Treść opublikowana przez OGr
-
A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.
Tak ślizga ;-) ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Przypomnij mi się po 20 to sprawdzę czy mam ale raczej powinna być.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Albo Giebułtów albo Bonarka 4 Business. Ale tak BTW to przez to Ci nie przejdzie ? https://www.microsoft.com/pl-pl/software-download/windows7
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powinienem mieć
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powiem Ci że nie do końca byłem nawet z Czai zadowolony a to ponoć bardzo dobry spec. Może to się zmieniło po tym jak jego syn przejął interes. Zakładu który zrobi Ci to idealnie i tanio nie ma. Po malowaniu miałem problem z uciekającym powietrzem z kół. Rozmawiając z kilkoma innymi specami wspominali mi o nierównomiernym rozłożeniu proszku i ewentualnym rozwiązaniem problemu było ponowne malowanie ale nikt mi na to gwarancji nie ma dla. Te które miałem mozna było pociągnąć klejem na rancie felgi od strony opony oczywiście i na jakiś czas to pomagało. Nowe leci maszyna więc najpewniej byłoby kupić nowe proste felgi z nowym lakierem. Był zakład pod wieliczką który czynił cuda ale ceny za sprawdzenie, prostowanie, szkiełkowanie, malowanie zwłaszcza na kilka kolorów prawie dorównywały nowym felgom ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wiem o co Ci chodzi ? Kupowałem kiedyś u nich i to i to ale zadzwoń zapytaj. Śruby też mieli.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.ring-tuning.pl/
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ale wy sie kochacie.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zdecydowanie INTEL albo Kingston.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jest tu ktoś od gazu albo może polecić kogoś ? Potrzebuję zalegalizować butlę w aucie z zagranicy albo po prostu ją wymienić. Solidnie i w tym tygodniu. Niestety żadne fugazi, srazi nie odbierają telefonów.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja mam komplet jak chcesz.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie, gdzie zamówić formatki meblowe? Preferowana północ Krakowa ale jak warto to podjadę gdzie trzeba ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zamawiałem tam okna, rolety, drzwi, bramę. Mają dużo niższe ceny niż w Krakowie. Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
portalux.pl
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Yo, kope lat. Potrzebuję zaufanego serwisu do Yeti, najlepiej blisko Azorów ale w razie W dojade. Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Aaaaa to gratki sprzedaży ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Znowu? :-) Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Suza spoko się prezentuje :-) Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kerczi, co robiłeś na Łokietka? :-) Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
https://www.otomoto.pl/oferta/audi-90-audi-90-b2-quattro-1986r-2-2-benz-piekny-klasyk-ID6yV8hT.html#xtor=SEC-8
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dla nich to nie problem przecież ;-) Zamówili milion zębatek u producenta, wypuścili milion produktów i po sprawie ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Najważniejsze to ile tam jest żeberek ;-) ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
otwór fi6 i średnia 4mm za duża przy 36 zabkach :/ Z tej wszystko pasuje poza srednica :/ http://pl.maedler.de/product/1643/2811/stirnzahnraeder-aus-polyketon-modul-05
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zobaczę wieczorem w domu ale jakby siadlo to jakoś by to pokleil :-) Tylko ta Twoja nie ma czasem średnicy 19mm? Bo takie widziałem. Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wytarły się, prawdopodobnie przez zblikowanie zaparzacza albo ze starości :/ To lata dookoła więc przełożenie nic nie daje ;-)