Treść opublikowana przez OGr
-
[B5 AGB] VIAGRA
ciekawe tylko jak by to wygladało na A4
-
[B5 AGB] VIAGRA
za duże koła
-
[B5 AGB] VIAGRA
spoko roko ;-)
-
[B5 AGB] VIAGRA
no ciężko ale coś tam jest ;-) http://sklep.variant.pl/5x112.html,s,p,700067 a sparco nie chcesz ? http://sklep.variant.pl/Sparco_pista_18x8_5x112_et48_fi73_1_srebrny_mat.html,s,pr,700067,170048
-
[B5 AGB] VIAGRA
tylko moskal jak masz brać nowe to nie lepiej coś pod rozstaw 5x112 ? nie mam doświadczenia z tymi śrubami pływającymi ale słyszałem że lubią się zapiec
-
[B5 AGB] VIAGRA
hehehe, nie wiem czy jesteś świadom ale nowe tej firmy tyle chodzą a moja firma miałaby na Tobie w sumie może 1,6 zł zarobku
-
[B5 AGB] VIAGRA
nie plumkajcie już, macie wszystko na PW ;-)
-
[B5 AGB] VIAGRA
aaaa tylko z tymi tenzo-r jest jeden problem. To są felgi magnezowe więc są mocniejsze ale w razie ewentualnego spawania zwykły spawacz będzie miał problem.
-
[B5 AGB] VIAGRA
poszła cena na 18"
-
[B5 AGB] VIAGRA
już patrzę cenę dla Ciebie ;-)
-
[B5 AGB] VIAGRA
http://www.tenzoracingsports.pl/felgi.html
-
[B5 AGB] VIAGRA
Tenzo-R mają mocniejsze
-
[B5 AGB] VIAGRA
hehe, dobry zaufany mechanik to postawa w dzisiejszym świecie ;-) też mam takiego w Krakowie ;-)
-
[B5 AGB] VIAGRA
jeden swap w 2010 roku był z 1.6 przedliftowy na 1.6 poliftowy i chyba starczy takich swapów ;-)
-
[B5 AGB] VIAGRA
tylko z rozstawem 5x112 będzie problem ;-)
-
[B5 AGB] VIAGRA
dojść do Volk Racing nie mam, do roty mogę Ci przesłać ;-) Podeślij mi maila na PW.[br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 10:14_________________________________________________PS: Modele masz tutaj: http://www.rota-wheels.pl/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.browse&category_id=18&Itemid=2
-
[B5 AGB] VIAGRA
moskal jak chcesz nowe felgi to mogę Ci załatwić po cenie hurtowej ;-) na rota też mamy jakieś namiary i rabat ;-)
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
dużo to on tych części nie ma. ciekawe czy ten silnik jest w takim samym stanie jak ten gwint: http://allegro.pl/silnik-fiat-coupe-2-0-16v-turbo-inne-czesci-montaz-i1489901486.html ;-)
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
nawet na pewno ;-) możesz podać link do jego aukcji ?
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
no to dobrze się skończyło ;-)
-
[B5 AGB] VIAGRA
a ten tylko z tym zjebanym mercem lata jak już nawiązujesz do prosiaków to bierz prosiakowe fele ;-)
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
hehe, no to trafiłem ;-) to prawdopodobnie jako nieliczni mamy legal soft ;-) Dobra kasa chociaż ;-)[br]Dopisany: 14 Marzec 2011, 14:39_________________________________________________hehehehe, dobre ;-)
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
nikogo nie atakuje, luzik ;-) po prostu w tym kraju mało kto ma akurat legalne oprogramowanie a że ja informatyk to pierwsze mi się to rzuciło ;-)
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
a czy ja napisałem aby mu odpuścić ?
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
piszecie tak jakbyście u siebie wszystko mieli ser gut ;-) Oprogramowanie w domu i muzyka pewnie każdy jak leci ma ori ? ;-)