Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Takie B2 ...


Wąski

Rekomendowane odpowiedzi

Po co ładować kasę w takiego starucha?

no jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma :naughty:

Lepiej było kupic za to np golfa vr6 i ztuningowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co ładować kasę w takiego starucha?

no jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma :naughty:

Lepiej było kupic za to np golfa vr6 i ztuningowac

lub Twojego peugeota 206 WRC :grin::grin:

---------- Post dopisany at 08:22 ---------- Poprzedni post napisany at 08:22 ----------

Bardzo fajne autko :kox:

gruszka, chętnie skomentujemy twoje auto :facepalm:

:wink:

---------- Post dopisany 16-08-2012 at 16:42 ---------- Poprzedni post napisany 18-06-2012 at 08:22 ----------

szykuje się małe co nieco :wink:

20120814_131344.jpg

12080117.jpg

nowe amory wahacze wszystkie tuleje łożyska sprężyny itp.

belki kolumny piaskowane i malowane proszkowo

podwozie po wszystkim konserwacja

i na koniec silnik...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ten dalej swoje

Weź człowieku nie śmieć facetowi tematu, jak Ci nie pasuje koncepcja to rób po swojemu w swoim aucie, w swoim temacie.

Mi osobiście marzy się dokładnie takie coś:

audi_80_b1_2.jpg

Piękne auto, ja zostawiałbym Ori wszystko, tylko zrobił gruntowną renowację środka i zostawiłbym ją w takim stanie. Piękne auto, zrobiło na mnie dużo większe wrażenie niż nasze pomodzone B6/B7/B8. Po prostu takich aut się już nie robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wąski bryka mega :slina: no i ladnie dzis latales na zubrach pogratulowac oby fantowski szybko dał foty jak szles bokiem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wąski bryka mega :slina: no i ladnie dzis latales na zubrach pogratulowac oby fantowski szybko dał foty jak szles bokiem :kox:

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pięknie :thumbup1:

Rozglądam się od jakiegoś czasu za czymś fajnym ale niestety oporowo mi to idzie :facepalm:

Dziwi mnie trochę polityka Audi w zakresie części do starszych modeli - elementy wnętrza są niedostępne dla chyba wszystkich modeli starszych niż 2000r :kwasny:

Chciałem zrobić auto świeże w środku, ale mocno jest to chyba nie możliwe.

Jakis czas temu powaliło mnie na kolana to:

Audi S2** Einmalig** 1Hand** 28000 km**KD gepflegt** jako Samochód sportowy/coupé w Bayreuth

Ponieważ fajne Audi w rozsądnych pieniądzach ciężko znaleźć zacząłem tę patrzeć na E30, bo w sumie to nie mniej fajne auto - może nie quattro ale przynajmniej RWD :guma: a nie jakieś tam FWD jak np w Audi Cabrio :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

całkiem fajna zabawa :wink: naprawdę ciężko trafić fajną sztukę :wink: ogólnie od kiedy zrobiła się moda na klasyki ceny poszły do góry.Ja jak dałem 7 tyś ludzie pukali mi po głowie :kwasny: pozostała mała kosmetyka i zrobienie porządnie wydechu i czas na następnego klasyka któy czeka w kolejce :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

całkiem fajna zabawa :wink: naprawdę ciężko trafić fajną sztukę :wink: ogólnie od kiedy zrobiła się moda na klasyki ceny poszły do góry.Ja jak dałem 7 tyś ludzie pukali mi po głowie :kwasny: pozostała mała kosmetyka i zrobienie porządnie wydechu i czas na następnego klasyka któy czeka w kolejce :naughty:

Teraz za 7k to nie warto nawet linka otwierac :kwasny: Ja szukałemS2, ale najtańsze szroty w PL to 25k.

Najtańszy jaki znalazłem w Niemczech w staniem takim, który sprawiałby że czuję się dobrze z takim zakupem kosztował w przeliczeniu 60k PLN (bez opłat)

Masakra jakaś.... Dlatego zerkam teraz częściej w kierunku E30, bo ceny jeszcze w miarę normalne są, ale o fajny egzemplarz bez wiejskiego tjuninku trudno :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E30 też już ciężko ale warto szukać tylko nie w Polsce :naughty: szukaj szukaj bo czas działa na niekorzyść :wink:

---------- Post dopisany 15-11-2012 at 20:24 ---------- Poprzedni post napisany 14-11-2012 at 09:30 ----------

AudiBlogPL: Audi Sport Quattro na sprzedaż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzialem na mobile. Pokazalem zonie zdjecia i zapytalem ile wg niej cos takiego kosztuje. Popatrzyla okiem "znawcy" i stwierdzila ze pewnie duzo, tak z 60-70k PLN :)

Miala mocno zdziwiona mine jak jej pokazalem cene :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzialem na mobile. Pokazalem zonie zdjecia i zapytalem ile wg niej cos takiego kosztuje. Popatrzyla okiem "znawcy" i stwierdzila ze pewnie duzo, tak z 60-70k PLN :)

Miala mocno zdziwiona mine jak jej pokazalem cene :)

cena jak cena musimy grać w Totolotka :wink: pierwszy zakup to takie Audi :banan:

Audi 90 Quattro als Limousine in 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

img0017.jpg

takie tam rajdowanie

---------- Post dopisany at 10:56 ---------- Poprzedni post napisany at 10:31 ----------

skromnie ale do celu :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny youngtimer :thumbup1: Miałem takiego w 80-tych latach, __________________________________________________________niestety tylko na obrazku gumy Turbo:decayed: Wtedy moje marzenie. Ladnie się buja(dosłownie i w przenośni:wink:). Jej wartość już rośnie:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny youngtimer :thumbup1: Miałem takiego w 80-tych latach, __________________________________________________________niestety tylko na obrazku gumy Turbo:decayed: Wtedy moje marzenie. Ladnie się buja(dosłownie i w przenośni:wink:). Jej wartość już rośnie:naughty:

brakuje turbo :decayed: i twardego zawiasu :decayed:

---------- Post dopisany 04-04-2014 at 09:57 ---------- Poprzedni post napisany 25-11-2013 at 09:45 ----------

Zlot Audi Quattro w Poznaniu - WP.TV

takie tam klasyki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego takich a4 b5 jak nasze to na pęczki ale tak QATTRO i w taki stanie jak ta to bardzo mało, kolego zostaw oryginała i dbają o nią bo jest na czym oko zawiesić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam prze piękna b2 i w Q klasyk unikat dla mnie to biały kruk z wielką przyjemnościom bym ją oglądnął na galerii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się marzy odbudować Audi Quattro z 2.2 turbo pod machą, ale niestety kasy brak i czasu... ale kiedyś na pewno to zrobię !!!:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w ciężkim szoku po przejrzeniu tego tematu... Auto robi mega wrażenie, coś pięknego :kox: Jakie dalsze plany masz na to auto? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam prze piękna b2 i w Q klasyk unikat dla mnie to biały kruk z wielką przyjemnościom bym ją oglądnął na galerii

dzięki :D -zapraszam czwartek Plaza po 20 :wink:

Jestem w ciężkim szoku po przejrzeniu tego tematu... Auto robi mega wrażenie, coś pięknego :kox: Jakie dalsze plany masz na to auto? :)

Cieszę się że Ci się podoba :wink: plany został środek do poprawy kilka detali i pozostanie fan z jazdy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...