Treść opublikowana przez OGr
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja z Azorów wożę auto na Hutę ;-) ---------- Post dopisany at 22:14 ---------- Poprzedni post napisany at 22:13 ---------- Tak swoją drogą, ostatnio śmigałęm po Błoniach i chłopaki z klasyków rozkłądali się zaraz obok stadionu Wisły.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Może zmień mechanika ;-) albo podgłośnij radio ;-)
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
jak 17ki to bierz te z A6, et35 8j:wink: ale przy 18tce wydaja sie strasznie małe ja osatnio jak zobaczyłęm swoję 17-stki to przy 19-stakch wyglądają jak 15-stki hehe ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ciekawe kto wykupi mecz za 20 zł po ostatniej porażce ;-)
-
[ B5 AFN ] 18' RS6, gwinty, polifty i inne dupere.... by ..::KoNik::..
Zdecydowanie bardziej srebrny niż szary ;-)
-
[Małopolska] Widziany, widziana
s4 S-line aaa to Ty byłeś ;-) no może i S-line ;-) tak czy inaczej fajny hehe ;-)
-
[B5 AJM] OGrowóz
Zobaczymy, zdemontować przecież to nie problem ;-) Marcinie, pamiętasz o wymierzeniu tych dekielków dla mnie ;-) ?
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Kowi nie rób sobie jaj i wywal te korby
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
eee bez jaj, na tym programie co mam i seryjnych gratach trakcję gubię ;-)
-
[Małopolska] Widziany, widziana
kogo widziałem wczoraj po 17 na alejach ? niebieska S4 B6 w Avancie na tablicach KR
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
więcej trzeba wymodzić ale silnik do tuningu fajny ;-) ---------- Post dopisany at 09:54 ---------- Poprzedni post napisany at 09:53 ---------- Do mnie wczoraj trafiła sztuka AWX'a ;-) Stwierdziłęm żę na 19" szybciej i tak nie polecę ;-)
-
[B5 AJM] OGrowóz
jak tyle był malowany to przynajmniej jakoś wygląda hehe ;-) ---------- Post dopisany at 09:34 ---------- Poprzedni post napisany at 09:33 ---------- A co złego w tej rozpórce dolnej ? Tak czy inaczej ona już siedzi ;-)
-
[B5 AJM] OGrowóz
oj chłopaki, zarobiony jestem na maxa ale na pewno uzupełnię jak zaktualizuję rzeczy na blogu ;-) ---------- Post dopisany at 16:08 ---------- Poprzedni post napisany at 09:43 ---------- ledwo zdążyłem poprawić wyświetlanie zdjęć bo się rozsypały ;-) później dorzucę nowe rzeczy ;-) ---------- Post dopisany 31-08-2012 at 22:14 ---------- Poprzedni post napisany 21-06-2012 at 16:08 ---------- Zbieram się do kupy hehe ;-) Kilka nowych zabawek: Doszło też kilka innych rzeczy ale nie mam ostatnio na nic czasu :-( Może na dniach to w końću ogarnę. ---------- Post dopisany at 22:24 ---------- Poprzedni post napisany at 22:14 ---------- Meeeee ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To ta wersja 120KM nie jest już ekonomiczna ;-) ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tyle wiem ale skąd to "e" ;-) ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hejka, mogę Ci dać kontakt do znajomego mechnika który robi też mody ;-) PS: A tak swoją drogą co to za silnik 2.0 TDIe w B8 ?
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
i tym sposobem każdy ma S-line hehe
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
V8 fajny ale każdemu się podoba to na co go nie stać hehe ;-)
-
Nimbus Grau Perl Effekt
smerfastycznie ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Godzinę i ewentualnie miejsce zbiórki możemy jeszcze ustalić np. na parkingu Castoramy na zakopianskiej i wtedy pojedziemy wszyscy autami na ośrodek. To już zależy jak większość będzie chciała. Stary nie pij tyle hehehehe ;-) Pytałem od której a nie ile hehe ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie wiem jak żona to widzi z mała ale dam znać. Od której tam będziecie ?
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
farba na tym plastiku na pokrętle ponoć po pół roku złazi :/
-
Nimbus Grau Perl Effekt
to je amelinion przecie żebys Ty go teraz widzial jak sie ubiera na codzien to zawsze jakies detale smerfowe ma... Koszulka kapelusz sznorówki w bluzie a teraz buty...wczoraj to chyba nawet slipki niebieskie miał zobaczym jak dzis przyjedzie do mnie ubrany to chociaż macie wesoło hehe ;-)
-
Nimbus Grau Perl Effekt
hehe, z tymi butami git pomysł hehe ;-)
-
Zmiana hamulców na lepsze i większe
dołączę się do tematu. Aby wsadzić zwrotnice z B6 do B5 to trzeba wymienić: - zwrotnice z łożyskami, - przeguby zewnętrzne, - dolny wahacz, tak ? Amory zostają te same przy takiej przekładce ? A aby tymczasowo zostawić 288mm tarcze na tych gratach z B6 to jeszcze jarzma i zacisk ? Czy zaciski pod 288 w B6 są takie same jak w B5 ?