Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OGr

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OGr

  1. Ja z Azorów wożę auto na Hutę ;-) ---------- Post dopisany at 22:14 ---------- Poprzedni post napisany at 22:13 ---------- Tak swoją drogą, ostatnio śmigałęm po Błoniach i chłopaki z klasyków rozkłądali się zaraz obok stadionu Wisły.
  2. Może zmień mechanika ;-) albo podgłośnij radio ;-)
  3. jak 17ki to bierz te z A6, et35 8j:wink: ale przy 18tce wydaja sie strasznie małe ja osatnio jak zobaczyłęm swoję 17-stki to przy 19-stakch wyglądają jak 15-stki hehe ;-)
  4. ciekawe kto wykupi mecz za 20 zł po ostatniej porażce ;-)
  5. Zdecydowanie bardziej srebrny niż szary ;-)
  6. s4 S-line aaa to Ty byłeś ;-) no może i S-line ;-) tak czy inaczej fajny hehe ;-)
  7. OGr odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Zobaczymy, zdemontować przecież to nie problem ;-) Marcinie, pamiętasz o wymierzeniu tych dekielków dla mnie ;-) ?
  8. Kowi nie rób sobie jaj i wywal te korby
  9. eee bez jaj, na tym programie co mam i seryjnych gratach trakcję gubię ;-)
  10. kogo widziałem wczoraj po 17 na alejach ? niebieska S4 B6 w Avancie na tablicach KR
  11. więcej trzeba wymodzić ale silnik do tuningu fajny ;-) ---------- Post dopisany at 09:54 ---------- Poprzedni post napisany at 09:53 ---------- Do mnie wczoraj trafiła sztuka AWX'a ;-) Stwierdziłęm żę na 19" szybciej i tak nie polecę ;-)
  12. OGr odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    jak tyle był malowany to przynajmniej jakoś wygląda hehe ;-) ---------- Post dopisany at 09:34 ---------- Poprzedni post napisany at 09:33 ---------- A co złego w tej rozpórce dolnej ? Tak czy inaczej ona już siedzi ;-)
  13. OGr odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    oj chłopaki, zarobiony jestem na maxa ale na pewno uzupełnię jak zaktualizuję rzeczy na blogu ;-) ---------- Post dopisany at 16:08 ---------- Poprzedni post napisany at 09:43 ---------- ledwo zdążyłem poprawić wyświetlanie zdjęć bo się rozsypały ;-) później dorzucę nowe rzeczy ;-) ---------- Post dopisany 31-08-2012 at 22:14 ---------- Poprzedni post napisany 21-06-2012 at 16:08 ---------- Zbieram się do kupy hehe ;-) Kilka nowych zabawek: Doszło też kilka innych rzeczy ale nie mam ostatnio na nic czasu :-( Może na dniach to w końću ogarnę. ---------- Post dopisany at 22:24 ---------- Poprzedni post napisany at 22:14 ---------- Meeeee ;-)
  14. To ta wersja 120KM nie jest już ekonomiczna ;-) ?
  15. tyle wiem ale skąd to "e" ;-) ?
  16. hejka, mogę Ci dać kontakt do znajomego mechnika który robi też mody ;-) PS: A tak swoją drogą co to za silnik 2.0 TDIe w B8 ?
  17. V8 fajny ale każdemu się podoba to na co go nie stać hehe ;-)
  18. smerfastycznie ;-)
  19. Godzinę i ewentualnie miejsce zbiórki możemy jeszcze ustalić np. na parkingu Castoramy na zakopianskiej i wtedy pojedziemy wszyscy autami na ośrodek. To już zależy jak większość będzie chciała. Stary nie pij tyle hehehehe ;-) Pytałem od której a nie ile hehe ;-)
  20. Nie wiem jak żona to widzi z mała ale dam znać. Od której tam będziecie ?
  21. farba na tym plastiku na pokrętle ponoć po pół roku złazi :/
  22. to je amelinion przecie żebys Ty go teraz widzial jak sie ubiera na codzien to zawsze jakies detale smerfowe ma... Koszulka kapelusz sznorówki w bluzie a teraz buty...wczoraj to chyba nawet slipki niebieskie miał zobaczym jak dzis przyjedzie do mnie ubrany to chociaż macie wesoło hehe ;-)
  23. hehe, z tymi butami git pomysł hehe ;-)
  24. dołączę się do tematu. Aby wsadzić zwrotnice z B6 do B5 to trzeba wymienić: - zwrotnice z łożyskami, - przeguby zewnętrzne, - dolny wahacz, tak ? Amory zostają te same przy takiej przekładce ? A aby tymczasowo zostawić 288mm tarcze na tych gratach z B6 to jeszcze jarzma i zacisk ? Czy zaciski pod 288 w B6 są takie same jak w B5 ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.