Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OGr

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OGr

  1. nieładnie :-) ale mój też był spawany :-)
  2. tak czysto przypadkiem to nie zwichrowała Ci się czasem dokładka przedniego zderzaka ?
  3. no to akurat zonk, bo tylko drzwi nie wymierzyłem :-) ale je sobie chyba poradzisz nawet bez ściągania tapicerki
  4. Kiedyś rozbierałem tapicerki z dachu, boczków i bagażnika. Mam pomierzone powierzchnie. Jak mi przypomnisz to znajdę gdzieś tą kartkę, zeskanuję i Ci wrzucę.
  5. oj chyba FAG :-)
  6. ostatnio w Krakowie widziałem A5 oklejone po całości w takiej folii. Szczerze to nie robi to na mnie jakiegoś wrażenia. Fakt faktem jest tańsze niż malowanie np lusterka hehe :-) W chromie powinni robić takie folie :-)
  7. Nee B7 niee, B8 kogo stać na B8 ten niech kupuje :-)
  8. macie dość B5 ? może czas na B7 :-) ?
  9. wypitolić nadkola to auto zejdzie niżej :-)
  10. hehe, szczerze to jak widzę Twój projekt to mogłeś podłogę i budę zrobić samemu hehe :-) powodzenia w dalszych pracach :-)
  11. ja w 80-tce montowałem znaczki na taśmy boola, takie specjalnie gumiaste i zadna myjka mi tego nie sciągnęła
  12. oj to ja bym chyba jednak wolał 1.8T ;-)
  13. OGr odpowiedział(a) na sokolnh temat w Audi
    prędkości :-)
  14. OGr odpowiedział(a) na sokolnh temat w Audi
    muszę się w końcu wybrać na spota i zobaczyć to cudo :-) do ilu tak fajnie ciągnie :-) ?
  15. OGr odpowiedział(a) na sokolnh temat w Audi
    zapatrzyłem się fajny fajny ;-)
  16. OGr odpowiedział(a) na sokolnh temat w Audi
    a żebym ja miał teraz na to czas ;-) 3 miesiące zajęła mi wymiana klamki w aucie hehe ;-)
  17. pisałem abyś zainwestował w gwint to byś sobie wyregulował ;-)
  18. OGr odpowiedział(a) na sokolnh temat w Audi
    to już chyba tylko ja nie widziałem tego cuda :-(
  19. chyba raczej na szpilkę ale ok ;-)
  20. OGr odpowiedział(a) na sokolnh temat w Audi
    tak 320mm to by Ci pewnie starczyło tylko z czego coś takiego wytargasz aby podeszło ?
  21. hehe, rozkręcasz się ;-) przed zimą sprawdź czy Ci aktualne 16-stki wejdą na te hamulce bo na 320 nie każda felga wchodzi ;-)
  22. OGr odpowiedział(a) na sokolnh temat w Audi
    Przy małych prędkościach te od S2 Ci wystarczą ale jak 4.2 rozwinie skrzydła to może braknąć ;-)
  23. to w B7 może to już nie ma znaczenia - to jak sprawne to nic tylko brać ;-)
  24. tzn wersje od AVANT'a zawsze były trochę sztywniejsze i ludzie nawet do sedana pakowali wersje AVANT'a bo niby się lepiej trzyma. Dobra ja się zwijam - dzisiaj pół dnia urlopu bo śmigam z małą na szczepienie ;-) oj będzie płaczu :-(

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.