Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OGr

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OGr

  1. raggaman, dostałeś odemnie PW wcześniej ?
  2. powiem Ci że ta deska teraz wygląda średnio hehe ;-)
  3. słoneczka moim zdaniem też trzeba było machnąc od razu ale generalnie jest spoko ;-)
  4. nie masz fotki jak to wygladało ? a zwykłą skórą ?
  5. Jak pomyślę ile godzin zeszło by ze staniem przy ścieniarce i cieniowaniu skóry to już mi ręce opadają ale wyglądałoby chyba lux ;-)
  6. a nie lepiej by to wyglądało w skórze perforowanej ? W 80-tce B4 było takie wykończenie w serii i pięknie to wychodziło.
  7. 3 razy pomyślałem zanim to napisałem ;-)
  8. każdy ma swój gust ;-)
  9. ale nie popadajcie w głupotę ;-) przecież to wygląda jak gazeta ;-)
  10. łojezu, co Wy wydziwiacie z tymi dekorami. Nie róbcie badziewia z Audi :/
  11. OGr odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    dzięki ;-) Jak mała spała udało mi się na szybko zlikwidować tylna wycieraczkę ;-) Na wiosnę to już musi wlecieć gwint i większa felga ;-) No chyba że trafi się fajne B1
  12. armi aleś nawalił półśrodków ;-) Uszczelki mazakiem? :bicz3:
  13. fajnie, muszę to kiedyś zobaczyć na zywo ;-)
  14. spox ;-) a tego gwinta z B5 nie będziesz chciał sprzedać ? aaa tyko Ty tam miałeś Q :/
  15. acha ale rozumiem ze zamienne to normlanie nie jest i tył z B6 do B5 też pewnie zupełnie inny ?
  16. nie wiem czy dobrze doczytałem - wsadziłeś gwint z B5 do B6 ?
  17. to będziesz miał przy okazji fajne urządzenie do video z jazdy ;-) zorientuj się tylko czy takie nagranie może być dowodem w sądzie, bo teoretycznie tego kto prowadził pewnie nie będzie widać, a tobie będzie to trochę ograniczało widoczność. Ciekawe jak to się sprawdza w nocy.
  18. a cóż to za aparat ? to może chociaż dobry telefon ?
  19. wystarczy Ci uchwyt do szyby do aparatu fotograficznego i też masz filmiki - pytanie jeszcze jaki masz aparat i czy nie ma ograniczeń czasowych ;-)
  20. wcześniej byłem przekonany do tych białych kółek a teraz jakoś mi tam za dużo białego ale jak to się mówi ... co mi do tego hehe
  21. te dwie dysze są na krańcach tak ? muszę gdzieś znaleźć jak to się sprawdza bo faktycznie w seryjnym jest w sumie problem z na obrzeżach i tam tak naprawdę nie zbiera ok. Tak czy inaczej narazie zaślepiam swoją ;-)
  22. hmmmm, kolego ten tylny silniczek i wycieraczka podeszły plug&play ? ;-) były jakieś problemy ?
  23. te ramki zamawiałeś z dido ? pytam bo ja brałem plastikowe i ciekawi mnie jak te od niego ma rozwiązaną ramkę na fis - na klej czy zaginane ?
  24. widziałem to kiedyś ;-) sukinkot ;-)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.