Treść opublikowana przez OGr
-
[ALL] Sprzedający 312MC
nieładnie, nieładnie
-
[ALL B5] Klamka nie otwiera drzwi :/
a nie używałeś odmrażaczy itp ? one strasznie wypłukują smary z klamek.
-
Gran Turismo 5
zawodowca jeszcze nie ;-) nie mam ostatnio czasu na ciupanie
-
Gran Turismo 5
mi się NASCAREM udało, a tym Lotusem ni ciula :-(
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
tak
-
Gran Turismo 5
przecież jak jadę wolniejszym autem to oni wyprzedzają mnie po prawej lub lewej ;-)
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Kupuj za***iście się jeździ ;-) poczekaj az cena spadnie bo gra to z lekka lipa jest a ten dalej swoje ;-)
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
pewnie tak ;-)
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
części RS4: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=174659.0
-
Gran Turismo 5
tzn po ukończeniu wszystkich tak ?
-
Gran Turismo 5
bez sensu wprowadzają mechaniczne uszkodzenia ale tylko w sieciówce :/ np. pierwsza jazda torem TOP GEAR jest tak skwaszona że tylko Clarkson mógł to wymyśleć. Auta powolne jak pierun i jak tylko studnie się kogoś w tył to dyskwalifikacja - a jak przeciwnik przypierdzieli to jedzie dalej - przynajmniej by mu się coś rozwaliło, a tu lipa.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
mi się podoba, zwłaszcza różne tryby jazdy, zdobywanie licencji itp ale generalnie w GT gram pierwszy raz.
-
Gran Turismo 5
a żebym ja miał czas na granie ;-)
-
Gran Turismo 5
za***ista jest ta trasa. To autko zresztą też ;-)
-
Gran Turismo 5
no ok, może i tak ;-) Dla nich zwykła wersja też nie wychodzi drogo ;-) Mogli się pokusić ;-)
-
Gran Turismo 5
piraty hehehe ;-)
-
Gran Turismo 5
no i który byłeś ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hehehhe, stare to ale dobre ;-)
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
hehehe, to pojeździł ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kurcze, zapomniałem że Wy macie dzisiaj spoty, a miałem się pojawić.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dobry wszystkim ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zdaj relację jak było później ;-)- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hehe, w nocy mnie trochę męczyło a dzisiaj to w zasadzie tylko siniaki bolą ;-)- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja już czuję jakie będę miał jutro rano zakwasy ;-) za pół roku nabierzemy lepszej formy ;-) suma sumarum można było iść na jakiego browara ;-) - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!