Treść opublikowana przez seboolVU
-
kontrola abs i hamulca
Witam podepne sie do tematu. Mianowicie mam taki problem z ikonami na liczniku abs, asr i wykrzyknik. Bylem na komputerze i nic nie wykazał, myslalem ze to ktorys z czujnikow ABS, ale okazalo sie ze sa ok Bardzo prosze o podpowiedz co to moze byc i co robic... Pozdrawiam Sebastian
-
Brak kierunków i awaryjnych a4b5 2001
Przełącznik awaryjnych jest sprawny bo podmieniałem z kumplem.. Przełącznik świeci na zapłonie
-
Brak kierunków i awaryjnych a4b5 2001
Ma ktos jeszcze jakies propozycje?
-
Brak kierunków i awaryjnych a4b5 2001
Rozebrałem to i kostka wygląda ok.. A pająk jeśli padnięty to po rozebraniu go bedzie coś widac?
-
Brak kierunków i awaryjnych a4b5 2001
Wogołe nie mam awaryjnych i kierunkowskazów. Bezpieczniki ok i dodam jeszcze. że nie mam świateł drogowych taz jak "blinduje" to są, ale po przełączeniu na pająku świateł drogowych brak... Masa? tzn? gdzie mam szukać? Byłem na komputerze i nie łączy sie wogóle z pająkiem
-
Brak kierunków i awaryjnych a4b5 2001
Witam mam problem z moją a4b5 2001rok. Mianowicie nie działaja mi kierunkowskazy oraz światła awaryjne. Dodam, iż przełącznik od awaryjnych jest sprawny bo podmienałem z kolegą. Prosze o jakieś podpowiedzi co zrobić, gdzie sprawdzić itp. Z góry bardzo dziękuję i serdecznie pozdrawiam. Sebool
-
AFB czy AKN ktory lepszy??
witam tak jak w temacie ktory z tych silnikow jest lepszy? czy wogole ktorys z nich jest lepszy lub gorszy?? czym one sie od siebie roznia Bardzo prosze o wyjasnienie mi tego Pozdrawiam sebool
-
[ B5 AFN ] 18' RS6, gwinty, polifty i inne dupere.... by ..::KoNik::..
Bardzo przyjemny avant:) PS. Konik my sie chyba znamy ze spotow golfa z pod galerii MAX
-
[ALL B5] A4 2.5 TDI avant by sebool
obiecalem fotki lamp tylnych sorry za jakosc, ale fotka robiona telefonem... A teraz mam pytanie od czego sa te kostki? Myslalem, ze sa one od subwoofera, ale niestety w tym co kupilem jest jedna czerwona kostka:( pozdrawiam sebool
-
[ALL B5] A4 2.5 TDI avant by sebool
a bo własnie te VALEO robi gwerty na czarne z Bixem:) myslałem ze od niego:) Nie nie sam to robilem:)
-
[ALL B5] A4 2.5 TDI avant by sebool
Przebiegu nie znam.. Kata juz nie ma Lampki pokaze jutro jak nie zapomne
-
[ALL B5] A4 2.5 TDI avant by sebool
Lampy od Gwerty? Czegos nie rozumiem
-
[B5 AKN] 2,5 v6 avant,Różowo Mi :)
Bardzo ladny avant:) Sluszny silnik i kolorek Miliona km Ci zycze
-
[ALL B5] A4 2.5 TDI avant by sebool
Witam mam ja ponad 6msc, ale teraz wlasnie nadszedl ten czas, zeby pokazac Wam moje nowe autko:) No to lecimy: Audi A4 B5: -rok produkcji 2001 -poj. silnika 2.5 TDI V6 -moc silnika 150KM -skrzynia 6-cio biegowa Wyposazenie: -4x air bag -ASR -FIS -4x el. szyby -domykanie szyb z pilota -radio 2din symphony -skora -skorzana, wielofunkcyjna kierownica -climatronic -el. przednie fotele Plany: -gwint -kolo najmniej 18" -grzane fotele -lekko ciemna szyba -jakies audio -xenon Zrobione: -tylne lampy cale czerwone -przednie lampy zrobione na ciemno -zolte halogeny -niebieskie zaciski -ramka grilla w czarnym macie -a'la drewno oklejone folia carbon 3M -biale postoje Taka byla na poczatku Niebieskie zaciski Kilka stickerow Ciemna lampka i zolte halo Carbon
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Witam ruszylo sie cos ze spotami? Z mila checia bym wpadl
-
A4 B5 2001rok zmiana radia z symphony na 1din
koledzy a jaki sub polecacie? ori audi bo kosti po nim zostaly czy bose lub cos innego??
-
A4 B5 2001rok zmiana radia z symphony na 1din
mam do wyhaczenia symphony w bdb stanie za grosze, ale niestety bez kodu:( jak uzyskac nowy kod?? tylko serwis? moze sa jakies generatory kodow na necie?
-
A4 B5 2001rok zmiana radia z symphony na 1din
Witam mam zamiar wymienic radio symphony na radio 1din i na allegro znalazlem kieszen za 220zl do b5 a do b6 juz za 80zl i teraz pytanie czy podejdzie od b6 czy tylko do b5?? Moje syphony gubi stacje, ledwo czyta cd i gdy dam lekko glosniej to strasznie zaczynaja harczec glosniki i dusic sie basem... Dodam, ze glosniki sa nowe wiec chyba wina stoi po stronie radia:( Macie jakies porady jak sobie z tym poradzic?? Aha radio chyba jest od innego modelu bo po bokach sa szpary, nad climatronikiem odstaje i nie dziala sterowanie z kierownicy:( Jestem tu nowy i audi mam od niedawna i nie ogarniam zbytnio tematu:( Pozdrawiam sebool
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam wszystkich serdecznie:) Mam na imie Sebastian i jezdze jak narazie Vectra B 2,0 136km w kombi, ale w przyszlym roku na wiosne mam w planie A4 B6 i mam nadzieje, ze na tym forum znajde duzo waznych informacji na temat owego modelu i poznam milych i przyjaznych ludzi:) Moje terazniejsze autko Pozdrawiam sebool