Treść opublikowana przez OGr
-
Dziecięce foteliki do samochodów
jeszcze nie kupiłem ale byliśmy dzisiaj w końcu w jednym krakowskim sklepie oglądać te foteliki i generalnie jesteśmy raczej za Kiddy. Zupełnie inaczej dziecko jest tam mocowane. Obawiam się tylko o wygodę w nim.[br]Dopisany: 23 Październik 2011, 00:02_________________________________________________Właśnie znalazłem jedną opinię na temat fotelika Kiddy gdzie potwierdziły się moje obawy: Posiadam fotelik Kiddy Comfort Pro 9-36 kg. Córka korzysta z niego od ukończenia 1 roku życia. Obecnie ma 14 miesięcy i waży ok. 10 kg. Wzornictwo oraz jakość wykonania fotelika jest bez zarzutu. Kupując go kierowaliśmy się tylko wynikami w testach bezpieczeństwa. Użytkując go od 2 miesięcy stwierdzam, że: 1)oparcie rozkłada się za mało 2)przy nierozłożonym oparciu-dziecko będąc w grubej zimowej kurtce po zaśnięciu "leciało" do przodu, 3) dziecko ubrane w grubą zimową kurtkę (przy obecnym ustawieniu ochraniaczy na główkę) ma bardzo ciasno w foteliku, 4) dziecko znudzone siedzeniem w foteliku potrafi zsunąć się do przodu pod panelem, 5) w związku z pkt 4 osoba siedząca obok dziecka musi sama w czasie jazdy rozpinać się z pasów aby posadzić dziecko prawidłowo (czasem kilka razy w czasie jazdy).
-
[ALL] Gdzie kupić takie ramki na zegary ?
Powinno się odłączyć ale nie robiłem tego ;-)
-
[ALL] Gdzie kupić takie ramki na zegary ?
malujesz je od razu ? podrzuć fotki jak coś ;-)
-
[ALL] MOBIL-TECH - serwis, diagnstyka, mechanika, chiptuning i tuning mechaniczy
Program pisany jest pod auto więc nie jest to gotowiec. Pytaj na miejscu, myślę że nie będzie z tym problemu ;-)
-
[ALL] MOBIL-TECH - serwis, diagnstyka, mechanika, chiptuning i tuning mechaniczy
Pytaj się od razu o chipa jak jeszcze nie masz to Ci autko odżyje ;-)
-
[B5 AGB] Która fota do kalendarza na październik ???
1
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
to już chyba lepiej ATJ-ta szukać tylko ciężko ze znalezieniem ;-)
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
a jakie ciśnienie miałeś w oponach ;-) ?
-
[ALL B5] Navi 2 din
wygląd fajny, funkcjonalność denna - więcej mam w komórce ;-)
-
Dziecięce foteliki do samochodów
Przeczytałem ten wątek i mam jeszcze więcej rozmyślań niż miałem. Jako że ja jestem dość wysoki to i moja mała rośnie w górę po tatusiu ;-) Aktualnie ma 8,5 miesiąca, nosi już ubranka 86 i waży prawie 9kg. Aktualny fotelik recaro dawno już został wydłużony na max. Nogami mizia już po oparciu (ponoć tym się nie ma co przejmować) i zaraz zacznie uderzać głową w górną część fotelika. Początkowo chciałem kupić fotelik od razu 9-36kg, ale teraz jak czytam to sam już nie wiem. Planowaliśmy zakupić fotelik Kiddy Comfort Pro, głównie ze względu na to że dziecko nie jest trzymane pasami tylko sporą nakładką (przy uderzeniu przednim moim zdaniem jest to bezpieczniejsza opcja dla narządów wewnętrznych a i głowa aż tak nie lata do przodu.) Teraz znalazłem też foteli 9-18kg montowane tyłem do kierunku jazdy - ponoć jeszcze bezpieczniejsze: http://fotelik.info/pl/art/fotelik_samochodowy_tylem_do_kierunku_jazdy,10.html No i zgłupiałem na dobre ;-)
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Adam, pisałem Ci już że teraz deska nie pasuje ;-)
-
[ALL] Gdzie kupić takie ramki na zegary ?
yyy, tutaj ? http://www.didotuning.pl/audi-a4-s4-c-26_29.html jakoś nie widzę pod żadnym audi ;-)
-
[ALL] Gdzie kupić takie ramki na zegary ?
dajcie znać ile z fisem
-
[ALL] Gdzie kupić takie ramki na zegary ?
ogólnie licznik jest cały inny bo to RS ale to co wstawiłeś to nie był licznika z RSa tylko to to samo co u mnie z ramkami: zresztą mniejsza o to ;-)
-
[ALL] Gdzie kupić takie ramki na zegary ?
może się mylę ale te ori RS wyglądają chyba ciut inaczej
-
[ALL] Gdzie kupić takie ramki na zegary ?
ja nie chce ..za dużo tego będzie. właśnie fajnie wygląda z fisem (patrz foto) dokładnie ;-) finalnie będą takie srebrne czy on to może od razu psiknąć na czarno ? nie wiesz czasem czy to plastiki czy alu ?
-
[ALL] Gdzie kupić takie ramki na zegary ?
hmmm, bez fisa ?
-
[ALL] Gdzie kupić takie ramki na zegary ?
nocna wersja się spoko prezentuje ;-)
-
[ALL] Gdzie kupić takie ramki na zegary ?
na klej masz? nie ;-) jak i przez co "przełożyć" ???? przez dziurkę ;-)
-
[ALL] Gdzie kupić takie ramki na zegary ?
też się na to piszę, tylko obawiam się że ściągnięcie aktualnym będzie koszmarem
-
[ALL B5] Zmiana listewek ozdobnych na drewno (foto)
jak zrobisz to u lakiernika to będzie tak trwałe jak lakier na aucie ;-)
-
[ALL B5] Zmiana listewek ozdobnych na drewno (foto)
lepiej pościągaj, a jak malować to najlepszy efekt Ci wyjdzie na pistolecie - sprayem sobie odpuść.
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Kowi zrobiłbyś i dla mnie takie VT ? daj linka do Ci zrobię ;-)
-
[B5 AFN] Wymiana Nadkola , czy warto zakładać nadkole od S4
w Krakowie mam kolesia co robi mi drobne rzeczy za 10-15 zł więc kolego chyba musisz poszukać innego fachowca ;-)
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
spoko, nie pali się ;-) myślałem że coś znowu padło po prostu ;-)