Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OGr

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OGr

  1. no to chociaż z tyłu będzie tłusto :-) nic no w takim razie z przodu będzie musiało być 215/35, pięęęęęknie, będę szukał całe lato albo zabulę jak za woły :/
  2. Mam felgi 8,5J 19" ET35 na których są opony 235/35/19. Ponoc na tylnej osi nic nie powinno ocierać, lecz z przednią ponoć będzie problem. Jaką oponę więc zakupić do takeigo felg ? Dodam że za niedługo na auto wlatuje gwint.
  3. W Mobil-Techu koleś pisze program pod auto i nie wgrywa żadnych gotowców. A pojedziesz gdzie będziesz chciał ;-)
  4. na miejscu nie, jeździ do zaprzyjaźnionego serwisu
  5. OGr odpowiedział(a) na Wąski temat w Audi
    z ciekawości gdzie i za ile robiłeś ? Ze zdjęć wygląda dobrze a jak na żywo ?
  6. sam jestem ciekaw jak to będzie wyglądało ;-)
  7. dużo gumy na nich, Kowi, bierz ;-)
  8. Coś dla tych którzy nie mają blisko ASO: http://allegro.pl/isofix-audi-a4-b5-prawa-strona-i2035279930.html
  9. to do może Ci styknie ale do grafiki wolałbm i5 :-) a czemu wogóle zmieniasz ? stary padł czy nie wyrabia ?
  10. a co tak wogóle będziesz na nim robił ?
  11. o i7 nie mówię ale pomiędzy i3 a i5 przy normalnej pracy jest przepaść. Tak samo z ramem, sam miałem 4GB przy win7 i strasznie wolno wszystko chodziło, dopiero przy 8 jest plynna praca.
  12. 550 może i da radę ale naprawdę wolałbym i5 :-) Mam porównanie w firmie, a pewnie będziesz tam stawiał Win7 ?
  13. no nie powiedział bym ;-)
  14. no i git, a co do i3 to nie polecam :-( strasznie wolne, lepiej dołóż do i5 :-)
  15. pamięci weź kingstona, najpewniejsze ;-) nie kombinuj ;-)
  16. OGr odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Dwa sezony temu 2.8, w poprzednim sezonie 2.5, więc stwierdziłem że 17" czy 19" to dla mnie to będzie jeden pies ;-) Szkoda mi tylko opon bo kupowałem nówki ale może znajdzie się ktoś na całe koła na forum na wiosnę ;-)
  17. OGr odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Tutaj masz dwa takie podłóżne przejściówki :-) Ale szczerze powiem że jedynie przy wyważaniu mi się przydają. W sezonie nie shcodzi powietrze, a przynajmneij nie zauważyłem ;-)
  18. OGr odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Daj znać na PW ile chcesz i w jakim masz stanie :-)
  19. OGr odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Tzn, dla siebie bym nie montował - w 80-tce przejeździłem tak zimę i nie było problemu (no chyba ze komuś nie działa ogrzewanie tylnej szyby). Niestety prawdopodobnie od połowy zimy żona będzie śmigała A4 do pracy więc dla bezpieczeństwa tylnego zderzaka chyba jednak wróci ;-)[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2011, 11:10_________________________________________________Przyszedł gwint KW hehe :-) Niedługo montaż :-) Sprężyny oddam do malowania - chyba jednak maznę na czarno :-) W kolejce czeka też dolna ori rozpórka to od razu ją zamontuję :-) Teraz nic tylko szukać jakichś kół 19" na lato :-) http://audia4.nazwa.pl/public/audi_a4_b5_kw_inox_03.jpg
  20. OGr odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jezu ale dokładka: http://otomoto.pl/audi-a4-a4-rs4-1-9tdi-130km-led-xenon-C22145646.html
  21. albo będzie miał szyberdach ;-)
  22. no nie do końca, głównie auta grupy VAG ;-)
  23. tak tylko słyszałem od osób które to kleją ;-)
  24. słyszałem że dłużej położona folia powoduje gnicie elementu na którym leży

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.