-
Kraza obserwuje zawartość [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line , (A4 B6) BŁĘDY 01370/01369 , Modyfikacja lampki sufitowej pod lusterko fotochormatyczne i 4 innych
-
(A4 B6) BŁĘDY 01370/01369
Rozwiązałeś problem z przełącznikiem maski bo tez mam ten kod bledu a nie wiem gdzie szukać przyczyny bo nie widze zadnego guzika
-
Modyfikacja lampki sufitowej pod lusterko fotochormatyczne
Też bym prosił o odświeżenie zdjęć jeśli to możliwe
-
[ALL B5] Montaż Rolet przeciwsłonecznych drzwi tylnych - akcesoria Audi
Ma ktoś może na sprzedaż rolety boczne do avanta?
-
Problem z podnoszeniem jednej szyby
Sprawdziłem najpewniej dzwi-pompka i nie było przepływy wzięłem harmonijkę tylnych drzwi rozebrałem patrzyłem to kable co opisałeś najpierw od strony pompki i było dobrze ale jak sprawdziłem od strony silnika to nie było przepluwu pociągnąłem kabel i na samym środku puścił, wyzarło go tam i na końcowkach do się oderwało zielony nalot był. Kawałek kabla wlutowałem w środek i jest elegancko działa tka jak powinno, dzięki wielkie za pomoc
-
Problem z podnoszeniem jednej szyby
Właśnie chodziło mi żeby ktoś naprowadził gdzie patrzeć i które kable, jutro spróbuję znaleźć chwile żeby sprawdzić to i dam znać
-
Problem z podnoszeniem jednej szyby
Audi s4 B5 2000 lift Zacznę od tego że szyby działają wszystkie, siedząc w samochodzie otworze i zamknę każda szybę i od panelu kierowcy i od panelu przy każdych dzwiach, działa także otwierania z pilota po przez naciśnięcie i przytrzymanie guzika a także po przez włożenie go do zamka w drzwiach kierowcy. Problem zaczyna się gdy chce użyć domykania szyb bo wtedy domyka się szyber dach szyby przednie i tylna prawa a lewy tył stoi i muszę wsiąść do auta przekręcić kluczyk i zamknąć guzikiem w środku. Miał ktoś coś podobnego? Wina leży po pompce centralnego? Jak zdiagnozować które piny np nie łączą albo czy coś innego jak otwierałem pompkę to na pierwszy rzut oka nie widziałem żeby coś z lutami było nie tak. Mam też interfejs obd także mogę sprawdzić ale nie wiem gdzie wieść. Jak szukałem w internecie to podobnego tematu nie znalazłem było tylko cos w stylu że nie działa jedna szyba wcale i były to najczęściej kable między dzwiami a karoserią. Także nie mam pomysłu i dzieki za wszelką pomoc
-
Czarne A4 Fake S4 Limo by Bartek || R19 9.5J ||
Co to za felgi jaka nazwa, rozmiar, kozak wiedzą a szukam inspiracji do S4 w avancie
-
-
Otwieranie bagażnika z pilota
Jakoś to przeoczyłem chyba albo nie bylo mnie długo przy samochodzie i zapomniałem
-
Otwieranie bagażnika z pilota
Wiem długo ale teraz gdzieś przypadkowo znalazłem filmiki na yt i działa wystarczy przytrzymać 3 sekundy, nie widziałem o tym a nigdzie nie ma napisane o tym nic
-
Otwieranie bagażnika z pilota
A jak to sprawdzić?
-
Otwieranie bagażnika z pilota
Mam 2 piloty i na żadnym nie działa
-
Otwieranie bagażnika z pilota
Witam. Posiadam w moimi samochódzie (a4 B5 1.8 adr sedan) scyzoryk z 3 przyciskami działa otwieranie i zamykanie centralki, domykanie i otwieranie szyb też, tam samo otwieranie bagażnika ręcznie ale jak chcę otworzyć bagażnik za pomocą pilota to nic sie nie dzieje, i tutaj proźba o pomoc. Co to może być?
Kraza
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta