Treść opublikowana przez adasko12
-
[ALL B5] Montaż CAR-AUDIO (sedan)
witam kolegów zamontowałem głośniki 16 i po zalodzeniu tapicerki od dołu nie dochodzi jest spora luka jak to dopasować
-
[ALL B5] Jaki wzmacniacz ?
witam kolegów mam suba blaupunkta o mocy 250 rms czy taki wzmacniacz byłbyhttp://allegro.pl/item1100807423_mac_audio_mpx_2500_nowy_maly_ale_mocny_wariat.html dobry
-
[B5 ADR] moja czwóreczka nowe foty
witam nowe foty strona pierwsza[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2010, 22:30_________________________________________________witam co byście jeszcze doradzili zmienić wizualnie oprócz świateł tylnych
-
Wymiana foteli skóra tapicerek A4 B6 B7 elektryka ledzwie AIR BAG od A do Z
witam wszystkich jak rozpoznać kolor foteli jest gdzieś jakiś numer mam podarty przednio fotel chce go wymienić nie wiem jaki kolor jest żeby spasowało z pozostałymi
-
[ALL B5] Wymiana pękniętej obudowy lusterka
a klamek ile może kosztować wie ktoś
-
[ALL B5] Wymiana pękniętej obudowy lusterka
witam kolegów mam takie pytanie wymieniłem obudowę lusterka prawego i założyłem nowy wkład i ciężko mi chodzi jak reguluje tak jak by się coś zacinało bez wkładu chodzi silniczek normalnie co morze być przyczynom wkład czy obudowa wszystko kupowałem na allegro a jaki koszt pomalowania samej obudowy na kolor jak bym dal lakiernikowi samom obudowe
-
[B5 ADR] moja czwóreczka nowe foty
witam wszystkich wrzuciłem nowe foty na pierwszej stronie
-
[ALL B5] Wymiana foteli
witam czy te fotele będą pasowały do audi a4 b5 http://moto.allegro.pl/item1034433726_komplet_foteli_kanapa_z_oparciem_audi_a4_b7.html
-
[ALL B5] Lampy przednie
to np jak bym podloczyl pod światła to by tez było [br]Dopisany: 06 Maj 2010, 13:34_________________________________________________witam kole kolegów zakupiłem silniczki od punto 2 jak sprawdzić czy są dobre nie mam podciągniętej instalacji jak zrobić żeby ten bolec się wysuną cze ba dodatkowo podpinać ten przełącznik żeby działało chodzi mi czy silniczki są sprawne
-
[ALL B5] Lampy przednie
wiem dzięki kolego ale przy tym przeloczniku jest 5 wyjść ana silniczku 3 cze ba gdzieś jeszcze prowadzić od przelocznika kable
-
[ALL B5] Lampy przednie
przelocznik mam zakupiony jeszcze te silniczki dzięki kolego
-
[ALL B5] Lampy przednie
ale ja nie mam instalacji pod ciągnionej pod regulacje swiatal
-
[ALL B5] Lampy przednie
a czy te silniczki be dom pasowały http://moto.allegro.pl/item1024369058_silniczek_regulacji_reflektora_punto_2_grande_punt.html [br]Dopisany: 06 Maj 2010, 11:47_________________________________________________czy ktoś podloczal elektryczną regulacje świateł bo mam zamiar sobie założyć nie wiem jak co jest poczebne wiem ze cze ba silniczki i przelocznik regulacji i co s jeszcze proszę o pomoc
-
[ALL B5] Lampy przednie
wiem dzięki kolego [br]Dopisany: 01 Maj 2010, 10:38_________________________________________________a czy te wtyczki jak bym kopił to be dom pasowały do tych lamp ttp://moto.allegro.pl/item1009614864_audi_a4_wtyczki_kostki_instalacja_lift_99_01r.html[br]Dopisany: 01 Maj 2010, 11:25_________________________________________________a jeszcze jedno jak założę to wszystko muszę mieć elektryczną regulacje świateł bo u mnie nie ma i spryskiwacze reflektorów
-
[ALL B5] Lampy przednie
witam kolegów czy takie lampy jak kupie http://moto.allegro.pl/item1014007299_lampy_audi_a4_99_01_chrom_clear_soczewka_depo.html i do tych lamp coś takiego będzie to świeciło czy lampy cze ba inne http://moto.allegro.pl/item1006318500_xenony_audi_a6_a4_vw_golf_opel_bmw_mercedes_ksenon.html
-
[B5 ADR] Ściąga w prawo
ale opony mam nowe to raczej chyba nie to czego jak jadę prosto to kierownice mam lekko skręcono w lewo
-
[B5 ADR] Ściąga w prawo
witam wszystkich od pewnego czasu ściąga mnie w prawo a jak jadę na wprost to kierownica jest delikatnie skręcona w lewo na zbierznosci bylem wszystko w porządku co możne być przyczynom ciśnienie sprawdzone opony i felgi nowe
-
[B5 ADR] moja czwóreczka nowe foty
witam ja mam pytanie czy do lamp po lifcie z pasują te kostki od starych lamp czy cze ba inne
-
[B5 ADR] moja czwóreczka nowe foty
wiadomo na komforcie się traci nie narzekam cze ba uważać na dziury ale na równej drodze o nie bo lepiej nie rzuca tak jeszcze myślę kopic amorki sportowe
-
[B5 ADR] moja czwóreczka nowe foty
pokrowców nie ściągnę bo mam zniszczone siedzenia co do gleby to mam założone sprężyny elbach pro kit -35 o kutrom atrapę poduszki chodzi
-
[B5 ADR] moja czwóreczka nowe foty
witam dzięki co byście jeszcze mogli doradzić oprócz zmiany lamp[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2010, 19:42_________________________________________________dalsze foty
-
[B5 ADR] moja czwóreczka nowe foty
witam czy pobnirzeniu cze ba ostawiać zbierznosc[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2010, 11:57_________________________________________________a oto nowe foty http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bd2b4c4d9d67adbd.htmlhttp://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d9e07cac6f37cba7.html dalsze foty http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ebdc0a9a86597c11.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9e538d6a465bb8b0.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cfd32701c1ed30a8.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/71333b1da860d06b.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b28d05be9e98aef3.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1ad5f71e136be9a0.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cfd8d74ff7e8b22e.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c8f31f95a382e5cc.html
-
[B5 ADR] Lampy przednie
witam co sadzicie o tych lampach czy warto je kupić http://moto.allegro.pl/item990401997_lampy_przednie_audi_a4_99_01_po_lifcie_nowe.html
-
[B5 ADR] Lampy przednie
witam kolegów czy te lampy be dom pasować do mojej audi kolor ciemny granat http://moto.allegro.pl/item1007604068_lampy_przednie_dayline_audi_a4_b5_1999_2001.html
-
[B5 ADR] Lampy przednie
witam kolegów które z tych lamp warto kupichttp://moto.allegro.pl/item994288944_lampy_audi_a4_99_01_chrom_clear_soczewka_depo.htmlhttp://moto.allegro.pl/item994288944_lampy_audi_a4_99_01_chrom_clear_soczewka_depo.html te pierwsze czy drugie