Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Lampy przednie


BartekT81

Rekomendowane odpowiedzi

koledzy czytam i czytam i stwierdzam ze musze odświeżyć stary temat bo zanim to znajdę... powiedzcie który pin i gdzie musze przełożyć by nie gasły mi dzienne po włączeniu długich przeszedłem z dzielonych na zespolone depo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam takie pytanie, posiadam w a4 b5 lampy valeo xenon, dostalem od kumpla za friko ringi ccfl plus przetwornice, co myslicie o wstawieniu jej na soczewke valeo? pasuje idealnie, pasuje mi wasza opinia czy wiocha czy nie, chcialem ringi podlaczyc pod lmpke zeby przy otwieraniu zamka zaswicaly sie ringi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy ze otwierasz zamek i one si zapalaja a potem definitywnie gasna? Warto sie bawic? Tym bardziej ze to takie wsiowe... ringi=bmw

Wysyłane z mojego Ursus C-330 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki, który pin trzeba zmienić żeby działały drogowe i mijania bo szykam i coś nie moge znaleźć :P

---------- Post dopisany at 20:41 ---------- Poprzedni post napisany at 20:40 ----------

sorki już znalazłem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, daruj sobie te reflektory z tych aukcji. Kup używki poliftowe lub ich zamienniki depo i będzie całkiem nieźle wyglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DEPO sa lepsze od fk automotive ?? Zalezy mi najbardziej na lampach co dobrze swieca bo mam orginalne lampy valeo i sa soczewki wypalone i swiatla krotkie swieca bardzo slabo :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz lampy poliftowe i słabo Ci soczewki świecą to wysyłaj do użytkownika Qwerty. On ogarnie Ci z tych lamp bixenon.

---------- Post dopisany at 13:06 ---------- Poprzedni post napisany at 13:05 ----------

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-152/bixenony-dzienne-malowanie-usa-lamp-b5-234646/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko nie wiem czy mam oznaczenia na lampach ze moge uzywac bixenon. A nie chce zeby sie policja dowalila do mnie bo tu jezdza i dowody zabieraja a spryskow w zderzakach nie mam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha i bedzie dobrze swiecilo ?? :) Wiesz ja sie nie znam na lampach zroblem fotki lamp i tam sa oznacenia i nie wiem czy moge do nich xenon zalorzyc czy nie

Schowek01.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...