Treść opublikowana przez OGr
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Samej konsoli tak ale po co Ci byłaby sama konsola jak nie byłoby gier. Nie dziwię się producentom że się wkurzają za piraty.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
no to fakt, znam kilka osób które wolą XBOX'a bo można spiracić ;-)
-
SHIFT 2: Unleashed
niewiele widać ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
w Krakowie to przydałyby się tor dla zwykłych aut aby niektórzy mogli się na nim wyżyć ;-)
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
spoko spoko, już znalazłem ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Heh, kiedys a5-klub.pl i a5klub.pl byly moje, bo mialem w planach tez zalozyc forum. Niestety z braku czasu zrezygnowalem z tego. Milo widziec, ze ktos to jednak robi Ale audia5.pl juz nie oddam tak latwo P.S. OGr - widze ze domeny chyba wygasaja niedlugo, wiec jak bys chcial obnizyc cene ich przedluzenia (tak gdzies o polowe), to pisz na PW ( strony nie musisz przenosic ). Sorry za reklame To może powspółpracujemy ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
OGr kupujesz A5 że reklamujesz klub :?: Chciałoby się i może kiedyś, ale póki co sobie forum A5 założyłem po prostu ;-) Narazie to pewnie poleci jakiś mamowóz ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jutro to ja jadę do lekarza więc jak ze środy na czwartek będzie -20 to nich se będzie - oby mi tylko ropa nie zamarzła ;-)
-
Gran Turismo 5
jutro odbieram GT5, ale z tymi zniszczeniami to chyba przesadzili, jak to że niby od 40-go czy 20-go poziomu się odblokowywują ? Kto to wymyślił ? Rozumiem, włacz, wyłacz ale tak ?
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Koledzy a grał ktoś w Gran Turismo 5 ? Jutro odbieram i już nie mogę się doczekać jazdy Audi Quattro ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jarko, dzięki za rameczki ;-) Jak tylko będzie chwila i lepsze zdrowie to się założy. Ledwo co jeździłem i ledwo -10C jest ;-) Straszyli -20C dzisija w nocy ale chyba nie dojdzie ;-) Całe szczęście nie wieje to odczuwalna temperatura mniejsza - tak czy inaczej w aucie cieplej ;-)
-
[ALL B5] Zmiana tunelu - udana operacja.
ale masz elementy 2din czy przerobione z 1din ? potrzebuję czarnej popielniczki 2din i czarnej ramki wokół skrzyni 2din.
-
[ALL B5] Podświetlenie tablicy rejestracyjnej - AVANT
acha, to jeżeli to jest jako całość to trzeba zamówić całość ;-) + żarówka to trzeba zamówić całość - dzięki kolego ;-)
-
[ALL B5] Podświetlenie tablicy rejestracyjnej - AVANT
Koledzy, potrzebuję wiedzieć jakie numery mają części z podświetlenia tablicy rejestracyjnej tylnej klapy. Wersja z avant'a - chodzi o ten klosz i częsci jakie tam są bo z tego co ostatnio to sprawdzałem to klosz na pewno był jakiś połamany a nie wiem czy przez rok po prsotu tam reszta nie jest też do wymiany. chodzi o lewą lampkę. Możecie wstawić screena z etki ?
-
[B5 AJM] Szary metalik, alu 18", tył diody, ksenon, kiera S.
Kolego czasami bywasz w Krakowie ? Zobaczyłbym jak te Twoje szare felgi na żywo wyglądają z tym kolorem ;-) Zajrzyj na spoty pod Krokusa na piętro. Przyjeżdżają tam z A6klubu ale jak to mówią - A4 też mile widziane ;-)
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
i idzie to później ściągnąć ?
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
ja będę bardziej cierpliwy i będę szukał ;-)
-
[B5 AFN] Czarny avant by Clinque, czarna skóra, xenon, gwint, AWX/216/FMIC A5/SOFT
hihi, tak też myślałem właśnie ze ten aparat na czymś jeździ ;-)
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
oj to ja takich rzeczy robił nie będę aczkolwiek też póki co mam drewno. Nie wiem czy wiecie ale w ASO wersja z drewnem jest najdroższą wersją jaka jest dostępna. Piłowałem ostatnio to drewno w A4 i ku mojemu zdziwieniu tam są faktycznie wsadzone elementy drewniane. Oblane przezroczystą warstwą ochronną, ale w środku jest drewno ;-)
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
kurde, skądś Ty dorwał czarną popiołkę 2din? szukam tego i szukam i znaleźć nie mogę ;-)
-
[B5 AFN] Czarny avant by Clinque, czarna skóra, xenon, gwint, AWX/216/FMIC A5/SOFT
Jak Tyś ten filmik zrobił ? Na ostatniej scenie widzę ze trochę chyba przyspieszony został, czy źle widzę ?
-
Audi B4 8C Limo 20vt r4 By FranoF1
FranoF1, muszę Cię w końcu odwiedzić w końcu daleko nie ma ;-)
-
Audi B4 8C Limo 20vt r4 By FranoF1
to fakt, na prosiakowe fele mi też się bardziej podobały - tylko pewnie były cięższe ?
-
[ALL B5] Montaż systemu ISOFIX
pewnie taniej byłoby dorwać używane ale to raczej graniczy z cudem ;-)[br]Dopisany: 10 Listopad 2010, 12:56_________________________________________________Patrzyłem u siebie na te otwory i szczerze to ja tam żadnych takowych nie widziałem. Auto z 2001 roku - ostatni rok, jak nie miesiąc produkcji B5 i nie ma otworów ?
-
[ALL B5] Montaż systemu ISOFIX
Wygląda to średnio. W nowszych autach jest to lepiej skomponowane ale trzeba kupić skoro księżniczka ma być bezpieczna ;-) 8d0813545 Left bracket 8d0813546A Right Bracket 8L0019233 Plastic guides for the belt (not really needed) 8L0837453 Bolts 4 total needed. Martwi mnie tylko jedno - czy to wogóle jeszcze idzie kupić w ASO.