Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OGr

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OGr

  1. Właśnie miałem też wrzucić ten obrazek ;-) Swoją drogą muszę swoje wypiaskować i maznąć ;-)
  2. 21:30 mniej więcej zjechałem
  3. Kolego Ty chyba chcesz, usłyszeć ze to bez sensu Większa tarcza = lepsze hamowanie, ot cała filozofia. Czasami metr to bardzo dużo. Zwłaszcza ze ten metr może Ci akurat uratować tyłek.
  4. wpadaj wpadaj w końcu ;-)
  5. ja postaram się być ale nie wiem na którą zajadę
  6. Pablo, były wersje RS2 w których nie było nawet klimy. Kupowali taka wersje ludzie których interesowała jak najmniejsza masa auta. Może ta jest z kraju gdzie audinie miało map to na co komu taka navi?
  7. śpimy, śpimy ;-)
  8. szkoda że nie pisałeś to byśmy przegonili dwa ;-)
  9. no ale to nie esy ;-)
  10. S2 ? CZemu nie brałeś ? ---------- Post dopisany at 12:18 ---------- Poprzedni post napisany at 12:17 ---------- Fanta ja robiłbym najpierw program, tym bardziej idzie zima to braku cooleru narazie nie odczujesz. Do wiosny dozbierasz kasy na jakies graty i mozna myslec o colerze. Robienie duzego ic na serynjym soffcie nic nie da, jedynie moze zwiekszyc laga turbiny ale jak zaczne od coolera i pozniej program a nie ze program i potem cooler to nie bede musial korekty juz robic.. czyz nie? przecież w 130-stce masz większy dolot niż ja u siebie to aż tak Cię fimc kręci aby mieć ? ;-) Ja bym zrobił program i latał ;-)
  11. Masz okazję uratować rodzynka ;-) Oferta - Audi 80 - Oferta prywatna Kontakt bezpośredni do właściciela: tel.: 608-670-180 Parametry: ABS Kontrola trakcji Wspomaganie kierownicy Napę
  12. Też mi się marzy takie B2 ;-) Zajefajne auto ;-) Bardziej mi się podoba B1 przed liftem ale trakcja w B2Q lepsza ;-)
  13. MA ktoś Symphony do B5 gdzieś skitrane w garażu ?
  14. Te plany to kto robił ?
  15. a jakie potrzebujesz ? tzn na jakie dziecko ?
  16. ja niestety nie dałem rady dzisiaj :/ mała chora :/
  17. gdzieś w firmie coś takiego się walało. Ile tego potrzebujesz ?
  18. no to byłaby dobra przesiadka tylko cena pewnie jak za B7 jak nie B8 ;-) Ile ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.