Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OGr

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OGr

  1. jeszcze nie kupiłem ale byliśmy dzisiaj w końcu w jednym krakowskim sklepie oglądać te foteliki i generalnie jesteśmy raczej za Kiddy. Zupełnie inaczej dziecko jest tam mocowane. Obawiam się tylko o wygodę w nim.[br]Dopisany: 23 Październik 2011, 00:02_________________________________________________Właśnie znalazłem jedną opinię na temat fotelika Kiddy gdzie potwierdziły się moje obawy: Posiadam fotelik Kiddy Comfort Pro 9-36 kg. Córka korzysta z niego od ukończenia 1 roku życia. Obecnie ma 14 miesięcy i waży ok. 10 kg. Wzornictwo oraz jakość wykonania fotelika jest bez zarzutu. Kupując go kierowaliśmy się tylko wynikami w testach bezpieczeństwa. Użytkując go od 2 miesięcy stwierdzam, że: 1)oparcie rozkłada się za mało 2)przy nierozłożonym oparciu-dziecko będąc w grubej zimowej kurtce po zaśnięciu "leciało" do przodu, 3) dziecko ubrane w grubą zimową kurtkę (przy obecnym ustawieniu ochraniaczy na główkę) ma bardzo ciasno w foteliku, 4) dziecko znudzone siedzeniem w foteliku potrafi zsunąć się do przodu pod panelem, 5) w związku z pkt 4 osoba siedząca obok dziecka musi sama w czasie jazdy rozpinać się z pasów aby posadzić dziecko prawidłowo (czasem kilka razy w czasie jazdy).
  2. Powinno się odłączyć ale nie robiłem tego ;-)
  3. malujesz je od razu ? podrzuć fotki jak coś ;-)
  4. Program pisany jest pod auto więc nie jest to gotowiec. Pytaj na miejscu, myślę że nie będzie z tym problemu ;-)
  5. Pytaj się od razu o chipa jak jeszcze nie masz to Ci autko odżyje ;-)
  6. to już chyba lepiej ATJ-ta szukać tylko ciężko ze znalezieniem ;-)
  7. a jakie ciśnienie miałeś w oponach ;-) ?
  8. wygląd fajny, funkcjonalność denna - więcej mam w komórce ;-)
  9. Przeczytałem ten wątek i mam jeszcze więcej rozmyślań niż miałem. Jako że ja jestem dość wysoki to i moja mała rośnie w górę po tatusiu ;-) Aktualnie ma 8,5 miesiąca, nosi już ubranka 86 i waży prawie 9kg. Aktualny fotelik recaro dawno już został wydłużony na max. Nogami mizia już po oparciu (ponoć tym się nie ma co przejmować) i zaraz zacznie uderzać głową w górną część fotelika. Początkowo chciałem kupić fotelik od razu 9-36kg, ale teraz jak czytam to sam już nie wiem. Planowaliśmy zakupić fotelik Kiddy Comfort Pro, głównie ze względu na to że dziecko nie jest trzymane pasami tylko sporą nakładką (przy uderzeniu przednim moim zdaniem jest to bezpieczniejsza opcja dla narządów wewnętrznych a i głowa aż tak nie lata do przodu.) Teraz znalazłem też foteli 9-18kg montowane tyłem do kierunku jazdy - ponoć jeszcze bezpieczniejsze: http://fotelik.info/pl/art/fotelik_samochodowy_tylem_do_kierunku_jazdy,10.html No i zgłupiałem na dobre ;-)
  10. Adam, pisałem Ci już że teraz deska nie pasuje ;-)
  11. yyy, tutaj ? http://www.didotuning.pl/audi-a4-s4-c-26_29.html jakoś nie widzę pod żadnym audi ;-)
  12. dajcie znać ile z fisem
  13. ogólnie licznik jest cały inny bo to RS ale to co wstawiłeś to nie był licznika z RSa tylko to to samo co u mnie z ramkami: zresztą mniejsza o to ;-)
  14. może się mylę ale te ori RS wyglądają chyba ciut inaczej
  15. ja nie chce ..za dużo tego będzie. właśnie fajnie wygląda z fisem (patrz foto) dokładnie ;-) finalnie będą takie srebrne czy on to może od razu psiknąć na czarno ? nie wiesz czasem czy to plastiki czy alu ?
  16. nocna wersja się spoko prezentuje ;-)
  17. na klej masz? nie ;-) jak i przez co "przełożyć" ???? przez dziurkę ;-)
  18. też się na to piszę, tylko obawiam się że ściągnięcie aktualnym będzie koszmarem
  19. jak zrobisz to u lakiernika to będzie tak trwałe jak lakier na aucie ;-)
  20. lepiej pościągaj, a jak malować to najlepszy efekt Ci wyjdzie na pistolecie - sprayem sobie odpuść.
  21. Kowi zrobiłbyś i dla mnie takie VT ? daj linka do Ci zrobię ;-)
  22. w Krakowie mam kolesia co robi mi drobne rzeczy za 10-15 zł więc kolego chyba musisz poszukać innego fachowca ;-)
  23. spoko, nie pali się ;-) myślałem że coś znowu padło po prostu ;-)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.