-
A4 B5 TDI by a4-freunde
sprawe co do przedniej tablicy wygrałem... przepis mówi jasno i czytelnie... chociaz mam jeszcze miejsce na przednim zderzaku, nie musze tam wsadzac tablicy.... przegrałem jedynie sprawe o tylna małą rejkę, bo ori kwadrat mialem schowany w bagażniku podczas kontroli Policji... teraz jezdzi za tylna szybą i tez moga mi na siusiaka nagadać.... Nie gdybajcie, tylko sami przezyjcie batalie z urojonym prawem i nie douczonymi policjantami... w momenvcie gdy sypiesz im paragrafem, oni odchodza od tego tematu i szukaja dalej zeby was ujajic. Arni dobrze wskazal paragraf... Co do miejsca i wymiarów przeznaczonych na przednia tablice nie określa się... racje masz u diagnostów, i w wydziale komunikacji.... Załącznik Nr.5 par.2 Kształtu i wymiarów miejsca przewidzianego do umieszczenia przednich tablic rejestracyjnych nie określa się. Na podstawie art.66 ust.5 ustawy z dnia 20 czerwca 97r.- Prawo o ruchu drogowym ( Dz.U.Nr 98, poz. 602, z późn, zm)
-
OEM mods A4 B5 - wykaz modyfikacji
walczyłem o tę zaślepkę jak LEW.... w żadnym z polskich salonów nie ma jej na stanie, na magazynie w Niemczech też nie ma, co do salonów Niemieckich info w poniedziałek będę miał jeżeli chodzi o ostatni salon z listy ze Stuttgardu, ale też raczej lipa.... jak tylko wrócę do żywych po wyrwaniu 2 zębów, będę atakował salony w USA i Kanadzie... gdzieś musi być ta zaślepka do polifta
-
[B5 AFN] AUDI A4/B5 TDI by Angel
auto nadal jest z powodu sentymentu, a prace poszły na młodszą siostrę z Ameryki
-
[B5 AFN] AUDI A4/B5 TDI by Angel
tak to wyszlo...
-
[B5 AFN] AUDI A4/B5 TDI by Angel
Trochę mnie nie bylo, naprawa Krówki po weekendzie... I jak zwykle ( standardowo ) po upalaniu na torze, 2 poduszki pod silnikiem do wymiany, oraz wkoncu wpadl nowy upgrade wydechu, czyli jedna rura przez cale auto, a koncowy tlumik od 2.8 V6 oska.... oraz dospawane koncowki.... dzwiek sie zmienil, powyzej 1700obr nie ma diesla, tylko pomruk, daleko mu do dzwieku V6 w Pb, ale syndrom diesla tez zniknal.... Zaraz zrobie fotki jak to wyszlo... aha łatki tez zniknely ( Moja Baba nie wytrzymala hehe )
-
[B5 AFN] AUDI A4/B5 TDI by Angel
To się to ogarnie w next week, bo folii mi jeszcze sporo zostało
-
[B5 AFN] AUDI A4/B5 TDI by Angel
takie coś to było na chwile Panowie... rozpoczecie sezonu bylo w Lublinie, to trzeba bylo sie wyłonić z tłumu 300 autek
-
[B5 AFN] AUDI A4/B5 TDI by Angel
zgadza się..... Audi A4 2k12 on Vimeo obejrzone 2 razy przy pizzy z kolegą po 23 i następnego dnia zaczeliśmy oklejać na szybko
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Ty chcesz zmieniać lampy?? weź mi te obecne sprzedaj... Mnie sie podobają w każdym calu
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Wierzę, i gdybym nie modził swojego to za tę kaskę już dawno bym śmigał B6, ale jakoś lubie te stare audiki....sam właśnie mam zamiar kupić starą B4 do wygłupów, a swoją oddać żonie, bo Mnie katuje o zmiane koloru auta, a jakoś się nie widzę w różowej A4
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
wchodzę mu na ambicje.... nie czepiaj się, tyle lat rezał, pocił się żeby wszystko ładnie i pięknie zagrało, wygląd i moc a teraz sprzedaje... no drugi wujek Mrogal
-
[B5 AFN] AUDI A4/B5 TDI by Angel
16 na zime, na lato mniej niż 18 nie zakladam.... ---------- Post dopisany 22-05-2013 at 15:28 ---------- Poprzedni post napisany 11-04-2013 at 21:25 ---------- Mała fotka na obecnej feldze.... reszte zdjęć będzie pewnie ze Zlotu jak Kowiego upiję...
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Armi ty się szykuj na karnego kutasa na Ułężu za taką decyzję.... po c**j Ci takie plastikowe auto jakim jest B6, będziesz miał tylko same problemy, tak jak posiadacze nowego Audi A8 ( inna nazwa to audi A1000 ) z czym bys nie pojechał do mechanika to leci z Ciebie tysiak lub więcej... hihi
-
[B5 AFN] AUDI A4/B5 TDI by Angel
małe spy foto z dzisiaj dobrze tego nie widać, ale znaczek AUDi poleciał w brudne złoto colore, no i halo dostały żółtaczki
-
[B5 AFN] AUDI A4/B5 TDI by Angel
kiera u Króla obszywania z forum była robiona czyli Ragga sie tym zajmował, a akcenty Oj tam tam... Rajdówka nasza też miała te akcenty, ale zwiało je ( hihi ) To jak widziałeś Mnie na torze to zauważyłeś nowe buciki na autku...