Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OGr

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OGr

  1. Samej konsoli tak ale po co Ci byłaby sama konsola jak nie byłoby gier. Nie dziwię się producentom że się wkurzają za piraty.
  2. no to fakt, znam kilka osób które wolą XBOX'a bo można spiracić ;-)
  3. niewiele widać ;-)
  4. w Krakowie to przydałyby się tor dla zwykłych aut aby niektórzy mogli się na nim wyżyć ;-)
  5. spoko spoko, już znalazłem ;-)
  6. Heh, kiedys a5-klub.pl i a5klub.pl byly moje, bo mialem w planach tez zalozyc forum. Niestety z braku czasu zrezygnowalem z tego. Milo widziec, ze ktos to jednak robi Ale audia5.pl juz nie oddam tak latwo P.S. OGr - widze ze domeny chyba wygasaja niedlugo, wiec jak bys chcial obnizyc cene ich przedluzenia (tak gdzies o polowe), to pisz na PW ( strony nie musisz przenosic ). Sorry za reklame To może powspółpracujemy ;-)
  7. OGr kupujesz A5 że reklamujesz klub :?: Chciałoby się i może kiedyś, ale póki co sobie forum A5 założyłem po prostu ;-) Narazie to pewnie poleci jakiś mamowóz ;-)
  8. Jutro to ja jadę do lekarza więc jak ze środy na czwartek będzie -20 to nich se będzie - oby mi tylko ropa nie zamarzła ;-)
  9. OGr odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    jutro odbieram GT5, ale z tymi zniszczeniami to chyba przesadzili, jak to że niby od 40-go czy 20-go poziomu się odblokowywują ? Kto to wymyślił ? Rozumiem, włacz, wyłacz ale tak ?
  10. Koledzy a grał ktoś w Gran Turismo 5 ? Jutro odbieram i już nie mogę się doczekać jazdy Audi Quattro ;-)
  11. jarko, dzięki za rameczki ;-) Jak tylko będzie chwila i lepsze zdrowie to się założy. Ledwo co jeździłem i ledwo -10C jest ;-) Straszyli -20C dzisija w nocy ale chyba nie dojdzie ;-) Całe szczęście nie wieje to odczuwalna temperatura mniejsza - tak czy inaczej w aucie cieplej ;-)
  12. ale masz elementy 2din czy przerobione z 1din ? potrzebuję czarnej popielniczki 2din i czarnej ramki wokół skrzyni 2din.
  13. acha, to jeżeli to jest jako całość to trzeba zamówić całość ;-) + żarówka to trzeba zamówić całość - dzięki kolego ;-)
  14. Koledzy, potrzebuję wiedzieć jakie numery mają części z podświetlenia tablicy rejestracyjnej tylnej klapy. Wersja z avant'a - chodzi o ten klosz i częsci jakie tam są bo z tego co ostatnio to sprawdzałem to klosz na pewno był jakiś połamany a nie wiem czy przez rok po prsotu tam reszta nie jest też do wymiany. chodzi o lewą lampkę. Możecie wstawić screena z etki ?
  15. Kolego czasami bywasz w Krakowie ? Zobaczyłbym jak te Twoje szare felgi na żywo wyglądają z tym kolorem ;-) Zajrzyj na spoty pod Krokusa na piętro. Przyjeżdżają tam z A6klubu ale jak to mówią - A4 też mile widziane ;-)
  16. i idzie to później ściągnąć ?
  17. ja będę bardziej cierpliwy i będę szukał ;-)
  18. hihi, tak też myślałem właśnie ze ten aparat na czymś jeździ ;-)
  19. oj to ja takich rzeczy robił nie będę aczkolwiek też póki co mam drewno. Nie wiem czy wiecie ale w ASO wersja z drewnem jest najdroższą wersją jaka jest dostępna. Piłowałem ostatnio to drewno w A4 i ku mojemu zdziwieniu tam są faktycznie wsadzone elementy drewniane. Oblane przezroczystą warstwą ochronną, ale w środku jest drewno ;-)
  20. kurde, skądś Ty dorwał czarną popiołkę 2din? szukam tego i szukam i znaleźć nie mogę ;-)
  21. Jak Tyś ten filmik zrobił ? Na ostatniej scenie widzę ze trochę chyba przyspieszony został, czy źle widzę ?
  22. FranoF1, muszę Cię w końcu odwiedzić w końcu daleko nie ma ;-)
  23. to fakt, na prosiakowe fele mi też się bardziej podobały - tylko pewnie były cięższe ?
  24. pewnie taniej byłoby dorwać używane ale to raczej graniczy z cudem ;-)[br]Dopisany: 10 Listopad 2010, 12:56_________________________________________________Patrzyłem u siebie na te otwory i szczerze to ja tam żadnych takowych nie widziałem. Auto z 2001 roku - ostatni rok, jak nie miesiąc produkcji B5 i nie ma otworów ?
  25. Wygląda to średnio. W nowszych autach jest to lepiej skomponowane ale trzeba kupić skoro księżniczka ma być bezpieczna ;-) 8d0813545 Left bracket 8d0813546A Right Bracket 8L0019233 Plastic guides for the belt (not really needed) 8L0837453 Bolts 4 total needed. Martwi mnie tylko jedno - czy to wogóle jeszcze idzie kupić w ASO.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.