Treść opublikowana przez OGr
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wczoraj w tym amogu Vagowania zapomniałem abyście się też i do mnie wpięli bo ostatnio przy demontażu fotela pojawił mi się błąd airbaga i pewnie to tylko kwestia wykasowania :/ Może następnym razem ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Miałem się Ciebie pytać co z tymi zimowkami o któryś kiedyś pisales? ---------- Post dopisany at 00:45 ---------- Poprzedni post napisany at 00:44 ---------- Dzięki wszystkim za towarzystwo
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja na 90% będę, nie wiem tylko jak się wyrobię z czasem :/
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
te stoliki stare jak świat i za***iste ;-) z felg też robią ;-) itp ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dobrze że została w rodzinie ;-) następnym razem może ja ją łyknę ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
brać HP ale tylko z wersji biznesowej ;-) ---------- Post dopisany at 13:39 ---------- Poprzedni post napisany at 13:37 ---------- Nex, przynieś mi tego lapka to Ci go zrobię ;-) Zawsze kupuję HP i jeszcze nigdy nie miałem z nimi problemów ;-) ---------- Post dopisany at 13:40 ---------- Poprzedni post napisany at 13:39 ---------- Musisz mieć zapchany radiator albo starą pastę. Rozbierałeś go ? ---------- Post dopisany at 13:40 ---------- Poprzedni post napisany at 13:40 ---------- Asus ma fatalny serwis :/
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wyłącz TV i pobaw się z dzieckiem a nie tylko Teletubisie ;-) Ogruś pod tym względem jestem pomysłowy Tata nic sie nie martw, siedzenie przed tv długotrwałe to nie Nasz sposób wychowywania dziecka gry i zabawy integrujące Dziecko z rodzicami i światem zewnętrznym to jest to....ale pojechałem grubo hehehe, spoko spoko ;-) Dobry tatuś ;-) ---------- Post dopisany at 09:54 ---------- Poprzedni post napisany at 09:50 ---------- Paskudna żaba ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Handlować nie handluje ale pomóc mogę ;-)
-
Na gwincie zimą... konserwacja
smar grafitowy mam u siebie w firmie gdybyście chcieli: PULSAR SMAR GRAFITOWY 70 ml w Variant S.A.
-
Na gwincie zimą... konserwacja
Sprężyny ? Przecież tam nie będzie żadnego przewiewu w tym gwincie :/ Ja tylko teoretyzuję ;-) ---------- Post dopisany at 13:07 ---------- Poprzedni post napisany at 13:07 ---------- No też właśnie - inox chyba nie będzie robił sobie jaj ;-)
-
Na gwincie zimą... konserwacja
no też właśnie tak samo teraz robiłem ;-)
-
Na gwincie zimą... konserwacja
nie wiem czy to taki dobry pomysł :/ nie przegnije tam wszystko jak szczelnie zamkniesz ?
-
Na gwincie zimą... konserwacja
Ja mam nakrętki z tworzywa to chyba nie ma sensu niczym działać. Na wiosnę dobrze doczyszczę i nic się nie powinno chyba dziać ? Z drugiej strony smarowanie tych miejsc wiąże się z przyklejaniem się brudu, piasku więc nie wiem czy to takie dobre rozwiązanie :/
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wyłącz TV i pobaw się z dzieckiem a nie tylko Teletubisie ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mnie niestety nie będzie - jestem sam z dzieckiem w tym tygodniu :/
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
za***iste ;-) Ktoś od nas tam skacze ;-) ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
już tak zeszły B7 w dół ? O matko, a ja dalej pakuję w B5 :/
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Świnie mają niezłą rekreację ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A ile tam wogole zostało bieżnika. Daj znać, jak coś to bym je wziął.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja mam Boscha S5 odkąd mam aktualne auto i czy -30 czy -20 i kilka dni bez odpalania stał pod chmurką i nic mu nie zaszkodziło.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja nie wiem po co zakładałem z końcem października :/
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Przymuszony ---------- Post dopisany at 19:44 ---------- Poprzedni post napisany at 19:23 ---------- Oooo może być fajny ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wariat ;-)
-
Zmiana hamulców na lepsze i większe
to zacznij jeździć po szrotach i policz ile wydałeś na paliwo ;-)
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
bomba ;-)