Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OGr

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OGr

  1. OGr odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    i czas na to aby pół dnia spędzić na czyszczeniu ;-) Tomasz, czepiasz się ;-)
  2. OGr odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    hehehe, kolego, zobacz sobie okolicę i weź pod uwagę że co chwilę ktoś tam zasuwał i roznosił ten pył ;-) Tak w woli ścisłości auto było myte przed wyjazdem ;-)
  3. OGr odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Foto-sesja wypadła spontanicznie ;-) Mała poszła spać po wizycie na basenie więc miałem około 2h czasu ;-) Na spota bym się w końcu wybrał tylko kolidują mi z godziną kąpania. W ten weakend będę na weselu ale może akurat na wieczór wrócę to wpadnę ;-)
  4. OGr odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Doszło trochę modów i napraw: # ringi na zegary z FIS'em, # nadkola przednie z S4, # dolna osłona silnika, # dolna osłona skrzyni biegów, # rozpórka z A6 C5, # naprawa wyświetlacza FIS w liczniku. Dodatkowo w końcu udało mi się zrobić małą foto-sesję ;-) Wszystko w pierwszym poście ;-)
  5. Napraw FIS'a to Ci długo posłuży ;-)
  6. po X miesiacach naprawy długopisem znowu mam ten sam problem co był :/ Nie ma jakichś zamienników naprawczych tego ? Tylko ASO ?
  7. tak ale jak go rozbiorę to dobrze jakbym od razu miał części do naprawy ;-)
  8. Tak czytam ten wątek bo padło mi sterowanie oparciem fotela kierowcy. Z tego co patrzyłem po Allegro to ciężko wogóle trafić na przednie fotele w pełnej elektryce. Tak czy inaczej z C5 fotele po małych modyfikacjach podchodzą do B5 ?
  9. ja tam na swoje OZ-tki nie narzekam bo chyba są niezniszczalne hehe ;-) ale fakt faktem już mi się przeżyły.
  10. nie wiem czy stare nie były lepsze ;-) edit: chociaż Ty je miałeś w 17" to jednak nie ;-)
  11. hejka, sam robisz te regeneracje ?
  12. to chyba dopiero zacząłeś wydawać hehe ;-)
  13. no właśnie bo ostatnio ich nie było w jego sklepie a teraz widzę że się pojawiły - jak zamontujesz to daj znać czy element na fis jest przyklejany czy zaginany
  14. hmmm, dido sprzedaje teraz ramki z tą ramką na FIS ? One są metalowe czy jak inne plasik ?
  15. no zawias nie ale buda z tego co pamiętam to tam nie była cięta właśnie pod Q ?
  16. hmmmmm, pasuje na pewno ? Ty tam chyba jednak trochę ciąłeś hehe ;-) gratulację za mod w kierunku Q :-)
  17. ale jazda hehe ;-) Jeżeli mogę dodać coś od siebie to jeżeli chcecie dobrego laptopa który posłuży Wam kilka lat to wybierać tylko wersje biznesowe. Nie będzie kosztował 2000 tylko bliżej 3000 i więcej w zależności od konfiguracji, ale wytrzyma swoje ;-) Oczywiście jak ktoś patrzy tylko na procesor i obudowę to sobie kupi co będzie chciał. Od siebie jeszcze dodam że są wersje laptopów z dwoma wejściami na dyski. Sam takie używam i systemowy siedzi dysk SSD, a magazynowy zwykły na sata 750GB. W porównaniu tych technologii, faktycznie jak po jakimś czasie odpaliłem takiego samego laptopa ze zwykłym dyskiem to nie mogłem uwierzyć że to aż taka różnica pracy.[br]Dopisany: 15 Lipiec 2011, 15:31_________________________________________________i to co jeszcze pisze kolega pokson, jak się nie czyści chłodzenia z syfów to później są kłopoty ;-)
  18. Koleś z linka który Ci podesłałem wyłącza go mechanicznie i elektronicznie ;-)
  19. no co ? przeciez bezwypadkowe ;-)
  20. nie wiem, narazie będę mocował standardową bo swoją zgubiłem w śniegu ;-)
  21. osłona z kwasówki dobra sprawa ale i kosztowna :/ też nad tym myślałem
  22. narazie wyczaliłem że samolotem będzie szybciej i taniej niż pkp hehe
  23. Panowie są jakieś busy z Krakowa do Wawy ?
  24. OGr odpowiedział(a) na sokolnh temat w Audi
    sprzedajesz już ją ? :-(

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.