Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OGr

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OGr

  1. radimm, widziałem u Ciebie w temacie że chcesz się pozbyć drewna ;-) Będziesz wsadzał jakieś inne dekory czy folią 3M je oklejasz ? Jak coś to ostatnio kupiłem takie próbki: PRÓBKI 3M FOLIA CARBON MAT SERIA 1080 5cm x 5cm (2599969280) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. to możesz sobie zobaczyć na żywo jak wyglądają. Trochę dałem też ciała bo mogłęm od razu zamówić i te: PRÓBKI 3M FOLIA CARBON 3D DI-NOC 5cm x 5cm // GJK (2626991915) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  2. kolektor z AWX'a, flansza i strojenie ;-) Kolektor z flanszą dorwiesz za 100-150 zł. Strojenie kwestia gdzie ;-)
  3. za***iste foty ;-) a kozę zawsze idzie oswoić ;-)
  4. może i fajny gdyby mnie jakiś wirus nie złapał :/
  5. jaki system ? vista ?
  6. a czemu nie chcesz wsadzić większej ?
  7. nie to w A4 jest przód i tył tylko super jakby to miłą regulacja na przycisk a nie kluczami ;-)
  8. zauważ żę wszystkie auta mają w okolicy 150-180k hehe ;-) Twój już Ci się znudził ;-) ? Swoją drogą ładnie lecą na łeb na szyję ceny a4 :/ ---------- Post dopisany at 12:41 ---------- Poprzedni post napisany at 12:40 ---------- next a to nie miałeś malować tych dolnych dokładek w kolor ? ---------- Post dopisany at 12:42 ---------- Poprzedni post napisany at 12:41 ---------- kurde a co do gwintu to powiem Ci że ja się łamię. Kupiłem go jakiś czas temu, dałem do malwoania sprezyn i nie wiem czy zakladać czy puszczac w swiat. Żona teraz śmiga tym autem częściej i zaraz gdzieś miskę przytrze czy coś innego rozpiździ :/
  9. ale te złe opinie to chyba są o tych o mocy 211KM, chociaż ponoć pomiędzy wersją 211KM a 180KM jest różnica tylko w sofcie
  10. gdybyście grywali późniejszymi godzinami to ja bym się pisał ;-) ---------- Post dopisany at 08:20 ---------- Poprzedni post napisany at 08:18 ---------- W B7 nie to nie były te same silniki 211KM co w A5 ? Tylko te 201KM tak ? Jak to sie sprawuje ?
  11. jeszcze nie wsadziłem ale generalnie regulację wysokości robisz na aucie. Koła tylko musisz ściągnąć. Szkoda że to nie działa na przycisk ;-)
  12. hehe, miałem keidyś taki plan aby do CC wsadzić diesla hehe ;-)
  13. Ja niestety pewnie bym mógł ale dopiero przed 22-gą :/
  14. Nie szuka ktoś gwintu do B5 ? Mam KW INOX w super stanie ;-)
  15. chyba za dużo pijesz ;-) dzisiaj jest już środa ;-)
  16. Przecież dzisiaj środa ;-)
  17. Panowie, ma ktoś oponki zimowe w 17" na handel ?
  18. Niezłe przejścia :/ Mówiłem Ci - zmień mechanika ;-) Swoją drogą jak zmieniałęś za pierwszym razem to zmieniałęś tylko z jednej strony ?
  19. OGr odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    miałem, miałęm, ale tak jak pisze MAX, mam teraz 2x ;-) Leciałęm dzisiaj w trasie i jest kapkę ciszej ;-) Tanio a jednak coś daje Najbardziej jestem zdziwiony tym że już mi wogóle boczek nie pierdzi ;-)
  20. OGr odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Wiesz co, właśnie znalazłem jakaś firmę w Krakowie która tym handluje: DEKIELKI ZAŚLEPKI DO FELG 42 RODZAJE - KRAKÓW (2597376483) - motoAllegro Podjade do nich z felgą i coś dobiorę ;-) ---------- Post dopisany 07-09-2012 at 10:37 ---------- Poprzedni post napisany 03-09-2012 at 12:21 ---------- Siadłem wczoraj chwilę przy boczkach ;-) Kiedyś w 80-tce dokładałem dodatkowe oryginalne maty wygłuszające boczki i w środku było ciut ciszej ;-) Wczoraj zrobiłem to samo w A4 ;-) Jest ciut ciszej aczkolwiek nie ma takiej róznicy jak w 80-tce. Zobaczę jeszcze dzisiaj w trasie ;-) Za to sam boczek się fajnie usztywnił i teraz nawet jak włączę audio na max to nie ma ani jednego pierdnięcia ;-) To chyba najtańsza i najmniej kolizyjna w boczek metoda na brak pierdów z boczków ;-)
  21. Witam, kiedyś kupiłem auto na pół z ojcem, a chciałbym teraz mieć całe auto na siebie. Czy ktoś z Was przechodził tą procedurę ? Jak to wygląda ? Czy obie osoby muszą być przy tej procedurze bo nie ukrywam że dzieli mnie z ojcem 320km :/
  22. Z ciekawości, gdzie dokładnie? Dokładnie to tutaj: Mobil-tech Ten serwis jest na ul. Samozwaniec tak jak na stronie jest napisane? Tak, na samym rogu ulicy.
  23. Z ciekawości, gdzie dokładnie? Dokładnie to tutaj: Mobil-tech
  24. To trzeba ściąć dach ;-)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.