No dobrze a mam pytanie za 100 punktów :>
W drzwiach są takie dziubki w które wpina się tą listwę i teraz pytanie co w przypadku jeżeli dwóch tych dziubków mi brakuje? Nie wiem czy to możliwe żeby przez zimę się pourywały ale może mróz pozpiżdżył. Tak czy inaczej nie ma, więc pytanie co z tym robić?
Hejka, możesz zdradzić co w końcu wyszło ? Wymieniałeś przepływkę, termostat, filtr, EGR'a? Pomogło coś? To była jedna rzeczy czy kilka bo mam bardzo podobne logi.
Witam wszystkich użytkowników A4-rek. Niedawno sprzedałem 80-tkę w AVANT'cie i aktualnie poszukuję jakiegoś autka :-) Być może będzie to A4 ale różne opinie o nim niestety słyszałem :-(