Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Lampy przednie


BartekT81

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka. Wiem że dużo już tu było o tym pisane ale mam problem. Chcę wymienić przednie lapmpy w mojej audisi i zastanawiam się które będą najlepsze. Pierwszorzednie rozpatrywalem Soczewki Angel Eyes Sonar-a ale wiekszosc tutaj narzeka na te lampy. Napiszcie mi prosze co warto wlozyc w przod. Chcialbym zalozyc soczewki z ringiem tylko nie wiem jakie, wiec prosze o porade. Z góry wielkie dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O masz :blink:

Skoro wiesz , że było duzo pisane to dlaczego nie używasz opcji :szukaj: ??

W skrócie ..jesli ringi to tylko FK .

Jesli inne to polifty Valeo, Depo .

Do tego cięcie błotników , zmiana pinów, kostek , silniczków.

Tyle !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast ringów włóż ori Valeo + xenon i będzie :kox: Ale jak już się zdecydujesz na Angel Eyes to tak jak raggaman napisał FK Automotive. No i bierz zespolone, jest cięcie błotników ale efekt dużo lepszy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie koniecznie musza byc zespolone,bo zespolone to ma prawie kazda

Tak..bo sa ładniejsze i nie mają wielkich szczelin miedzy reflektorem a maską .. przy dzielonych FK ..kierunkowskaz wydaje sie większy od lampy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym kierunkowskazem to fakt. Wygląda to jakoś nie bardzo. Jakby były lampy sztukowane i kierunki były od innych :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a co mi powiecie na temat tych lampek http://www.tuning-tec.pl/index.php?str=LPAU12&link=1&s=0&p=1&id=652 ??Czy warto je kupic i co trzeba przerabiac w modelu z 96 roku zeby je załozyc? Ja pytałem w sklepie i powiedzieli mi ze silniczki od starych lamp nie beda do tych pasowac i ze trzeba jeszcze kostki wqymienic no i oczywiscie ciecie w blotniku. Zastanawiam sie tylko co faktycznie z tymi silniczkami czy podejda mi stare czy trzeba zakupic nowe? Jak mozecie to doradzcie prosze. Pozdrawiam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a co mi powiecie na temat tych lampek http://www.tuning-tec.pl/index.php?str=LPAU12&link=1&s=0&p=1&id=652 ??

Światła spoko , można zakjładać , nie wiem dlaczego sie uparłeś na to żeby zakładac silniczki , do czego one ci potrzebne ??? ja zakładałem rok temu lampy FK i olałem silniczki , ustawiłem sobie na stacji diagnostycznej prawidłową wysokość świecenia i jeżdże tak bezproblemowo. Tak prawde mówiąc silniczki są zbędne , zadaj sobie pytanie jak czesto podczas jazdy zmieniasz wysokość swiecenia , no chyba ze jezdzisz co jakis czas z laweta lub przyczepką ... Mówie ci daj sobie spokój z silniczkami , a dam sobie głowe uciąc ze ori nie beda pasowac tylko bedziesz musiał kombinowac z silniczkami od Punto II.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam FK Automotiv. Mam dzielone i muszę przyznać ze kierunek taki sobie więc. albo brewki troszke to niwelują lub jednak zespolone.

Zamiast szpecić auto brewkami ..lepiej odrazu kupić zespolone :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ADR jest wyjatkowy :polew: A tak na poważnie to bierz zespolone. Ja tak zrobiłem i efekt jest świetny :good: Warto trochę przyrezać błotniki żeby potem się cieszyć wyglądem :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie za podpowiedzi. W najbliższa sobotę wybieram się do sklepu żeby zakupić te lampki no i do tylu zafunduje sobie chyba jeszcze Clear Red White-y bo też dają fajny efekt. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie ringi w AUDI to nieporozumienie :thumbdown:

Tez tak myśle..., w bmw to pasuje ale nie w audiczkach :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...