Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

seboolVU

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. seboolVU odpowiedział(a) na cris1503 temat w Audi A4 B5
    Witam podepne sie do tematu. Mianowicie mam taki problem z ikonami na liczniku abs, asr i wykrzyknik. Bylem na komputerze i nic nie wykazał, myslalem ze to ktorys z czujnikow ABS, ale okazalo sie ze sa ok Bardzo prosze o podpowiedz co to moze byc i co robic... Pozdrawiam Sebastian
  2. Przełącznik awaryjnych jest sprawny bo podmieniałem z kumplem.. Przełącznik świeci na zapłonie
  3. Ma ktos jeszcze jakies propozycje?
  4. Rozebrałem to i kostka wygląda ok.. A pająk jeśli padnięty to po rozebraniu go bedzie coś widac?
  5. Wogołe nie mam awaryjnych i kierunkowskazów. Bezpieczniki ok i dodam jeszcze. że nie mam świateł drogowych taz jak "blinduje" to są, ale po przełączeniu na pająku świateł drogowych brak... Masa? tzn? gdzie mam szukać? Byłem na komputerze i nie łączy sie wogóle z pająkiem
  6. Witam mam problem z moją a4b5 2001rok. Mianowicie nie działaja mi kierunkowskazy oraz światła awaryjne. Dodam, iż przełącznik od awaryjnych jest sprawny bo podmienałem z kolegą. Prosze o jakieś podpowiedzi co zrobić, gdzie sprawdzić itp. Z góry bardzo dziękuję i serdecznie pozdrawiam. Sebool
  7. witam tak jak w temacie ktory z tych silnikow jest lepszy? czy wogole ktorys z nich jest lepszy lub gorszy?? czym one sie od siebie roznia Bardzo prosze o wyjasnienie mi tego Pozdrawiam sebool
  8. Bardzo przyjemny avant:) PS. Konik my sie chyba znamy ze spotow golfa z pod galerii MAX
  9. obiecalem fotki lamp tylnych sorry za jakosc, ale fotka robiona telefonem... A teraz mam pytanie od czego sa te kostki? Myslalem, ze sa one od subwoofera, ale niestety w tym co kupilem jest jedna czerwona kostka:( pozdrawiam sebool
  10. a bo własnie te VALEO robi gwerty na czarne z Bixem:) myslałem ze od niego:) Nie nie sam to robilem:)
  11. Przebiegu nie znam.. Kata juz nie ma Lampki pokaze jutro jak nie zapomne
  12. Lampy od Gwerty? Czegos nie rozumiem
  13. Bardzo ladny avant:) Sluszny silnik i kolorek Miliona km Ci zycze
  14. Witam mam ja ponad 6msc, ale teraz wlasnie nadszedl ten czas, zeby pokazac Wam moje nowe autko:) No to lecimy: Audi A4 B5: -rok produkcji 2001 -poj. silnika 2.5 TDI V6 -moc silnika 150KM -skrzynia 6-cio biegowa Wyposazenie: -4x air bag -ASR -FIS -4x el. szyby -domykanie szyb z pilota -radio 2din symphony -skora -skorzana, wielofunkcyjna kierownica -climatronic -el. przednie fotele Plany: -gwint -kolo najmniej 18" -grzane fotele -lekko ciemna szyba -jakies audio -xenon Zrobione: -tylne lampy cale czerwone -przednie lampy zrobione na ciemno -zolte halogeny -niebieskie zaciski -ramka grilla w czarnym macie -a'la drewno oklejone folia carbon 3M -biale postoje Taka byla na poczatku Niebieskie zaciski Kilka stickerow Ciemna lampka i zolte halo Carbon
  15. Witam ruszylo sie cos ze spotami? Z mila checia bym wpadl

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.