Treść opublikowana przez OGr
-
Jakiej szerokości opony do 8,5J 19" ET35
no to chociaż z tyłu będzie tłusto :-) nic no w takim razie z przodu będzie musiało być 215/35, pięęęęęknie, będę szukał całe lato albo zabulę jak za woły :/
-
Jakiej szerokości opony do 8,5J 19" ET35
Mam felgi 8,5J 19" ET35 na których są opony 235/35/19. Ponoc na tylnej osi nic nie powinno ocierać, lecz z przednią ponoć będzie problem. Jaką oponę więc zakupić do takeigo felg ? Dodam że za niedługo na auto wlatuje gwint.
-
[ALL] Carbonowe dekory... warto?
fajne :-)
-
[ALL] MOBIL-TECH - serwis, diagnstyka, mechanika, chiptuning i tuning mechaniczy
W Mobil-Techu koleś pisze program pod auto i nie wgrywa żadnych gotowców. A pojedziesz gdzie będziesz chciał ;-)
-
[ALL] MOBIL-TECH - serwis, diagnstyka, mechanika, chiptuning i tuning mechaniczy
na miejscu nie, jeździ do zaprzyjaźnionego serwisu
-
Takie B2 ...
z ciekawości gdzie i za ile robiłeś ? Ze zdjęć wygląda dobrze a jak na żywo ?
-
Nimbus Grau Perl Effekt
sam jestem ciekaw jak to będzie wyglądało ;-)
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
dużo gumy na nich, Kowi, bierz ;-)
-
[ALL B5] Montaż systemu ISOFIX
Coś dla tych którzy nie mają blisko ASO: http://allegro.pl/isofix-audi-a4-b5-prawa-strona-i2035279930.html
-
Intel Core i3 + DDR3 1600Mhz, będzie to działało?
to do może Ci styknie ale do grafiki wolałbm i5 :-) a czemu wogóle zmieniasz ? stary padł czy nie wyrabia ?
-
Intel Core i3 + DDR3 1600Mhz, będzie to działało?
a co tak wogóle będziesz na nim robił ?
-
Intel Core i3 + DDR3 1600Mhz, będzie to działało?
o i7 nie mówię ale pomiędzy i3 a i5 przy normalnej pracy jest przepaść. Tak samo z ramem, sam miałem 4GB przy win7 i strasznie wolno wszystko chodziło, dopiero przy 8 jest plynna praca.
-
Intel Core i3 + DDR3 1600Mhz, będzie to działało?
550 może i da radę ale naprawdę wolałbym i5 :-) Mam porównanie w firmie, a pewnie będziesz tam stawiał Win7 ?
-
Intel Core i3 + DDR3 1600Mhz, będzie to działało?
no nie powiedział bym ;-)
-
Intel Core i3 + DDR3 1600Mhz, będzie to działało?
no i git, a co do i3 to nie polecam :-( strasznie wolne, lepiej dołóż do i5 :-)
-
Intel Core i3 + DDR3 1600Mhz, będzie to działało?
pamięci weź kingstona, najpewniejsze ;-) nie kombinuj ;-)
-
[B5 AJM] OGrowóz
Dwa sezony temu 2.8, w poprzednim sezonie 2.5, więc stwierdziłem że 17" czy 19" to dla mnie to będzie jeden pies ;-) Szkoda mi tylko opon bo kupowałem nówki ale może znajdzie się ktoś na całe koła na forum na wiosnę ;-)
-
[B5 AJM] OGrowóz
Tutaj masz dwa takie podłóżne przejściówki :-) Ale szczerze powiem że jedynie przy wyważaniu mi się przydają. W sezonie nie shcodzi powietrze, a przynajmneij nie zauważyłem ;-)
-
[B5 AJM] OGrowóz
Daj znać na PW ile chcesz i w jakim masz stanie :-)
-
[B5 AJM] OGrowóz
Tzn, dla siebie bym nie montował - w 80-tce przejeździłem tak zimę i nie było problemu (no chyba ze komuś nie działa ogrzewanie tylnej szyby). Niestety prawdopodobnie od połowy zimy żona będzie śmigała A4 do pracy więc dla bezpieczeństwa tylnego zderzaka chyba jednak wróci ;-)[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2011, 11:10_________________________________________________Przyszedł gwint KW hehe :-) Niedługo montaż :-) Sprężyny oddam do malowania - chyba jednak maznę na czarno :-) W kolejce czeka też dolna ori rozpórka to od razu ją zamontuję :-) Teraz nic tylko szukać jakichś kół 19" na lato :-) http://audia4.nazwa.pl/public/audi_a4_b5_kw_inox_03.jpg
-
B6 DIVISION
Jezu ale dokładka: http://otomoto.pl/audi-a4-a4-rs4-1-9tdi-130km-led-xenon-C22145646.html
-
Nimbus Grau Perl Effekt
albo będzie miał szyberdach ;-)
-
Nimbus Grau Perl Effekt
no nie do końca, głównie auta grupy VAG ;-)
-
Nimbus Grau Perl Effekt
tak tylko słyszałem od osób które to kleją ;-)
-
Nimbus Grau Perl Effekt
słyszałem że dłużej położona folia powoduje gnicie elementu na którym leży