Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OGr

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OGr

  1. ja mam CB zamontowane na stałe - tylko antenę z bagażnika wyciągam na dach więc jakoś mi to bardzo nie przeszkadza. Aktualnie antenę też mam mała - 45cm i mi wystarcza w zupełności. Tak czy inaczej daj znać jak to się sprawuje.
  2. będę ściągał podsufitkę i boczki dlatego pytam ;-)
  3. a ori kabel FM nie podejdzie ?
  4. ale prąd jakiś tam musiałeś doprowadzić czy nie ?
  5. Kowi, pakowałeś może tą antenę triflex ? dobrze Ci to działa bo też się zastanawiałem nad nią ? do tej anteny był chyba potrzebny potrzebny dodatkowy prąd dla wzmacniacza nie ?
  6. to samo miałem pisać hehe
  7. Idealnie by się zlewał z naszym kolorkiem ;-) http://allegro.pl/duzy-box-kamei-idealny-dla-aut-kombi-typu-audi-a6-i1770018777.html
  8. Tu macie trochę zdjęć rozebranych poliftowych zegarów ;-) http://audi.pacula.eu/audi-a4-b5-naprawa-wyswietlacza-fis-w-liczniku/
  9. Jeszcze to trochę potrwa:
  10. po uj ciągniesz ten temat ? :wallbash: to kasuj
  11. prawie jak wisły hehe
  12. no to dzisiaj fajny wieczór meczowy ;-) Wisełka do przodu :D
  13. właśnie ponoć nie
  14. za szybko przeleciałem te kilkadziesiąt tematów spoko ;-) A ze żwirkiem nie będę jeździł hehe ;-)
  15. i mówisz że to dobrze wyciąga wodę z wnętrza auta ? hmmmm[br]Dopisany: 13 Sierpień 2011, 11:02_________________________________________________a ten Fluffy Dryer widziałeś gdzieś w Krakowie w sklepie ?
  16. Adam, kup sobie Jana Niezbędnego do podłóg, tego pomarańczowego, ja kupiłem dwa i spokojnie osuszam nimi auto , mnie wszyło jakieś 20zł hehe, podaj jakiegoś linka bo nie kojarze produktu. Na jesieni by się przydało w bagażniku bo prawie zawsze paruje mi tam szyba jak pada
  17. Ja jednak z wesela wracam dopiero w poniedziałek więc znowu mnie nie będzie :/ może następnym razem
  18. tylko autem wygodniej i więcej zapakujesz hehe ;-)
  19. oki, jak coś to będę dzwonił ;-)
  20. ja dzisiaj prawdopodobnie odwioze dziewczyny do teściów więc nie wiem czy się wyrobię na kiełbaski. Jak coś to możesz mnie wpisać na listę rezerwową ;-) Długo tam będziecie ?
  21. OGr odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Nie wiem. Nie trzeszczały wcześniej to tym bardziej teraz.
  22. OGr odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Najbardziej bym się cieszył z dołożenia Quattro ;-) Zwłaszcza w zimie ;-) A apropo zimy to muszę w końcu kupić nowe opony - tym razem chyba spróbuję 205/50 R17 ;-)
  23. OGr odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    to ja się cieszyłem jak dziecko że w końcu się wyrwałem z domu, a Ty mi cała tą radość w przepaść rzucasz hehe. Następnym razem będzie lepiej ;-)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.