Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OGr

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OGr

  1. Wczoraj o 22:15 urodziła się urocza blondynka ;-)
  2. Koledzy nie orientujecie się czasem czy gdzieś na szrotach pod Krakowem albo jacyś znajomi nie rozbierają S4 w B5 ? poszukuję przednich zwrotnic, zacisków itp.
  3. OGr odpowiedział(a) na sokolnh temat w Audi
    jak kupowałeś nowe to Ci mogłem załatwić felgi w cenie zakupu ;-)
  4. dokładnie - mi w Krakowie w AutoSpecjalu krzyknęli 8,61 zł / szt. -i odbiór na drugi dzień.
  5. Zamówiłem i dla siebie bo już mi szyby okropnie parują a tamtędy wlewa się woda do filtra kabinowego. Zobaczymy co z tego cyrku wyjdzie ;-)
  6. to będę dla Ciebie trzymał bo sam tych rzeczy szukałem około roku ;-)
  7. Jak będziesz montował 2DIN to mam część potrzebnych elementów w drewnie potrzebnych do przekładki ;-)
  8. Muszę zobaczyć i zasiąść osobiście ;-)
  9. jak stoi pod domem to za wiele nie pali ;-)
  10. Swego czasu szukałem i kupa... Podobno ktoś robi, ale nikt nie wie gdzie E tam Znalazłem w zielonej górze: http://aceef.pl/cennik.htm ale jak wytargam licznik z auta to go nie odpalę więc musiałbym mieć jakiś zastępczy z polifta, a niestety nie mam :/
  11. to by nie było wtedy co rezać hehe ;-)
  12. Boseron jakieś półtora roku temu kupowałem do mieszkania ten rowerek: http://allegro.pl/rower-magnetyczny-bc-840-laubr-sport-150kg-i1390283521.html i zarówno żona (a jest ciut niższa niż Twoja żonka) i ja mogliśmy spokojnie na tym jeździć. W razie W serwis jest w Krakowie i bezproblemowo wykonują naprawy ;-) PS: Panowie znacie może jakiś serwis w Krakowie który jest w stanie naprawić FIS'a w B5 ? Chodzi o brakujące linie na nim.
  13. spadam do spania, dobranoc.
  14. dobra 90% projektu skończone, jutro tylko jeden moduł + poprawki i kasiora
  15. z braku laku fornt RIEGERa chyba jeszcze ujdzie ale tył to masakra ;-)
  16. za to ja jak zwykle walę nadgodziny :/
  17. w Krakowie to jest tego od groma ale jak miałem Wesele w Mielcu to tam w okolicy sucho :-(
  18. całe szczęście stare auta a warsztat pokryje szkody z ubezpieczenia.
  19. wiem że oklepane ale RH Turbo się pięknie prezentują ;-)
  20. ja mam kupę roboty więc mnie nie będzie.
  21. pod coś się podpiał ktoś sobie wi/fi nie zabezpieczył kluczem ? jak źle zabezpieczone to też się idzie łatwo włamać ;-)
  22. LPG na pół roku to musiałby sporo KM robić aby mu się opłacało ;-)
  23. ale to chyba był jakiś składak :/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.