Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

..::KoNik::..

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. To poluj na używkę AP... ja do byłej a6 trafiłem za tysiaka w super stanie i byłem mega zadowolony.... brat który był przeciwny gwintom jak sie przewiózł to sam szukał do swojej b6 AP, kupił za 1200zł praktycznie nówkę... zaledwie 8 miesięcy miał... założył i mega zadowolony... a wcześniej miał 1bv... Teraz jest po sezonie więc nic tylko czaić sie na ogłoszeniach
  2. Koła juz sprzedane
  3. Witam... Troche odkurzę temat... wiele sie nie zmieniło... ale letnie foto dodam... Żadna super sesja... takie bardziej ogłoszeniowe... ale auto chyba trafi na giełdę... maluch w drodze i może coś większego się kupi...
  4. jak co jakiś czas woskuje i poleruje auto... u mnie nie ma ślady po pierścieniach, a kiedyś był
  5. kurde dzisiaj nie dam rady...
  6. czyli twoim zdaniem na zdj. co dodałeś opona jest równo z alu... bo ja tu delikatny naciąg widze
  7. jak nie jak tak... co ty wogole piszesz... przy takim rozmiaze bedzie miał juz delikatny stozek... a nie opone na równi z felga... na 8 calach jeszcze lepiej
  8. 205/45 i będziesz na 7,5 miał miał delikatny naciąg...
  9. Dokładnie... wielkiej filozofi z tym nie ma... Trochę wolnego czasu zimne piwko i sam to zrobisz... Ew. kazdy kto ma lekie pojęcie o samochodach...
  10. śruby pływające
  11. z tanimi gwintami tak bywa... kolega hawaj kupił ta-tech do VW Turana... gwint skręcony na max a auto stało jak seria
  12. Mi w civic po sezonie KONI lał a to wysokie progi zawieszenia... kristof nie ma reguły, wieć nie płacz w kazdym temacie o zawieszeniu gwintowanym, ze tobie sie stało źle Ja mam teraz gwint AP i jestem mega zadowolony... Ale najbardziej pasował mi ten co miałem w golfie, mianowicie KW V2...
  13. coś chyba poknociłeś z linkiem
  14. Ogarniacie jeszcze jakies spoty...? W okolicy a4 pełno i to cos tam dłubnietych więc..?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.