Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Takie B2 ...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

PREZENTUJE :wink4: prezent od mikołaja


Audi 90 B2 QUATTRO



silniczek 2,2 136km rok 1985



DSCF8732.jpg

DSCF8719.jpg

DSCF8722.jpg

DSCF8736.jpg

DSCF8696.jpg

DSCF8701.jpg

DSCF8718.jpg

DSCF8724.jpg

DSCF8716.jpg

i co myślicie :gwizdanie:

Bartek dziękuję :wink4:

Żubry 2012 :wink:

Żubry 2013

Edytowane przez Wąski

Opublikowano

elegancko zachowana :kox:

teraz lampy polftowe gleba i min 17ka :decayed:

A powaznie masz jakies plany dalsze :mysli:

Opublikowano

W jakich cenach chodzą takie fury?

Opublikowano
  • Autor

Stan bardzo ładny,praktycznie z blacharki nic do poprawy :rolleyes: jakie lampy poliftowe :mysli:

a plany sam nie wiem co z NIĄ zrobić :confused4:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 14:46_________________________________________________

W jakich cenach chodzą takie fury?

od 1 tyś do 34 tyś ale za Odrą :naughty:

Opublikowano

W jakich cenach chodzą takie fury?

od 1 tyś do 34 tyś ale za Odrą :naughty:

Niezły rozrzut.. :decayed: Pojeździłem ostatnio audi z Q i zachorowałem :gwizdanie:

Opublikowano

z tymi lampami to żarcik typowy dla działu B5 :decayed:

ale glebe i jakies fajne stylowe koło mógł byś zarzucić :good:

Opublikowano

Oooo stary! :shocked::kox:

Opublikowano

Piękna jest :good:

Opublikowano

w końcu pokazał ;-) faktycznie stan zewnętrzny całkiem całkiem ;-)

też myślę o takiej ;-)

Opublikowano

Fajna, będziesz coś modzić czy zostaje seria?

Opublikowano

Waski graty :good:

Opublikowano

:slina::kox::good:

Widzimy się na spocie i myślę że nią przyjedziesz :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Fajna, będziesz coś modzić czy zostaje seria?

Sam nie wiem :wink4: na razie seria bo w planach Rajd Żubrów :naughty: [br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 09:41_________________________________________________

Waski graty :good:

Dzięki :wink4:[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 09:42_________________________________________________

:slina::kox::good:

Widzimy się na spocie i myślę że nią przyjedziesz :wink4:

kiedyś :gwizdanie:

Opublikowano

widziałem, macałem

jest git :good::naughty:

2.2T ładuj

Opublikowano

widziałem, macałem

jest git :good::naughty:

2.2T ładuj

Dobrze gada :evil:

Do tej budy to chyba nawet bym wolał 10v

Opublikowano
  • Autor

widziałem, macałem

jest git :good::naughty:

2.2T ładuj

poczekam jak skończysz Swoje :naughty: i ja pomacam :naughty:

Opublikowano

Bardzo ładne audi :good: i napęd właściwy :quattro:

Opublikowano

widziałem, macałem

jest git :good::naughty:

2.2T ładuj

poczekam jak skończysz Swoje :naughty: i ja pomacam :naughty:

spoko :)

szykuj się na luty na Wyrazów

Opublikowano
  • Autor

widziałem, macałem

jest git :good::naughty:

2.2T ładuj

poczekam jak skończysz Swoje :naughty: i ja pomacam :naughty:

spoko :)

szykuj się na luty na Wyrazów

ok Szefie :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.