Treść opublikowana przez OGr
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
raggaman, dostałeś odemnie PW wcześniej ?
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
powiem Ci że ta deska teraz wygląda średnio hehe ;-)
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
słoneczka moim zdaniem też trzeba było machnąc od razu ale generalnie jest spoko ;-)
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
nie masz fotki jak to wygladało ? a zwykłą skórą ?
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Jak pomyślę ile godzin zeszło by ze staniem przy ścieniarce i cieniowaniu skóry to już mi ręce opadają ale wyglądałoby chyba lux ;-)
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
a nie lepiej by to wyglądało w skórze perforowanej ? W 80-tce B4 było takie wykończenie w serii i pięknie to wychodziło.
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
3 razy pomyślałem zanim to napisałem ;-)
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
każdy ma swój gust ;-)
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
ale nie popadajcie w głupotę ;-) przecież to wygląda jak gazeta ;-)
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
łojezu, co Wy wydziwiacie z tymi dekorami. Nie róbcie badziewia z Audi :/
-
[B5 AJM] OGrowóz
dzięki ;-) Jak mała spała udało mi się na szybko zlikwidować tylna wycieraczkę ;-) Na wiosnę to już musi wlecieć gwint i większa felga ;-) No chyba że trafi się fajne B1
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
armi aleś nawalił półśrodków ;-) Uszczelki mazakiem? :bicz3:
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
fajnie, muszę to kiedyś zobaczyć na zywo ;-)
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
spox ;-) a tego gwinta z B5 nie będziesz chciał sprzedać ? aaa tyko Ty tam miałeś Q :/
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
acha ale rozumiem ze zamienne to normlanie nie jest i tył z B6 do B5 też pewnie zupełnie inny ?
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
nie wiem czy dobrze doczytałem - wsadziłeś gwint z B5 do B6 ?
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
to będziesz miał przy okazji fajne urządzenie do video z jazdy ;-) zorientuj się tylko czy takie nagranie może być dowodem w sądzie, bo teoretycznie tego kto prowadził pewnie nie będzie widać, a tobie będzie to trochę ograniczało widoczność. Ciekawe jak to się sprawdza w nocy.
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
a cóż to za aparat ? to może chociaż dobry telefon ?
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
wystarczy Ci uchwyt do szyby do aparatu fotograficznego i też masz filmiki - pytanie jeszcze jaki masz aparat i czy nie ma ograniczeń czasowych ;-)
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
wcześniej byłem przekonany do tych białych kółek a teraz jakoś mi tam za dużo białego ale jak to się mówi ... co mi do tego hehe
-
[B5 AJM] A4 Avant 1.9 TDI, czarny grill str. 6
spoko ;-)
-
[B5 AJM] A4 Avant 1.9 TDI, czarny grill str. 6
te dwie dysze są na krańcach tak ? muszę gdzieś znaleźć jak to się sprawdza bo faktycznie w seryjnym jest w sumie problem z na obrzeżach i tam tak naprawdę nie zbiera ok. Tak czy inaczej narazie zaślepiam swoją ;-)
-
[B5 AJM] A4 Avant 1.9 TDI, czarny grill str. 6
hmmmm, kolego ten tylny silniczek i wycieraczka podeszły plug&play ? ;-) były jakieś problemy ?
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
te ramki zamawiałeś z dido ? pytam bo ja brałem plastikowe i ciekawi mnie jak te od niego ma rozwiązaną ramkę na fis - na klej czy zaginane ?
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
widziałem to kiedyś ;-) sukinkot ;-)