Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

LU_Angel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. sprawe co do przedniej tablicy wygrałem... przepis mówi jasno i czytelnie... chociaz mam jeszcze miejsce na przednim zderzaku, nie musze tam wsadzac tablicy.... przegrałem jedynie sprawe o tylna małą rejkę, bo ori kwadrat mialem schowany w bagażniku podczas kontroli Policji... teraz jezdzi za tylna szybą i tez moga mi na siusiaka nagadać.... Nie gdybajcie, tylko sami przezyjcie batalie z urojonym prawem i nie douczonymi policjantami... w momenvcie gdy sypiesz im paragrafem, oni odchodza od tego tematu i szukaja dalej zeby was ujajic. Arni dobrze wskazal paragraf... Co do miejsca i wymiarów przeznaczonych na przednia tablice nie określa się... racje masz u diagnostów, i w wydziale komunikacji.... Załącznik Nr.5 par.2 Kształtu i wymiarów miejsca przewidzianego do umieszczenia przednich tablic rejestracyjnych nie określa się. Na podstawie art.66 ust.5 ustawy z dnia 20 czerwca 97r.- Prawo o ruchu drogowym ( Dz.U.Nr 98, poz. 602, z późn, zm)
  2. walczyłem o tę zaślepkę jak LEW.... w żadnym z polskich salonów nie ma jej na stanie, na magazynie w Niemczech też nie ma, co do salonów Niemieckich info w poniedziałek będę miał jeżeli chodzi o ostatni salon z listy ze Stuttgardu, ale też raczej lipa.... jak tylko wrócę do żywych po wyrwaniu 2 zębów, będę atakował salony w USA i Kanadzie... gdzieś musi być ta zaślepka do polifta
  3. auto nadal jest z powodu sentymentu, a prace poszły na młodszą siostrę z Ameryki
  4. tak to wyszlo...
  5. Trochę mnie nie bylo, naprawa Krówki po weekendzie... I jak zwykle ( standardowo ) po upalaniu na torze, 2 poduszki pod silnikiem do wymiany, oraz wkoncu wpadl nowy upgrade wydechu, czyli jedna rura przez cale auto, a koncowy tlumik od 2.8 V6 oska.... oraz dospawane koncowki.... dzwiek sie zmienil, powyzej 1700obr nie ma diesla, tylko pomruk, daleko mu do dzwieku V6 w Pb, ale syndrom diesla tez zniknal.... Zaraz zrobie fotki jak to wyszlo... aha łatki tez zniknely ( Moja Baba nie wytrzymala hehe )
  6. To się to ogarnie w next week, bo folii mi jeszcze sporo zostało
  7. takie coś to było na chwile Panowie... rozpoczecie sezonu bylo w Lublinie, to trzeba bylo sie wyłonić z tłumu 300 autek
  8. zgadza się..... Audi A4 2k12 on Vimeo obejrzone 2 razy przy pizzy z kolegą po 23 i następnego dnia zaczeliśmy oklejać na szybko
  9. Ty chcesz zmieniać lampy?? weź mi te obecne sprzedaj... Mnie sie podobają w każdym calu
  10. Wierzę, i gdybym nie modził swojego to za tę kaskę już dawno bym śmigał B6, ale jakoś lubie te stare audiki....sam właśnie mam zamiar kupić starą B4 do wygłupów, a swoją oddać żonie, bo Mnie katuje o zmiane koloru auta, a jakoś się nie widzę w różowej A4
  11. wchodzę mu na ambicje.... nie czepiaj się, tyle lat rezał, pocił się żeby wszystko ładnie i pięknie zagrało, wygląd i moc a teraz sprzedaje... no drugi wujek Mrogal
  12. 16 na zime, na lato mniej niż 18 nie zakladam.... ---------- Post dopisany 22-05-2013 at 15:28 ---------- Poprzedni post napisany 11-04-2013 at 21:25 ---------- Mała fotka na obecnej feldze.... reszte zdjęć będzie pewnie ze Zlotu jak Kowiego upiję...
  13. Armi ty się szykuj na karnego kutasa na Ułężu za taką decyzję.... po c**j Ci takie plastikowe auto jakim jest B6, będziesz miał tylko same problemy, tak jak posiadacze nowego Audi A8 ( inna nazwa to audi A1000 ) z czym bys nie pojechał do mechanika to leci z Ciebie tysiak lub więcej... hihi
  14. małe spy foto z dzisiaj dobrze tego nie widać, ale znaczek AUDi poleciał w brudne złoto colore, no i halo dostały żółtaczki
  15. kiera u Króla obszywania z forum była robiona czyli Ragga sie tym zajmował, a akcenty Oj tam tam... Rajdówka nasza też miała te akcenty, ale zwiało je ( hihi ) To jak widziałeś Mnie na torze to zauważyłeś nowe buciki na autku...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.