Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kkrawat

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. kkrawat odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ile moze kosztować wysyłka silnika kompletnego na palecie??
  2. kkrawat odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Podziękował
  3. kkrawat odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Popytaj o chłopaków z Trzebnicy. Jak znajdę to wrzucę Ci numer. Będę wdzięczny :hi:
  4. kkrawat odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siema Jest ktoś z forum kto handluje częściami do 80 B4 najlepiej coupe ?? zakupiłem bazę do projektu - odrestaurowania i szukam gratów...
  5. kkrawat odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Na allegro sam galka 165pln..wiem ze tam czasem drożej niz w Aso ale z ramka i mieszkiem za 110-130 to super cena by byla..chyba ze masz ceny w euro
  6. kkrawat odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Masz numer aukcji w poście wyżej
  7. kkrawat odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    podrzuć linka proszę Nie mogę na telefonie skopiowac aukcji...ale zobacz na alleg..nr 5193012121
  8. kkrawat odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mam taka z allegro za 59pln chyba i po roku nadal wygląda super. Pytanie z innej beczki - jak chce przy ori ksenonie ustawić długie swiatla to tez z vagiem tylko??
  9. kkrawat odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja tez mam gałke z a3 8l z perforowanej skory. Mialem ze starym mieszkiem chwile ale przy obszyciu kiery zrobili mi nowy z perforowanej skory i jest idealnie.
  10. kkrawat odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak są ok Dzieki
  11. kkrawat odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siema. Montowal ktos spryskiwacze lamp - zamienniki z allegro? Moje ori niestety juz nie działają..
  12. kkrawat odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja mam modul tez 30% jakis inny i nie wierze ze na proeltec swieca jak na zdjęciu na 30%...
  13. kkrawat odpowiedział(a) na Orayle temat w 2.5TDI
    Seryjne 180KM jedzie tylko jak sie przesiada ktos ze słabszego auta a i to niespecjalnie...zabawa zaczyna sie jak sie napompuje tak około 2300rpm.. Po sofcie jest duzooo lepiej ale nie mierzyłem czasu...ja jeszcze wymieniłem geometrie turbiny bo moja była dosc mocno zapieczona i dodatkowo miało to wpływ na przyspieszenie...
  14. kkrawat odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    mam te zarówki i to co na fotach to imo 100% tylko na pierwszej jest normalna żarówka na 30%..w nocy jeszcze nie patrzyłem jak świecą ale na 30% świecą tak se bo widać przebłyski niebieskiego i takiego tęczowego ...
  15. kkrawat odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Sprężyny przednie -40 -50 potrzebuje..ktos cos??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.