Treść opublikowana przez OGr
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
radimm, widziałem u Ciebie w temacie że chcesz się pozbyć drewna ;-) Będziesz wsadzał jakieś inne dekory czy folią 3M je oklejasz ? Jak coś to ostatnio kupiłem takie próbki: PRÓBKI 3M FOLIA CARBON MAT SERIA 1080 5cm x 5cm (2599969280) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. to możesz sobie zobaczyć na żywo jak wyglądają. Trochę dałem też ciała bo mogłęm od razu zamówić i te: PRÓBKI 3M FOLIA CARBON 3D DI-NOC 5cm x 5cm // GJK (2626991915) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kolektor z AWX'a, flansza i strojenie ;-) Kolektor z flanszą dorwiesz za 100-150 zł. Strojenie kwestia gdzie ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
za***iste foty ;-) a kozę zawsze idzie oswoić ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
może i fajny gdyby mnie jakiś wirus nie złapał :/
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jaki system ? vista ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a czemu nie chcesz wsadzić większej ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie to w A4 jest przód i tył tylko super jakby to miłą regulacja na przycisk a nie kluczami ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zauważ żę wszystkie auta mają w okolicy 150-180k hehe ;-) Twój już Ci się znudził ;-) ? Swoją drogą ładnie lecą na łeb na szyję ceny a4 :/ ---------- Post dopisany at 12:41 ---------- Poprzedni post napisany at 12:40 ---------- next a to nie miałeś malować tych dolnych dokładek w kolor ? ---------- Post dopisany at 12:42 ---------- Poprzedni post napisany at 12:41 ---------- kurde a co do gwintu to powiem Ci że ja się łamię. Kupiłem go jakiś czas temu, dałem do malwoania sprezyn i nie wiem czy zakladać czy puszczac w swiat. Żona teraz śmiga tym autem częściej i zaraz gdzieś miskę przytrze czy coś innego rozpiździ :/
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale te złe opinie to chyba są o tych o mocy 211KM, chociaż ponoć pomiędzy wersją 211KM a 180KM jest różnica tylko w sofcie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
gdybyście grywali późniejszymi godzinami to ja bym się pisał ;-) ---------- Post dopisany at 08:20 ---------- Poprzedni post napisany at 08:18 ---------- W B7 nie to nie były te same silniki 211KM co w A5 ? Tylko te 201KM tak ? Jak to sie sprawuje ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jeszcze nie wsadziłem ale generalnie regulację wysokości robisz na aucie. Koła tylko musisz ściągnąć. Szkoda że to nie działa na przycisk ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hehe, miałem keidyś taki plan aby do CC wsadzić diesla hehe ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja niestety pewnie bym mógł ale dopiero przed 22-gą :/
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie szuka ktoś gwintu do B5 ? Mam KW INOX w super stanie ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
brawo ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
chyba za dużo pijesz ;-) dzisiaj jest już środa ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Przecież dzisiaj środa ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie, ma ktoś oponki zimowe w 17" na handel ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Niezłe przejścia :/ Mówiłem Ci - zmień mechanika ;-) Swoją drogą jak zmieniałęś za pierwszym razem to zmieniałęś tylko z jednej strony ?
-
[B5 AJM] OGrowóz
miałem, miałęm, ale tak jak pisze MAX, mam teraz 2x ;-) Leciałęm dzisiaj w trasie i jest kapkę ciszej ;-) Tanio a jednak coś daje Najbardziej jestem zdziwiony tym że już mi wogóle boczek nie pierdzi ;-)
-
[B5 AJM] OGrowóz
Wiesz co, właśnie znalazłem jakaś firmę w Krakowie która tym handluje: DEKIELKI ZAŚLEPKI DO FELG 42 RODZAJE - KRAKÓW (2597376483) - motoAllegro Podjade do nich z felgą i coś dobiorę ;-) ---------- Post dopisany 07-09-2012 at 10:37 ---------- Poprzedni post napisany 03-09-2012 at 12:21 ---------- Siadłem wczoraj chwilę przy boczkach ;-) Kiedyś w 80-tce dokładałem dodatkowe oryginalne maty wygłuszające boczki i w środku było ciut ciszej ;-) Wczoraj zrobiłem to samo w A4 ;-) Jest ciut ciszej aczkolwiek nie ma takiej róznicy jak w 80-tce. Zobaczę jeszcze dzisiaj w trasie ;-) Za to sam boczek się fajnie usztywnił i teraz nawet jak włączę audio na max to nie ma ani jednego pierdnięcia ;-) To chyba najtańsza i najmniej kolizyjna w boczek metoda na brak pierdów z boczków ;-)
-
Darowizna połowy samochodu
Witam, kiedyś kupiłem auto na pół z ojcem, a chciałbym teraz mieć całe auto na siebie. Czy ktoś z Was przechodził tą procedurę ? Jak to wygląda ? Czy obie osoby muszą być przy tej procedurze bo nie ukrywam że dzieli mnie z ojcem 320km :/
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Z ciekawości, gdzie dokładnie? Dokładnie to tutaj: Mobil-tech Ten serwis jest na ul. Samozwaniec tak jak na stronie jest napisane? Tak, na samym rogu ulicy.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Z ciekawości, gdzie dokładnie? Dokładnie to tutaj: Mobil-tech
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To trzeba ściąć dach ;-)