZilla Log Viewer LOG.TUNEZILLA.COM TuneZilla Log Viewer LOG.TUNEZILLA.COM TuneZilla Log Viewer LOG.TUNEZILLA.COM TuneZilla Log Viewer LOG.TUNEZILLA.COM LOG-01-004-005-006.csv LOG-01-007-008-009.csv LOG-01-001-002-003.csv LOG-01-010-011-012.csv
  6. Nie , nie ja nic bynajmniej z pompa nie robilem , moze ktos wczesniej cos ogolnie problemy zaczely sie po regeneracji rozrusznika wiec obawiam sie ,ze to w nim problem lezy. nie mniej jednak po podniesieniu dawki paliwa na wieksza na nastawniku , problem na cieplym silniku zniknał
  7. Hej Chyba problem rozwiązany , podniosłem dawkę startowa vcds'em na maxchociaż nie wiele pomogło , ale nastepnie dawkę paliwa na nastawniku z 10mg na ok 6mg i teraz pali jak złoto Tak czy siak dzięki wam za pomoc ?
  8. Na zimnym pali bez problemu Niżej kat wtrysku na zgaszonym podczas i po zaplonie, i dawka paliwa oraz korekty wtryskiwaczy, dawki paliwa nie mogę zmienić w vagu Silnik ahh VIDEO0058.mp4
  9. Mógł się samoczynnie przestawic ? Wcześniej nie było problemow , na zimnym pali od strzala Warto spróbować zwiększyć dawkę paliwa?
  10. Siema Panowie Pacjent 1.9 ahh ciezko pali ale tylko na cieplym. Jak mysliscie co mu moze dolegac? ponizej zalaczam video video-1596793736.mp4 video-1596793726.mp4 video-1596793716.mp4
  11. Amare Deus opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Dzien dobry Od jakiegos czasu poram sie z problemem, a mianowicie, przekracam zaplon niby wszystko ok, ale po przekreceniu na rozruch brak jakiejkolwiek, reakcji i czasem tak x razy z rzedu , a czasem pali normalnie bez problemu , innych problemow nie zauwazylem. obstawiam ,ze to moze byc kostka stacyjki/ cewka/ kabel do rozrusznika lub moze sam rozrusznik co mysliscie ? co to moze byc?
  12. Witam Jestem świeżo po zmianie dwumasy na jednomas od b4, wszystko ok sprzęgło chodzi trochę głośniej. Lecz problem leży w tym ,że gdy puszcze całkiem gaz, to jest szarpniecie całym samochodem , tak samo jeżeli był puszczony i wcisnę, silnik był podnoszony , obawiam się że to moga być poduszki pod silnikiem, pod skrzynia były zmienione.
  13. Amare Deus opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Siemanko Klubowicze ! Mierze sie z dylematem.. kupic czy nie kupic, a mianowicie czy kupic kamerke samochodowa. Mam na oku 70mai pro, tylko martwie sie o to jak ja wpiac.. bo gniazdo zapalniczki jest na srodku tunelu, i raczej nie bedzie to zbyt estetycznie wygladac, a nie wiem jak sie wpina do instalacji ? Jezeli ktos ma to juz za soba i wpinal to prosilbym o prosbe jak to zrobil i gdzie wpial, i jak wyglada sprawa akumulatora czy wpiecie do instalacji nie sprawi ze bedzie sie on wyladowywal? z góry dzieki za helpa ! *Pierwsze to należy się przywitać w odpowiednim dziale, a potem szukać pomocy.->Nowicjusz Zapraszam również tu ->Regulamin Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Manuale - DIY - zrób to sam - W tym dziale znajdziesz poradniki, dzięki którym sam dokonasz napraw lub modyfikacji w swoim aucie." - temat przeniesiony
  14. Dzien dobry klubowicze Ostatnio spotkalem sie z problemem bladu przy przekrecaniu zaplonu mianowicie , wyskakuje blad pierw hamulcow, po jakims czasie hamulce + abs , od jakiegos czasu wszystkie kontrolki przygasaja , zdaza to sie glownie na mrozie. dodam ze ostatnio podczas jazdy przy malej predkosci i niskich obrotach samochod zgasl mi 2 razy wymienione rzeczy na nowe to : akumulator, klocki hamulcowe ponizej zalaczam video video-1546694977.mp4

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.