Skocz do zawartości
IGNOROWANY

(A4 B6) BŁĘDY 01370/01369


adk7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam problem z moją a4 b6 1.8t
problem polega na 'nie domkniętej klapie silnikoa' na desce rozdzielczej od początku stycznia, sprawdziłem pod kompem, są błędy, podam je niżej. wróciłem dziś rano z nocki, po 14 chciałem podlecieć na zakupy i benc.. auto nie kręci, odpalałem na kable, podleciał sąsiad i powiedział że alarm wył od rana. aku rozładowane.

są dwa błedy które odczytałem powiedzmy około tydzień temu +/- .gdy był problem z odpalaniem, lecz wniostkuje że to wina wężyka sparciałego lub czujnika wałka rozrządu, powymieniałem chodziło ok.
druga sprawa jest taka że od dłuższego czasu mam problem z kluczykiem raz otworzy z pilota czasem trzeba ręcznie, następnie myślałem że immo padł - był wymieniany transponder w kluczyku po stwierdzeniu elektromechanika, ok chodzi lecz dalej problem z tym pilotem występuje. - to tak gdyby coś mogło pomóc w tej kwestii

błedy stałe to:
01370
01369

wracając do tematu, czy jest ktoś kto miał podobny problem lub może nakierować czujnik/moduł sterujacy alarmem ? z przeczytanych dziś informacji o 01370 wnioskuje że znajduę się on w prawym boku bagażnika, pod/obok subwoofera. dobrze rozumiem ? polecacie to wymienić czy szukać bardziej problemu na przewodach? kostce?
co do drugiego błedu 01369 co proponujecie ? jakieś pomysły.

z góry serdecznie wielkie dzięki!.

Edytowane przez adk7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązałeś problem z przełącznikiem maski bo tez mam ten kod bledu a nie wiem gdzie szukać przyczyny bo nie widze zadnego guzika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...