Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OGr

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OGr

  1. To przez PL znaki ;-) Zainstaluj sobie SWYPE w wersji bez ogonków i po problemie ;-) Pozatym odkąd mam swype'a to już bym nie wróciłem do standardowego pisania sms'ów ;-)
  2. coś mi się nie chce wierzyć.
  3. sam jestem ciekawy ;-) masz to u siebie czy u Adriana ?
  4. tylko zwykłe Coupe przerobione na Ur'a.
  5. gdzieś czytałem że to wcale nie jest ori ur ;-)
  6. już na letnich śmigasz ;-) ?
  7. OGr odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    mi to by pewnie bardziej sobota pasowała niż niedziela
  8. [br]Dopisany: 18 Luty 2011, 10:37_________________________________________________ już chyba się sprzedało to auto :-(
  9. na BBC knowledge jakoś po północy ;-)
  10. jak coś źle działa to nie krytykować tylko napisać to poprawię ale odkąd to mam to nie zauważyłem tam błędów.
  11. będziesz miał prędkość lekko odbigająca od tej która ma być. pisałem kiedyś taki mały skrypcik to mozesz sobie zobaczyć jakie będziesz miał wartości: http://opony.pacula.eu
  12. te z RS5 chyba dość niskie ET mają tak wogóle czy mi się wydaje ?
  13. przy takim starym aucie to i tak chyba OC dużo nie wyjdzie bo AC na to raczej nie dadzą ;-) PS: sokolnh, u Ciebie OC pewnie niedrogie ;-)
  14. fakt te wyglądają za***iście ale jakby jeszcze z 2 cm siedział niżej to by ładniej wyglądało ;-)
  15. podstawowe pytanie które raczej powinno paść to czy auo masz na serii zawieszeniu czy jest coś w dół ? bo może wyglądać jak koza ;-)
  16. Nawet jakby prawe były 18 to ten wzór do mnie bardziej przemawia ;-)
  17. 20-stki zacne ;-)
  18. Panowie, a jak to jest - powiedzmy że go sobie przywioze dzisiaj ;-) postawię przed domem i neich sobie stoi a zaczne robic za 5 lat. Muszę te wszystkie opłaty itp robic pokolei, ubezpieczenie itp ? przeglądu raczej nie przejdzie ;-)
  19. kiedyś już go widziałem na Allegro ;-) szkoda chociaż że silnik się nie turla. Dużo czasu i pracy przy niej ale jakby zrobić od zera to byłaby kox furka ;-)
  20. ale i tak wole czarny to widać ;-)
  21. Dawaj glebę bo wygląda jak KOZA :-)
  22. zieluch, może i ja bym do Ciebie zajechał na polerkę ;-) Poprawki lakiernicze też robisz ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.