Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OGr

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OGr

  1. :polew: pingwiny raczej dobrze sobie radzą z lodem ;-)
  2. Adam a tak na poważnie to czemu robisz Porsche z Audi ?
  3. widzę że wątek się ożywił hehe ale fakt, fakem perełki bez tuningu będą więcej warte niż te wszystkie rezane auta - no chyba że rezane z ori części
  4. Armi, weź to sobie do serca i oddaj mi te felgi hehe
  5. stało coś kolo 95 zł za nowe a normalne coś w granicy 105
  6. przecież w ASO cena eS-owego jest niższa niż zwykłego ;-) Ja mam założone eSowe ale żebym poczuł jakieś większe różnice to raczej nie ;-)
  7. no patrzcie to ja żałowałem trochę założyłem ori podsufitkę z eSy, a tu jednak nie ma czego żałować ;-)
  8. acha czyli adaptery pod dane auto ;-) dzięks ;-)
  9. To jak wejdzie to pewnie odpisze bo widzę że są na Allegro takowe zaciski ;-) Armi to napisz mi na PW ile chcesz za swoje jarzma z C5 ;-)
  10. Adam a możesz nam zdradzić jak Ty to wsadzisz na seryjnych zwrotnicach ? adaptery jakieś ? z czego te zaciski ?
  11. Nosb a tak z ciekawości - w ubezpieczalni wzrośnie Ci ubezpieczenie na większe za te mocy ? jak oni to auto potraktują w razie wypadku albo kradzieży ?
  12. do białego za***iście by pasowało czerwone ale wtedy wszystko w czerwony, plastiki tez.
  13. Nosb, zaktualizuj pierwszy pierwszy wątek w tym temacie bo nikt nie bedzie czytał 145 stron hehe ;-)
  14. Nosb, będziesz mógł teraz dorobić na dowozie pary młodej na wesela hehe ;-)
  15. no no, niezła ta B6-stka ;-)
  16. przecież jasny środek jest fajny ;-) trzeba tylko o niego dbać ;-)
  17. w B8 jest bardzo fajny silnik 3.0T ;-)
  18. OGr odpowiedział(a) na Gamling temat w Audi
    aaa tą czarną rozebraną ? to chyba tylko laweta ;-) tak czy inaczej gratulację ;-) można podjechać do Ciebie i zobaczyć to cacko ?
  19. OGr odpowiedział(a) na Gamling temat w Audi
    hohoho, to będzie piękny projekt ;-) Gdzieś dorwał takiego rodzynka ?
  20. ten nawiew na godzinę włącza Ci się z klimą ?
  21. armi, myślę że jak zmienisz na 19" to 18" zostaw sobie na zimę hehe. a tak btw to ile będziesz krzyczał za prosiaki "?
  22. lekko odegniesz i pójdzie ;-)
  23. hehe, dobry mod ;-) polecam ;-) bardzo fajnie mi się sprawdził w lubelskim ;-) jest tam kupa dróg przez lasy to można trochę szybciej i lepiej ścinać zakręty ;-)
  24. łojezu ;-)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.