Treść opublikowana przez OGr
-
[ALL B5] Naprawa tylniej wycieraczki avant
Mi też się udało i zrobiłem małe foto-story: http://audi.pacula.eu/audi-a4-b5-naprawa-spryskiwacza-tylnej-szyby/
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
spoko spoko tylko nie bardzo mam jak i kiedy ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
aaa czyli jednak ot tak sobie nie da się wbić ;-) no spoko ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hmmmm, a to ja myślałem że klubowicze są wybierani przez klubo a nie za 50 zł ;-) Jest gdzieś jakiś regulamin typu jak zostać klubo bo ten dział jest chyba urkyty ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
spoko, może następnym razem ;-)
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
nic no słyszałem że ten nie jest tak trwardy i że regulację ma od -20mm.
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
oj, ok, przyznam się że nie chciało mi się czytać wstecz ;-)
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Kolego, jaką masz regulację na tym gwincie ? Jak jego twardość w porównaniu np do KW ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
usunąłem parę
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Boseron lub Jarko - będzie ktoś z Was na spocie aby mi wziął jedną lub dwie ramki rejestracji ? Może uda mi się od córy na chwilę wyrwać do Was ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
oki to i ja zobaczę jeszcze jak się wydeklaruje mój jutrzejszy czas ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Boseron, będziesz jutro na spocie ? Może udałoby mi się wpaść na chwilkę jak córa będzie spała po tą ramkę ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dajcie sobie buzi i przestańcie pieprzyć głupoty ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
przecież nikt nie kupuje Q7 V12 TDi aby zbytnio przejmować się spalaniem ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
raczej "to ja biorę wszystko" ;-) bo inaczej średnio to opłacalne ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
W Krakowie ? Nie możliwe :no: W 50gr jeszcze bym uwierzył.. :polew: ~~~ chociaż samo Krakowiak i napiwek - to już brzmi jakoś dziwnie.. :gwizdanie: ja nie jestem Krakus ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie jest to ważne , bo to jakaś abstrakcja byla.... Wystarczy ze w nocy ceny mają prawie takie same jak TAXI wiec wole jechać Taxi niż ..... W dzień Dobrego Pasterza 122 => Zakopiańska 56 36 zł :shocked: Taxówką w życiu bym tyle nie zapłacił :gwizdanie: moze mnie przejebał gość może nie , renome stracili a że mój ojciec kiedyś jeździł na TAXI to będe ich promował a nie jakiegos stwora :kox: a róźnica 5 zł to nie jest róźnica 5 zł i tak zawsze leci na napiwek
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kurcze a tak było fajnie z iCar'em ;-)
-
Gran Turismo 5
ja mam włączonego PS'a ale leci film.
-
b2 quattro V8 - filmik st. 22
do lansu 10cm wystarczy, do zabawy zdecydowanie za mało ;-) są gwinty do tych bud ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie wiecie może gdzie w Krakowie można kupić bezpiecznik ceramiczny ? Pytałem na wrocławskiej ale nie mają takiego. Taki dokładnie potrzebuję: http://allegro.pl/bezpiecznik-ceramiczny-20mm-3-15-a-zwloczny-7400-i1423283172.html
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hmm, no spoko jak przyjdzie moja i będzie trefna to najwyżej się tą zapoda ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie jestem zwolennikiem żadnych pokrowców na telefon ale mogę polecić ci folię invisible shield. jest naprawdę super mocna. zamówiłem jeszcze inną - najwyżej sam sobie będę pluł w brodę ;-)
-
HTC Desire - opinie, problemy, ciekawe aplikacje, spostrzeżenia
tak też się właśnie zastanawiałem po co tam rysik
-
HTC Desire - opinie, problemy, ciekawe aplikacje, spostrzeżenia
ja w zasadzie nie chce etiu z klapką bo mnie będzie wkurzało ciągłe jej otwieranie/zamykanie. A i taki wsuwany mi nie pasi. Kupię ten za 89 zł i zobaczymy co to warte ;-)[br]Dopisany: 09 Luty 2011, 11:30_________________________________________________jednak zamawiam ten: http://allegro.pl/nowy-oryg-case-mate-hybryda-do-htc-desire-fvat-i1442377958.html znalazłem też że są rysiki działające z tymi ekranami: http://allegro.pl/rysik-do-ekranu-pojemnosciowego-htc-desire-i1423964895.html