Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

oprych

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez oprych

  1. o ja pierdziele, nasze najszczersze gratulacje, dużo zdrówka dla Mamy, a dla Ciebie siły aby to ogarnąć ?
  2. siema mam szybkie pytanie posiada ktoś dokładkę z cupry, Nie zamontowaną która mu lezy i czeka na montaż albo zdemontował na jakiś czas ?????
  3. ja pierdziu tu wszyscy walą do ryja - nic się nie zmieniło ?
  4. oprych odpowiedział(a) na oprych temat w Inne marki
    a to jakiś problem twoim zdaniem ??? a zmiany z 17 zima na 20 zima ?
  5. no loża szyderców zapraszam
  6. oprych opublikował(a) temat w Inne marki
    Witam długo zwlekałem no ale forum forda lekko ubogie jak dla mnie nie wiele się tam dzieje itd. Z racji sprzedaży poprzedniego auta i nabycia 4dzika - nie wypada napisać co nie co : a więc tak, rodzinnka się powiększyła i to znacznie,to i auto się lekko powiększyło, wybór padł na duże, ale miało byś z charakteremmmmm, a więc po koleii :::::::::::: poprzednie autko a ot i On Maxymilian Zawali droga - T z lekkim zapasem ! pełny Polak, Do końca wszystko udokumentowane, szukałem dziada 10 miesięcy, w dniu zakupu w Polsce na sprzedaż, było 11 sztuk, z czego 8 w komisach, w tym 4 szt - paści ze Szwajcarii na mega wypasie, ale więcej jak to w komisach... reszta to pewny chłam - ten egzemplarz, wystawiony w czwartek w nocy, w piątek był u mnie, najszybsza transakcja jaką zrobiłem w życiu, nawet tak szybko do ślubu nie zapylałem , nie żałuje teraz po tych 5 miesiącach użytkowania, jezeli chodzi o komfort, pakowność ford miażdzy audi, jedyny minus jaki mogę napisać na dzień dzisiejszy to sterowanie na kierownicy ,reszta bez zastrzeżeń. A oto Jest i On !!! S max - 2009r PB Titanium S Serduchoooo - 2.5 T jedyny sensowny silnik w tym modelu, wypluł 211 ps - a obecnie 247 ps - i to jeszcze nie wszystko ? +podtlenek LPG - butla pod autem. Wyposażenie : hmm co tu dużo pisać - porównując poprzednie auto - BIEDA -ale ...... potrzeba mi tylko czasu 7 foteli + skóra + materiał - schowki pod fotelami - czerwona Nić - szału ni ma Grzane- wentylowane przednie fotele zawieszanie sportowe- jak dla mnie ciut za wysoko - do zmiany czujniki ciśnienia powietrza w oponach Xenon -taki jak w b7 - bieda Doświetlenie zakrętów Tempomat Klima dwustrefowa Sensor deszczu czujnik zmierzchu Radio BT + USB Centralny zamek z pilota Parktronic przód ,tył Podgrzewana szyba czołowa + IR convers + klimatyzowany schowek Alu 18" lato 235/50/18 Alu 17` zima 225/45/17 i inne pierdoły : nagrzewnica webasto schowki itd : Plany : przeróbka ori lamp na wkładki koito + czarne środki + kierunki led+ przyciemnione kierunki -ZROBIONE naklejka na przednią szybę- PAS tylne lampy przyciemnienie folią orocal -ZROBIONE Połączenie między fotelami a boczkami - ala Alii - ZROBIONE Navi SD - choc zastanawiam się nad Androidem pełne oświetlenie wewnętrzne w ledach -ZROBIONE pełne oświetlenie zewnętrze w ledach -ZROBIONE podświetlanie lusterek LED - ZROBIONE podświetlenie tablicy w ledach - ZROBIONE kluczyk z wersji bieda edyszyn ford na Alli full edyszyn - ZROBIONE odświeżone zaciski przód i tył - kolor Biały Mat i mały dodatek fioletu - ZROBIONE DRL - w hallo - w ledach - ZROBIONE dołożenie oświetlenia bagażnika - w trakcie dołożenie oświetlenia boczków drzwiowych + czerwone + białe pod nogi - w trakcie poprawki lakiernicze czarny sufit - ZROBIONE Przycisk z polifta po lekkich modyfikacjach do mojego pasuje jak ulał - - ZROBIONE 19 cali minimum - w trakcie tuż po zakupie Lampki po zmianie + dołożenie dziennych w ledach + zmiana ori Halo w Ledy + doświetlanie W Ledach + pełna modyfikacja Lamp ? Jedyny S max z tak zmodyfikowanymi lampami w POLSCE ? - pokusił bym się o stwierdzenie, ze w europie ale boje się. więcej zdjęć niebawem
  7. przesadzasz
  8. chcesz czerwone ???? nie ma czym sie chwalić - bieda edyszyn
  9. Taa i jest ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.