Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ B5 AFN ] 18' RS6, gwinty, polifty i inne dupere.... by ..::KoNik::..

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Stan na dzisiaj :wink:

1366274460278.jpg

Witam...

Jako, że forum użytkuje wypada przedstawić dupowozik... :wink:

Audi A4 B5 1.9 TDI AFN 110KM

rok.pr. 1998

kolor taki sobie :/

ABS

poduchy

4x el. szyby

centralny zamek

klimatronic

wspom. kier

podlokietnik

5x alu

itp. itd.

Autko mam kilkanaście dni... ale trase na bałtyk i zpowrotem obleciał wzorowo... jak na diesla z jazdy tez jestem zadowolony...

Narazie wleciało Radio Alpine, okablowanie, wzmak i bass JBL... tak dla mojego lepszego samopoczucia...

Plany na mody są... i myśle że niedługo pierwsze kroki zobaczycie :wink:

Po zakupie...

imag0171dr.th.jpg imag0172db.th.jpg imag0173p.th.jpg

pierwsze zakupy... :naughty:

Ori Valeo + xenon 4300k

20130204180749.th.jpg

Jamex -40mm

30099997531.th.jpg

Alu Dezent 18x8 et 35

13112431242298593301zdj.th.jpg

Scyzoryki

img0424muy.th.jpg

Po przymiarce Dezenty poszły jednak do nowego własciciela... jednak chce czegoś innego

20130221131138.th.jpg

Rezanie Valeo z xenonem i efekty...

20130222122727.th.jpg 20130223131049.th.jpg 20130223133509.th.jpg

Nowe buciki na sezon letni 18x8 rs6 + opony danlop SP... przod 215/40 tył 225/40

3039409197640x676.th.jpg

[/color]No i dalsze zbieranie fantów... :wink: Powoli już mi się robi mała graciarnia...

Poliftowy grill z czarna ramką...

201303011905081zps0dd87.th.jpg

Komplet dolnych listw drzwi... raz, że moje po kolejnej zimie już są słabe, a dwa że chodzi mi po głowie malowanie ich i dokładek w kolor budy :naughty:

3052077088.th.jpg

Białe boczne kierunki... wiadomo dlaczego... :wink:

3028653520.th.jpg

W moich rs6 dekielki byłu już słabe, więc kupiłem i to nowe...

3061845896.th.jpg

Plany na montowanie tego wszystkiego to next weekend.... bo już mnie skręca :decayed: a na bank to gleba i koło... bo to priorytety...

Opony 225/40

Audi trafiło do zaprzyjaźnionego serwisu.... temat: ma być lala.. i zrobili... ale skazowali 1/3 wartości :kwasny:

w skrócie:

- naprawa turbiny

- uszczelnienie silnika

- Termostat Wahler

- 2x tuleje belki tylnej

- uszcz. pokrywy simer. przod

- simering 32x47x10

- pasek rozrz. Conti

- uszcz. pokr. zaworów Elring

- uszcz. misy olejowej Elring

- amortyzatory bilstein

- odma

- olej Castrol

- osłony amortyzatora

- koło alternatora

- filtr paliwa Bosh

- filtr oleju

- filtr powietrza bosh

- pompa wody

- rolki

- płyna chłodniczy

- tarcze ate

- klocki ferodo

- płyn hamulcowy

- wahacz gorny

itp.

poza tym zamontowałem...

- nowe listwy dolne drzwi

- gril polift czarny mat

- białe kierunki w błotniki

- lekka gleba :decayed:

czekam na wiosne by montować dystanse i 18'.... a tu mam nadzieje ostatnie zimowe foto

beztytuuuqr.th.jpg

Dzisiaj kozystając z pogody pierwszy raz przymierzyłem RS6... :decayed:

Z efektu jestem mega zadowolony... szkoda tylko, że zaraz musiałem je zdejmować... :kwasny:

autko stoi na nierównym terenie więc tym sie nie sugrtowac :naughty:

Narazie takie zdj. z niemytym wozem... będzie pogoda i wreszcie wiosna to jakieś ładną sesje się ogarnie :wink:

img0586yp.th.jpg img0587ll.th.jpg

img0588.th.JPG img05906.th.jpg

Witam...

W miejscu nie stoję... :wink:

Miałem niemiłą niespodziankę... pewien dziadzia przejechał mi zdeś i troche rantu na feldze... zwiał... :decayed: na szczęście pewna miła pani spisała nr. i na mnie przy samochodzie czekała... :thumbup1: Tak, że bedzie malowanie... załapie się też klapa...

Co do milszych spraw... na auto wleciał gwint :slina: ... kilka foto zaraz po rezaniu... słabe bo telefonem ale pogladowo narazie są... :wink: Pomaluje sie to skręci sie niżej i jakiś aparat się dorwie :przebiegly:

1366274460278.jpg

1366274464730.jpg

1366274470075.jpg

1366274519158.jpg

1366274534169.jpg

Ostatnio kozystając z pobytu u teściów i ładnej pogody ogarnąłem sobie trochę tylną klape :wink:

przed:1366277325502.th.jpg po:1366300607001.th.jpg

Troche odkurzę temat... wiele sie nie zmieniło... ale letnie foto dodam... :decayed:

Żadna super sesja... takie bardziej ogłoszeniowe... ale auto chyba trafi na giełdę... maluch w drodze i może coś większego się kupi... :wink:

0bdd.jpg

vjrx.jpg

erxx.jpg

d0l1.th.jpghpmw.th.jpg7ig6.th.jpg

Pozdrawiam... :wink:

Opublikowano

No z szarakiem to on nie ma nic wspólnego:wink: to raczej srebrzak:grin:

takto co tu mówić, seria, ocenimy jak sie zacznie cos dziać:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Srebrne to są po lifcie... ten kolor taki nijaki :D

Nie sugerować sie tablicami bo jeszcze nawet nie przerejestrowana...

