Treść opublikowana przez OGr
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
ja mam CB zamontowane na stałe - tylko antenę z bagażnika wyciągam na dach więc jakoś mi to bardzo nie przeszkadza. Aktualnie antenę też mam mała - 45cm i mi wystarcza w zupełności. Tak czy inaczej daj znać jak to się sprawuje.
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
będę ściągał podsufitkę i boczki dlatego pytam ;-)
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
a ori kabel FM nie podejdzie ?
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
ale prąd jakiś tam musiałeś doprowadzić czy nie ?
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Kowi, pakowałeś może tą antenę triflex ? dobrze Ci to działa bo też się zastanawiałem nad nią ? do tej anteny był chyba potrzebny potrzebny dodatkowy prąd dla wzmacniacza nie ?
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
to samo miałem pisać hehe
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Idealnie by się zlewał z naszym kolorkiem ;-) http://allegro.pl/duzy-box-kamei-idealny-dla-aut-kombi-typu-audi-a6-i1770018777.html
-
[ALL B5] Chromowane ramki w liczniku - montaż.
Tu macie trochę zdjęć rozebranych poliftowych zegarów ;-) http://audi.pacula.eu/audi-a4-b5-naprawa-wyswietlacza-fis-w-liczniku/
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak nówki ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jeszcze to trochę potrwa:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
po uj ciągniesz ten temat ? :wallbash: to kasuj
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
prawie jak wisły hehe
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no to dzisiaj fajny wieczór meczowy ;-) Wisełka do przodu :D
-
[ALL B5] Jakie fotele pasują do naszych A4 ?
właśnie ponoć nie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pojeby ;-)
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
za szybko przeleciałem te kilkadziesiąt tematów spoko ;-) A ze żwirkiem nie będę jeździł hehe ;-)
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
i mówisz że to dobrze wyciąga wodę z wnętrza auta ? hmmmm[br]Dopisany: 13 Sierpień 2011, 11:02_________________________________________________a ten Fluffy Dryer widziałeś gdzieś w Krakowie w sklepie ?
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Adam, kup sobie Jana Niezbędnego do podłóg, tego pomarańczowego, ja kupiłem dwa i spokojnie osuszam nimi auto , mnie wszyło jakieś 20zł hehe, podaj jakiegoś linka bo nie kojarze produktu. Na jesieni by się przydało w bagażniku bo prawie zawsze paruje mi tam szyba jak pada
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja jednak z wesela wracam dopiero w poniedziałek więc znowu mnie nie będzie :/ może następnym razem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tylko autem wygodniej i więcej zapakujesz hehe ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
oki, jak coś to będę dzwonił ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja dzisiaj prawdopodobnie odwioze dziewczyny do teściów więc nie wiem czy się wyrobię na kiełbaski. Jak coś to możesz mnie wpisać na listę rezerwową ;-) Długo tam będziecie ?
-
[B5 AJM] OGrowóz
Nie wiem. Nie trzeszczały wcześniej to tym bardziej teraz.
-
[B5 AJM] OGrowóz
Najbardziej bym się cieszył z dołożenia Quattro ;-) Zwłaszcza w zimie ;-) A apropo zimy to muszę w końcu kupić nowe opony - tym razem chyba spróbuję 205/50 R17 ;-)
-
[B5 AJM] OGrowóz
to ja się cieszyłem jak dziecko że w końcu się wyrwałem z domu, a Ty mi cała tą radość w przepaść rzucasz hehe. Następnym razem będzie lepiej ;-)