Opublikowano

Zdecydowanie bardziej srebrny niż szary ;-)

Opublikowano

jak się znam to pewnie LY7M - czyli srebrny przedlift :decayed: taki jak mój..faktycznie kolor nijaki :kwasny:

Opublikowano

ładny srebny avant ;)

Opublikowano

Oj

już nie pamiętam jak mój struś wyglądał

nic Ci nie pozostaje tylko modzic

Opublikowano

Jezeli chcesz zacząć modzić... tooo w HUUUK masz do roboty... Oj Mnie drugi raz by sie nie chciało do tego podchodzić... hehe

Powodzenia...bo z zewnątrz i w środku totalna seria ( bida z nedzą )

Opublikowano
Jezeli chcesz zacząć modzić... tooo w HUUUK masz do roboty... Oj Mnie drugi raz by sie nie chciało do tego podchodzić... hehe

Powodzenia...bo z zewnątrz i w środku totalna seria ( bida z nedzą )

zawsze każdy musi kiedyś zacząć modzić ;) jak to mówią dla chcącego nic trudnego a wiadomo że początki są trudne jak ktoś zbiera powoli kasę albo jej nie ma ;)

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Hehe.. pany ja to auto mam kilka dni... ;) Wszystko w swoim czasie ;)

---------- Post dopisany 18-02-2013 at 14:00 ---------- Poprzedni post napisany 04-09-2012 at 11:34 ----------

Dawno sie nie odzywałem...:wink:

Autko się spisuje... ale częściej nim jezdzi druga połowa :facepalm:

Z zewnątrz wymieniłem tylko lampy tylne na II lift...

Jakieś tam graty czekają na czas i chęci :wink:

- ori Valeo II lift

20130204180749.th.jpg

- Springi -40 Jamex + amorki 1be

30099997531.th.jpg

- scyzoryki

img0424muy.th.jpg

- Alumki Dezent S 18'

13112431242298593301zdj.th.jpg

Narazie zbieram graty, ociepli się to wlecą na avanta, koło raczej przejściowe ale zobaczymy co z tego wyniknie, narazie szukam opon 215/40... :wink:

Opublikowano

plany b.dobre tylko ten dezent tragiczny - ale chyba masz świadomość ;)

Opublikowano

Bardzo przyjemny avant:)

PS. Konik my sie chyba znamy ze spotow golfa z pod galerii MAX

Opublikowano

miałem takeigo affanta w takim kolorze i z takim silnkiem, baa miałem nawet takie fele:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Oglądałem twoj temat... :decayed: bo byłem ciekaw tego koła na tym audi... ale ty miałes chyba 17' ? :wink: Docelowo chce 18' rs6 ale narazie chyba te zostana... gdyby nie to, że moja młoda też jezdzi były by 19' :naughty:

Bardzo przyjemny avant:)

PS. Konik my sie chyba znamy ze spotow golfa z pod galerii MAX

chyba tak :wink:

Opublikowano

Dlatego właśnie z racji na zone na lato mam 17" I 19" :-)

Opublikowano
  • Autor

Też o tym myślałem... Ale to b5 raczej dla niej zostanie... Ja sprzedałem teraz jej auto i chce dla siebie b7 albo passata... Nie lubie dzielić z innymi auta:naughty:

---------- Post dopisany at 16:21 ---------- Poprzedni post napisany at 02:51 ----------

No więc jednak tej felgi nie bedzie... Dezent S został sprzedany :decayed:

Teraz czas rozgladać się za nową 18'...

Zanim je oddałem nie mogłem się powstrzymać by zobaczyć jak to siądzie na avancie... :naughty:

Moim zdaniem jak dojdzie gleba, to nie było by tragedi... dystans, opona 215/40 i nawet, nawet

Ale jednak wole coś innego..

20130221131138.th.jpg

Wiem, wiem... brudny... ale zapewniam, że to u mnie rzadkość... a dziś -5..,:confused4:

Opublikowano

dobrze zrobiłes

Opublikowano
  • Autor

Zabrałem się za front...

Trwało to prawie cały dzień ale się opłaciło... Lampy miałem valeo a piny w kostkach bosh... jutro dodam zdj po... :decayed:

A narazie w trakcie..

20130222122727.th.jpg

Opublikowano
Zabrałem się za front...

Trwało to prawie cały dzień ale się opłaciło... Lampy miałem valeo a piny w kostkach bosh... jutro dodam zdj po... :decayed:

A narazie w trakcie..

http://imageshack.us/a/img706/7857/20130222122727.th.jpg

no za pierwszym razem cięzko to wyrezać ale dasz radę

czekamy na efekty

Opublikowano
  • Autor

auto juz jest na liftach... tylko zciemniło się i zdj nie robiłem :wink: teraz chce xenon... 5000k tylko muszę się zorientowac który warto

---------- Post dopisany 23-02-2013 at 14:27 ---------- Poprzedni post napisany 22-02-2013 at 21:46 ----------

Tak to wyglada po zabiegu... jeszcze pare poprawek i będzie malyna :cool1:

20130223131049.th.jpg 20130223133509.th.jpg

---------- Post dopisany at 17:48 ---------- Poprzedni post napisany at 14:27 ----------

Co do felg stawiam na klasyke... :decayed:

Doradzcie bo oba wzory mi sie podobaja...

1 3039409197.th.jpg 2 3024715285.th.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.